273 Shares 1937 views

Internet-shop "Ayherb": opinii klientów. iHerb.com – witaminy, suplementy, kosmetyki organiczne

„Ayherb” (iHerb.com) – amerykański sklep internetowy, wdraża produkty przyjazne środowisku. W swoim liście asortymentowej można znaleźć organicznych kosmetyków i chemii gospodarczej, wiele suplementów diety, żywności i innych produktów wysokiej jakości produktów naturalnych. W wielu krajach bezpośrednio dostarczać swoje towary iHerb. Rosja jest jednym z nich.


zalety

IHerb.com – ten gigant sprzedaży detalicznej. To koncentruje się na sprzedaży towarów dla zdrowia i urody z wiodących na świecie firm produkcyjnych. Ze względu na brak pośredników ceny produktów są niskie.

Koszt podobnych produktów na rynku konsumenckim w Rosji jest często kilka razy większy niż ten, który oferuje „Ayherb”. Opinii wielu nabywców wykazują rosnącą popularnością tego sklepu internetowego. I nie ma nic dziwnego w tym, że wzrost obrotów handlu rośnie z każdym rokiem o ponad pięćdziesiąt procent. Mówi się, że w 2012 roku wielkość sprzedaży „Ayherba” został (według przybliżonych szacunków) prawie sto milionów dolarów.

Zalety produktów przyjaznych dla środowiska

zdrowie każdego człowieka jest tylko w jego ramionach. To zależy od produktu, którą zjada, odpowiednimi dawkami witamin i innych substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, a także zastosowania chemicznych domowego (syntetyczna lub naturalna podstawa). Wszystko to jest znane każdemu, i nie wymaga dalszych dowodów. Jedno pytanie pozostaje: „Gdzie kupić żywności ekologicznej?”.

Półki nowoczesnych supermarketów są wypełnione produktami, w tym w jej członkostwa GMO i konserwantów. Apteki sprzedają się niemal wyłącznie na sztucznie stworzyć lek. To samo odnosi się do kosmetyków i chemii gospodarczej. Przeciwnie, biorą od nas, co otrzymaliśmy od Matki Natury, ale nie obsługują naszą urodę. Zatem osoba wejdzie w rodzaju błędnego koła, który stara się złamać.

Pomóc w tym sklepie internetowym „Ayherb”. Opinii wielu nabywców pamiętać, że ta firma rzeczywiście realizuje wysokiej jakości produktu, a nie różne zastępcze, jak znaleźć na innych stronach.

Historia

Internet-shop „Ayherb” pojawia się w 1996 roku, a wszystkie lata istnienia firmy jest strażnikiem jego reputacji. Tylko produkty wysokiej jakości oferuje swoim klientom „Ayherb”. Opinii wielu nabywców jest potwierdzona przez fakt, że otrzymany produkt nigdy nie był fałszywy. Stworzony przez ścisłym system kontroli jakości pozwala odrzucić produkty nienaturalne, pozwalając magazyn tylko bezpieczne produkty, kosmetyki, etc.

Początkowo iHerb uruchomić jako promo, które powinny promować korzyści z dziurawca. Następnie jednak sprawa jest udoskonalona. Małe promo przekształciła się wyjątkowym sklepie internetowym. Dziś oferuje swoim klientom ponad 35.000 SKU. Wszystkie, które są wydawane przez renomowanych producentów. Firma nie stoi w miejscu. Każdego roku, dodaje do swojej oferty nowych produktów i marek. Ponadto, więcej niż sześć lat z rzędu „Ayherbu” prezentuje nagrody jako Sprzedawca Online №1 suplementów diety na świecie. IHerb jest mocna w Moreno Valley (Kalifornia, USA).

Co można kupić w sklepie internetowym „Ayherb”?

Firma zapewnia swoim klientom szeroki asortyment produktów. Tutaj można kupić prawie wszystko, od środków homeopatycznych do konsumentów chemii organicznej. Mieszkańcy różnych krajów świata mają niezbędne towary związane ze zdrowiem w sklepie jest „Ayherb”. Odpowiedź na forach w internecie rozmawiając o wysoką jakość produktów, przydatnych i dobry poziom usług.

