781 Shares 6968 views

Program do tworzenia muzyki na komputerze w języku rosyjskim. Najlepszy program do pisania muzyki

Program do tworzenia muzyki na komputerze są głównie przeznaczone dla specjalistów i posiada wszystkie niezbędne funkcje do stworzenia prawdziwego arcydzieła. Ale wśród nich są też takie, które pozwalają początkującym dowiedzieć się czegoś dla siebie, aby następnie przejść do bardziej skomplikowanych. Z tego wynika, że najlepszy program do pisania muzyki, czy rosyjski, zagranicznych, dla wszystkich, to wszystko zależy od poziomu i umiejętności. W tym artykule opisano najczęstsze i wartościowego programu.


PreSonus Studio One Pro

PreSonus Studio One Pro działa zarówno na systemie operacyjnym Windows, a na X Mac. W jego funkcjonalności możliwości pozwalając na temat nagrywania audio i wykonać jakiś poważny nad dźwiękiem. Można również pracować z danymi MIDI.

Zaletą tego programu pisać muzykę, która jest odpowiednia dla początkujących i prawdziwy zawodowiec. Dla tych pierwszych, to nie mają mnóstwo opcji, mylące początkującym użytkownikom, po raz pierwszy otworzył nieznany program, za drugim – ma wszystko, czego potrzeba, aby rzeczywiście pisanie muzyki na komputerze.

Studio One pojawił się stosunkowo niedawno, a mimo to jest zwolniony PreSonus firmę zagraniczną, ten program jest dla pisania muzyki w języku rosyjskim, też jest już dostępny. Nie jest to również rosyjski podręcznik.

Wśród wspieranych wtyczek, z wyjątkiem wspólnej ReWire, VST i AU, jest też nowy VST3. Wyłącznie przez spółki deweloperskiej zawarte wtyczki Native Effects Suite, co pozwala na stosowanie różnych efektów. Ważne jest, że wszystkie powyższe funkcje są dostępne w podwójnej precyzji.

FL Studio

Ale FL Studio, z drugiej strony, na rynku od dłuższego czasu i zyskał wielu fanów, którzy szczerze wierzą, że najlepsze programy do tworzenia muzyki na komputerze można znaleźć. Wcześniej produkt nazwano Fruity Loops (na cześć „hakerów” bohatera filmu). Obsługuje wtyczek VST / DX, nagrywanie na wielu ścieżek z danymi MIDI i pracuje w trybie zaawansowanym. To pozwala nie mieszkają w jednym kierunku muzyki i pracować z bardzo różnych gatunków i stylów. Eksport gotowych plików dostępnych w formacie MP3, MIDI, WAV i OGG.

Jednak FL Studio nie jest bardzo odpowiedni dla początkujących, którzy dopiero zabierani do siebie pisać muzykę dla programu i szukasz potężny, ale zrozumiałe. Interfejs jest produkt, ale nie dość skomplikowane, nadal ma wiele pułapek i możliwości, niepomocny dla początkujących.

FL Studio jest dostępne w siedmiu wersjach, w tym wyraźnej, demo i wersji mobilnej. Wiele prac wtykowych z tego oprogramowania są prezentowane, jak również osobno wydane przez aplikację.

W styczniu ubiegłego roku w programie wtyczki czterdzieści dwa generatora były zaangażowane. Jednak warto zastanowić się, że nie wszystkie z nich są dostarczane użytkownikowi całkowicie – niektóre tylko pracy w wersji demo.

Adobe Audition CC

Adobe Audition CC (dawniej znany jako Cool Edit Pro) – to program do nagrywania i edycji dźwięku. Producentów jest sprzedawany jako produkt do profesjonalnej pracy z dźwiękiem.

Najnowsza wersja linii kreatywny obłok zaawansowane funkcje: oprócz podstawowych funkcji zostaną dodane automatycznie dostosować dźwięk, zastępując dźwięku w studiu (z synchronizacją), współpracując z sąsiednich klipów i ścieżek.

Produkt Adobe Audition CC posiada prosty, intuicyjny interfejs. Podobnie jak w przypadku wszystkich programów firmy, wersja licencjonowana można kupić na oficjalnej stronie internetowej, i pracować z nim w języku rosyjskim jest niezbędne do wprowadzenia pojedynczego pęknięcia. Brak programu: konieczności korzystania z komputera z wystarczającą moc, w przeciwnym razie system zaczyna się „zamrożenia”. Jest to problem wszystkich produktów firmy Adobe, z wyjątkiem, być może, tylko PDF Reader. Ponadto, program jest dostępny tylko w wersji 64-bitowych. Ostatni (ósmy) Adobe Audition CC reedycja do tej pory było w czerwcu 2015 r.

MAGIX Samplitude Music Studio

Nazwa tego programu musi pisać muzykę wręcz powiedzenie. MAGIX Samplitude Music Studio to najprostszy i jednocześnie bardzo funkcjonalny studio.

Najnowsza wersja produktu – 2016 – wydany niedawno. Niestety, złamać go jeszcze, ale poprzedni przedstawione i wielojęzyczny Format.

W MAGIX Samplitude Music Studio wiele zalet: obsługuje ogromna liczba audiformatov jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych i pozwala publikuje dzieło napisane w sieci, importując go bezpośrednio z aplikacji. Ilość wbudowanych efektów specjalnych i narzędzi po prostu nie może trafić. Ogólnie dobre wrażenie programu wspieranego przez gitary i basu wzmacniacze.

MAGIX Samplitude Music Studio 2016 oferuje użytkownikom dziewiętnastu instrumentów wirtualnych i studio jakości nagrywania 24-bit / 96 kHz. Nadąża z ich „kolegów”, ona pracuje również z wielu ścieżek. Dane MIDI w nowej wersji dodaje MIDI Learn i zarządzanie możliwe dzięki MAGIX audio zdalnego.

Cakewalk SONAR

Kolejny „potwór”, zaprezentowany na rynku oprogramowania do pisania muzyki. Cakewalk SONAR znany jest fakt, że może ona pomóc, aby naprawdę wysokiej jakości mieszanki. Dlatego produkt dawna podejmowane w ręku przez profesjonalnych DJ-ów, aby tworzyć zestawy i własne kompozycje.

Cakewalk SONAR ale przyciąga nie tylko mistrzów swoim rzemiośle: Z intuicyjnym interfejsem oraz bogatą funkcjonalnością więcej przybyszów wybrać program do komponowania muzyki na komputerze.

Produkt posiada wiele unikalnych elementów, a także z każdej nowej wersji SONAR coraz poprawę ich potomstwo. W internecie można znaleźć zarówno angielski i rosyjski wersję Cakewalk SONAR. Wszystkie one są dostępne do pobrania.

Linux MultiMedia Studio

Darmowe programy dostępne dla systemów Linux i Windows analogowych syntezatorów. Podobnie jak większość produktów wytworzonych w ramach projektu „Linux” ma tę zaletę, jakości po przystępnej cenie, a nie systemu „towary” komputer i operacyjnego.

Linux MultiMedia Studio nazywa analogowej FL Studio. Ale można powiedzieć, że jest to pełny program wielofunkcyjny do pisania muzyki. Rosyjska wersja produktu w domenie publicznej, a także angielski – aby znaleźć to nie trudne.

LMMS współpracuje z wieloma ścieżkami dźwiękowymi, czyta większość formatów dźwiękowych. Jest możliwe użycie LADSPA-plugins i efekty mogą być stosowane do wszystkich instrumentów, nawet bębnów.

Należy zwrócić uwagę na dźwięk syntezatora – ich wdrożenie w oprogramowania tylko na górze.