574 Shares 9839 views

Jak pozbyć się chamstwa? Jak reagować i odpowiadać na chamstwa?

Istnieje wiele definicji chamstwa, ale bez względu na warunki, że nie jest wskazane, wszyscy wiemy, że jest to absolutnie nie do zaakceptowania formą komunikacji w przyzwoitym społeczeństwie. A jeśli ktoś chce aktywnie współpracować z innymi osobami z wysokim poziomem rozwoju powinno być, aby pozbyć się szorstkość.


Przyczyny chamstwa

 • Edukacja. Mężczyzna przyniósł co w społecznym lub warunków, w których chropowatość było normalne zachowanie. W związku z tym jednostka po prostu nie rozumie lub nie przyjąć inne formy komunikacji. Chamstwa jest dla niego naturalne i znajome.

Jak pozbyć się szorstkość w tym przypadku? Osoba do normalnego życia musi być reedukacji. Byłoby najlepiej, aby odwiedzić psychologa, a problem może być rozwiązany poprzez aktywną współpracę z nowym społeczeństwem zamożnym i całkowicie silnymi więzami z pierwszych.

 • Ustawienie. Czasami sytuacja, w której dana osoba otrzymała normalnej edukacji, ale z woli losu był w takim społeczeństwie, dla którego chropowatość jest normalną formą komunikacji.

Jak pozbyć się chamstwa? Istnieją dwie opcje: albo osoba uczy się komunikować, odpowiednio, środowisko, lub zmienić. Czasami nie jest to sytuacja, gdy otaczające ludzie mogą cię zrozumieć, ale jeśli porozumiewać się w ich języku. Jest to nieuniknione koniecznością. Jeśli ludzie będą utrzymywać edukację wewnętrzną, nie ma się czym martwić. Czas mija, sytuacja ulegnie zmianie – a osoba powróci do normalnego społeczeństwa, lub nauczyć się z tym żyć. Jeśli położenia bez wyjścia, trzeba zmienić pozycję.

 • Negatywne emocje. Istnieje wiele negatywnych emocji, które mogą wywołać chamstwa. W tym przypadku nie jest konieczne, aby umieścić na ludzkiej cliche „zamku”, właśnie w tym momencie, w tej sytuacji jest absolutnie wystarczające i dobrze wychowany człowiek może stracić kontrolę. Emocje, które mogą wywołać błysk złości – to zmęczenie, drażliwość, frustracja. Jest to sposób wyładowania psychologicznej. Czasami niegrzeczny – to naturalna reakcja na ból.

Jak pozbyć się szorstkość wynikająca z negatywnymi emocjami? Jeśli takie wybuchy chamstwa są rzadkie, nie są wielkim problemem. Każdy absolutorium z wykonania, może to nie jest najgorsza opcja. Jeśli jest to częstym zjawiskiem, które ma negatywny wpływ zarówno na jednostki, a ludzie wokół niego, to należy znaleźć inne sposoby na stres. Na przykład, nie skorzysta.

Gdy przyczyną bólu jest chamstwo, problem wymaga specjalnych rozwiązań. Jeśli to możliwe, należy pozbyć się przyczyny bólu, aby przemyśleć sytuację, praktyka medytacji, szukać profesjonalnej pomocy u psychologa.

 • Metoda czują się bardziej znaczącą postać. Często przyczyną tego niegrzeczne zachowanie towarzyszy dojrzewania, dojrzewanie, ale nie zawsze. Dlaczego to zdarza? Człowiek chce być kimś ważnym, specjalne, godne prawdziwego podziwu, ale pretendentów do tej roli i tyle. A jeśli nie posiadają specjalnych talentów, z których wszystkie mogą skutkować chropowatości. Ten rodzaj reakcji na negatywne emocje szalejące wewnątrz. Przynajmniej w tym, że nie lubi innych, jest on w stanie wyjść poza zwykłe tkanki społecznej, a drugi – nie, oni się boją. I śmiał, był „chłodniej”, a tym samym lepiej niż większość.

Jak pozbyć się szorstkość i pomóc swoim dzieciom? Konieczne jest, aby dać poszczególnych okazję zrealizować swoje pragnienie excel, pomoc, wsparcie. Ponadto konieczne jest, aby powołać się na preferencji danej osoby, a nie na ich aspiracji, że nie można zrealizować. Dla nastolatka jest bardzo dobrym wyborem będzie to sport, który łagodzi nie tylko ciało, ale również charakter i tworzy mocną, silną wolę osoby. Dziewczyna też może realizować się w sporcie, ale nie wszyscy. Zdecydować, co jest najbardziej jak dziecko, i działać.