Towar, który implementuje sklep na iHerb.com, rozproszone w oddzielnych kategoriach. Należą do nich:
– produkty kosmetyczne;
– Produkty dla domu;
– suplementy diety;
– środki do dzieci;
– Produkty dla zwierząt domowych;
– żywność.

W określonym punkcie zapewnia leków. Ponadto, sklep może zamówić broszury i książki napisane przez czołowych lekarzy.

Aby wybrać odpowiedni dla siebie towar z „Ayherba” jest dość prosta. Na wszystkich stronach sklepu znajduje się szczegółowy opis każdego elementu. Ponadto, nie jest trwałość i podaje link do strony internetowej producenta. Co tydzień w środy w sklepie są zorganizowane działania. Produkty biorące udział w nich, są oferowane z dyskontem o dwadzieścia procent. Działa taką zniżkę w ciągu tygodnia. Możliwe działania jednego dnia. Ponadto z listy każdy nabywca ma możliwość otrzymania jednego produktu.

Wysokie standardy pracy

Wiele produktów sprzedawanych przez sklep „Ayherb”, przeznaczone do podawania doustnego. Prowadzi to do wysokich wymagań w zakresie magazynowania produktów. Ostrożny stosunek do jego zapotrzebowania suplementów diety i witamin. Dlatego magazyny spółki do utrzymania stałej temperatury, praca, nowoczesne systemy wentylacyjne. Stale śledzić trwałość produktów. Ścisła kontrola jakości, aby zminimalizować prawdopodobieństwo towarów zepsutych lub wygasł.

W 2010 roku został otwarty nowy magazyn w sklepie. Jest to trzeci pokój był pierwszym od poziomu automatyzacji. Ten skład świadczy usługi dla klientów na rynku międzynarodowym. Jego powierzchnia wynosi prawie trzydzieści trzy i pół tysiąca metrów kwadratowych. Warto zauważyć, że nie jest w pełni zautomatyzowane zarządzanie wszystkimi procesami – Wyszukiwanie produktów i zbieranie zamówień. Pozwala to na najbardziej zaawansowaną technologię, unikalny sprzęt.

Jakie są opinie z zakupów? „Ayherb”, jak zauważa wielu klientów, charakteryzuje się dużą szybkością realizacji zlecenia. Jest to możliwe, ponieważ operacja magazynowa zegar, kontrolować robota technologii głosowej, jak również ustalonego procesu współdziałania wszystkich pracowników. Według iHerb, czas odbioru na wykonanie dowolnej kolejności jest nie więcej niż piętnaście minut. To sprawia, że można wysłać większość towarów w dniu dokonania płatności.

Zakup produktów na stronie

Nadal zobaczyć opinie zakupów. „Ayherb” oferuje intuicyjny interfejs. Kupcy mówią o prostocie zamówienia w tym sklepie internetowym. Przede wszystkim, trzeba będzie odwiedzić ru.iherb.com witryny i przekazać go szybki proces rejestracji, podając swój adres e-mail, wprowadzając skomplikowane, silne hasło.

Jak zamówić produkty „Ayherba”? W przypadku, gdy wszystkie poprzednie kroki zostały wykonane pomyślnie, kupujący idzie na głównej stronie firmy, gdzie można znaleźć opis każdego produktu z całością proponowanej listy asortymentowej. Należy pamiętać, że strona jest tłumaczone na język rosyjski tylko częściowo. Produkty i ich opisy są nadal w języku angielskim. W celu zbadania charakterystyki produktu pomoże translatora online.

Załóżmy, że zdecydujesz się na zakup pasty do zębów. Jak zamówić „Ayherba” ten produkt? Aby to zrobić, trzeba będzie wybrać sekcję, która nazywa się „For Beauty”, przejdź do pozycji „na kąpieli i pod prysznic.” Znalezienie tam stronę „pasta”, kliknij na niego.

Ulubiony element, który chcesz wysłać do kosza, klikając na odpowiedni obrazek. Aby otrzymać zniżkę trzeba będzie wejść przez okno znajduje się w dolnej części tabeli, kod kuponu SEQ161, a następnie kliknąć na przycisk „Update”. Na stronie będą widoczne, aby otrzymać zniżkę w wysokości dziesięciu dolarów. Jeśli Twój koszyk ma okno do wprowadzania kodu kuponu, obraz, zeznając w celu zapewnienia Ci premię w wysokości $ 10 pojawi się automatycznie.

Następny Kolejność powinien kliknąć na przycisk „Zamówienie”. Pozwala dostać się do okna, które będą musiały wprowadzić dostarczania paczek adres e-mail. Wszystkie dane muszą być rejestrowane w języku angielskim. Jednak, aby przetłumaczyć nazwy ulic, domów, etc. to nie jest konieczne. Po wypełnieniu kliknij „Kontynuuj”.

Na następnej stronie, firma oferuje wybierz metodę wysyłki i jej kosztów. Jeśli kleszczy przy drugim sposobie, że działka może być śledzone na stronie internetowej rosyjskiego Post. Po wybraniu należy ponownie nacisnąć przycisk „Kontynuuj”.

Należy pamiętać, że koszt zakupionych w sklepie internetowym „Ayherb” towary nie powinna być wyższa niż osiemdziesięciu dolarów. W tej masy działek bez ich śledzenia – 1,8 kg, a śledzenie – do 2,7 kg. W przypadku, gdy wybrane produkty będą większe niż oczekiwano, klient będzie ostrzegać o tym, poprosił zostać usunięte z kosza dowolnej pozycji. Zamiast wysyłać, będą słowa „niedostępny”.

nakaz zapłaty w sklepie internetowym

Po wykonaniu wszystkich opisanych powyżej czynności należy wypełnić szczegółami plastikowej karty. W celu zapłaty za kosmetyki, chemii gospodarczej i produktów „Ayherb” wymaga karty VISA (z wyjątkiem elektronowym) lub MasterCard. Po wypełnieniu wszystkich pól należy kliknąć „Kontynuuj”. Aby kupić garnitur i nie kartę dolara. Bank będzie odpisać pieniądze po kursie wymiany obowiązującym w dniu płatności.

klient przenosi się do ostatniej części, gdzie firma prosi, by sprawdzić wszystkie dane wprowadzone je po naciśnięciu przycisku „Kontynuuj”. Następnie należy zwrócić uwagę na pozycję „Złóż zamówienie”. W tym wzorem wniosku można uznać za zakończone. Po pewnym czasie, e-mail informację o przyjęciu zamówienia do przetworzenia. Po trzech lub czterech tygodni, wysyłając „Ayherba” zostaną dostarczone na adres.

kosmetyki

Nowicjusz, pierwszy zamawiania towaru na „Ayherbe” może się mylić. Jak orientować się w szeroki zakres oferowanych przez firmę? Najlepiej na iHerb reprezentowane przez tzw must-hevami. Ich lista i niezaprzeczalne hity, a te najpopularniejsze, który zgromadził dużą liczbę użytkowników. Wśród niezbędnik hevov tam są te produkty, które nie zostały jeszcze sprzedane w dużych ilościach. Ale jednak, że należy kupować, ponieważ jest to również najlepszy w iHerb.

Na liście bestsellerów znajduje się duża liczba produktów kosmetycznych. Nie tak dawno temu w sklepie nowy wiersz. Obejmuje on kosmetycznego mineralny Larenim znaczy. Jestem pewien, że wielu kupujących myśleć o celowości zakupu takich produktów w sklepie w USA. Oczywiście, linia kosmetyków mineralnych są dostępne w wielu marek. Jednak ogromna różnica polega na jakości towaru. Wysłał do „Ayherba” kosmetyki pewno ma najwyższą jakość. I należy pamiętać, że jeśli na etykiecie swoich funduszy Nieznanych nawet kilkanaście różnych rodzajów minerałów, to nie znaczy, że jest „w porządku” i naturalne. Dobre kosmetyki nie musi składać się z substancji, które są niebezpieczne dla skóry, jak również dla całego organizmu. W swojej liście zawiera talk, woski, oleje i alkoholu, środki zapachowe, konserwujące i barwiące.