Jeśli chamstwa pochodzi od siebie, to zjawisko jest na tyle dziwnie, jest znacznie trudniejsze do zwalczenia niż chronić przed wzajemnym chamstwa. Co można zrobić?

 1. Przyznać problemu, wyznaczać cele i je wyrażać: „Tak, ja grublyu, ale chcę się go pozbyć” i uświadomić sobie, co jest potrzebne, w jaki sposób problem zostanie rozwiązany, co wynik chcesz zobaczyć.
 2. Prowadzić dziennik, demontować powody.
 3. Wyznaczyć karę dla każdego chropowatości i prezent dla każdego sukcesu.
 4. Medytacja Silva dać dobre rezultaty.

Jak odpowiedzieć na chamstwa?

Odpowiedzi na chamstwa, nie tylko możliwe, ale w większości przypadków, nawet konieczne. A to nie jest takie umieszczenie rybę w miejscu, poczujesz wewnętrzną satysfakcję. Co najważniejsze, na wczesnym etapie w celu ustalenia prawa do godnej postawy dla siebie w społeczeństwie, i uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości. Jeśli ciągle tolerować chamstwa i milczy, sytuacja może się tylko pogarszać. Życie – to nie jest dobre bajki, aby dowiedzieć się, w celu wprowadzenia niektórych członków społeczeństwa konieczności od dzieciństwa, aw wielu sytuacjach jest to uzasadnione. Tylko zawsze jest konieczne, aby zrozumieć, gdy jest to właściwe i kiedy jest skromne oczy opadają i smutkiem, żalem, wzdychać (na przykład w przypadku, gdy krytykuje szefa). Zawsze trzeźwo ocenić sytuację. Jak radzić sobie z chamstwem?

wzajemny chamstwa

Jako opcja dla impulsywny, ze skłonnością do histerii i nieracjonalne osobę, ma prawo do życia. Ale to jest najniższy stopień. Wzajemny nieuprzejmość może prowadzić do kłótni, skandal, nawet walczyć. Czy warto zatopić tak niskie? Po tym wszystkim, są znacznie lepsze sposoby radzenia sobie z awanturników. I będzie mógł pochwalić się swoim „wzmocnionego betonu” pokoju. To fascynuje wielu.

ignorowanie

Ignorując – dobrym rozwiązaniem, ale tylko dla tych osób, które w duszy panuje absolutny lodowaty spokój, a oni są w stanie zwrócić uwagę na zamku jest nie więcej niż małego psa yapping. Jeśli wnętrze swojej pasji szaleje, kipiąca emocjami, a prowadzić je głębiej i dumnie milczy, nic dobrego nie zrobi. Co więcej, naukowcy udowodnili, że te niewypowiedzianych emocji ostatecznie przekształcić się w poważną chorobę. Nie wolno do tego dopuścić. Lepiej jest mówić grubsza banalne.

litość

To bardzo dobry sposób, aby odpowiedzieć na chamstwa. Przyjemne i właściwe i godne. I to prawda, że większość znęcających są zdolne do spowodowania tylko litość. Niezależnie od przyczyny wykształcenia chamstwa, negatywnych emocji lub wewnętrznego bólu.

śmiech

Nie ma lepszego odpowiemy skrzywdzony człowiek niż śmiech. Szczery i radosny śmiech. Czasami to pomoże rozładować sytuację, w niektórych przypadkach służyć jako dobra kara chama. Zdanie Z powiedział precyzyjnie i dokładnie, będzie można uciec od realnego zwycięzca przestrzeni bojowej. Dlatego uczymy się odpowiedzi na chamstwa.

Ciekawe odpowiedzi na chamstwa i chropowatości

 • Patrząc na ciebie, rozumiem, co należy rozumieć przez „rozwoju dead-end”.
 • Może nie zdajesz sobie sprawy, ale na zewnątrz jest absolutnie nie interesujące, aby obejrzeć pokaz swojej niskim IQ.
 • Taka kombinacja demencji i brzydki wygląd, nie spotkałem.
 • Odejdź, ty psują mój biopola.
 • Proszę pamiętać – to jest cokół. I pamiętaj, to jest twój poziom.
 • Co jesteś taki okropny, to nie znaczy, że trzeba zachowywać się w ten sam sposób.
 • Nie jest konieczne, aby pokazać mi swoją wersję prymitywne.
 • Jestem autentycznie przykro, to musi być bardzo trudno żyć z takim wadliwym mentalności.
 • Powiedz mi, kiedy się urodziłeś, natura odpoczynek?
 • Na kogoś, szeleszcząc torbę?