Dostarczane z „Ayherba” kosmetyków zawiera w swoim członkostwem tylko zdrowe składniki. Minerały w nich umieszczone, nie przenikają do warstwy skóry w organizmie i nie gromadzą się w nim.

makijaż mineralny – to lepiej „Ayherbe”. Z tych funduszy nigdy nie nastąpi zablokowanie porów. Skóra gdy stosowane będą zawsze zdrowe. Ponadto, makijaż mineralny, który sprzedaje firmę „Ayherb” można bez obaw używać kobiety w ciąży i matek karmiących.

Idąc pod nagłówkiem „piękna”, można łatwo wybrać produkty, które dadzą atrakcyjny wygląd i zdrowie. Proponuje się również zamówić podobne materiały i akcesoria.

Lista produktów kosmetycznych wysokiej jakości są:
– olejki eteryczne;
– produkty do twarzy, ciała, włosów i skóry głowy;
– produkty wegańskie dla urody;
– kosmetyki;
– olej masażu;
– kwas hialuronowy;
– pierwszy i trzeci typy kolagenu;
– produkty przeznaczone do pielęgnacji stóp;
– oznacza powierzchnię pod oczu;
– eyeliner i szminka, błyszczyk, i wiele więcej.

Witaminy, które można kupić w sklepie

Na stronie internetowej tam iHerb nagłówkiem „dodatki”. Tutaj można zamówić witaminy i białka serwatki, antyoksydanty i kwasy tłuszczowe omega-3, -6 i -9. Firma z powodzeniem sprzedaje probiotyki i glukozaminę, minerały i enzymy, melatoniny, a także wiele innych suplementów diety.

Ci, którzy chcą nabyć witamin, „Ayherb” oferuje szeroki wybór z nich. I wybrać produkty zdrowotne mogą być przydatne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, i dla sportowców.

Witaminy sprzedał firmę mowa, mają niższe koszty niż te, które oferują krajowych sieci aptek. Ponadto, kontrola jakości w USA jest znacznie wyższy niż w Rosji, ponadto, istnieje małe prawdopodobieństwo kupowania podróbek. Z korzyścią dla witamin, które oferuje sklep internetowy „Ayherb”, mówi ich naturalny skład.

Dla młodszych odbiorców

Rodzice, którzy chcą kupić więcej produktów przyjaznych dla środowiska dla swoich dzieci, firma oferuje nagłówek „zdrowia dzieci”. Gdzie można znaleźć jedzenie i przekąski dla dzieci, multiwitamina, probiotyki, to znaczy opiekować doustnych, zabawek, napojów i soków, proszków do prania i inne.

Good „Ayherb” dla dzieci i ich matek, które oferuje najbardziej potrzebne towary, a nie to, co jest na półkach najbliższych sklepów. Również dla dzieci, które mają do wykonania pewnego sklepu internetowego dieta może również sprzedawać na przykład bezglutenowych produktów. Matka, ostrożnie badając miejsce iHerb.com, dowiedzieć się o produktach, które nigdy nie słyszał. Ta mąka z kasztanów i sanitayzery zaprojektowany do szczoteczki do zębów i inne. Ayherb oferuje „dla zdrowych dzieci zabawek, książek, etc.

Lista produktów, które realizuje się znana na całym świecie firma, szerokie na tyle, i porozmawiać o całej produkcji jest po prostu niemożliwe. Jedno jest pewne. W miejscu tym sklepie internetowym można znaleźć wszystko, co jest potrzebne dla zwolenników zdrowego stylu życia. Jeśli chcesz kupić dla siebie i swojej rodziny, najlepiej z „Ayherbe” jesteś zobowiązany do znaleźć produkt jesteś zainteresowany, aby być najwyższej jakości.