611 Shares 956 views

Jak objąć kobietę: Instrukcje i wskazówki

Chcesz po raz pierwszy ją przytulić, ale nie wiesz jak? A może masz długo razem, ale nie rozumiem, jak określić moment, w którym znajduje się pływak słodki uścisk? Spróbuj dowiedzieć się, jak przytulić dziewczynę z którą rozpoczyna związek, trwające lub jeszcze tylko przyjaźń.

Aby wybrać odpowiedni moment

Pierwszą i najważniejszą zasadą dobrych uścisków – wybór odpowiedniej chwili. Wielu młodych ludzi bardzo trudno określić, kiedy dziewczyna jest na to gotowy. I często pojawia się problem: facet włożył ręce wokół jej talii Kobieta i nazwała go i uciekł.

Jaki czas można nazwać poprawne:

 • Kiedy po raz pierwszy spotkałem. Ten uścisk będą interpretowane jako „Cieszę się, że cię widzieć” albo „I miss you so much.” Ale to nie jest konieczne, aby oprzeć całą swoją wagę na kruchej dziewczynki, tylko delikatnie przytulił tyle jako przyjazny gest.
 • Emocjonalny moment. Dziewczyna narzekasz coś lub na odwrót wspólne radosne wydarzenie – czas, aby objąć. I pamiętaj, że dziewczyna jeszcze raz – nie mężczyznę i klaskać na plecach z całych sił, krzycząc: „Hurra, dobrze zrobione” – nie jest dobrym pomysłem.
 • Do widzenia. Ponownie, to miły gest, mówiąc, że będziesz tęsknił towarzysza.

Jak zrozumieć, że dziewczyna chce ją przytulić?

Jeśli chcemy zrozumieć, w jaki sposób objąć dziewczynę, konieczne jest, aby uświadomić sobie najważniejsze – jej język ciała. Ważne jest, aby złapać niewerbalne (czyli tych, którzy nie mówią słowa) oznaki, że dziewczynka miała sny, które zostały wciśnięte ją do siebie. Lista znaków jest załączony poniżej, ale należy pamiętać, że jest to tylko stereotypowe, a każda dziewczyna – indywidualność:

 1. Dziewczynka patrzy na ciebie, uśmiecha się i patrzy w oczy.
 2. Owiń włosy na palec, dotykając jej włosy, jakby rysunek uwagę na nich.
 3. Kiedy siedzisz razem, to stara się zmniejszyć dystans, a nogi i biodra do siebie.
 4. Co do ciebie podczas rozmowy. Można lekko dotknąć na ramieniu lub poklepać go po żartowali.
 5. Zmniejsza odległość za pomocą wniosków do oceny jej perfum lub kulek.

Skąd wiesz, że nie chce być przytulił?

Dla powodzenia zrozumienia jak przytulić dziewczynę, należy również zrozumieć, gdy ona nie jest gotowa do przytulania. A jeśli w przypadku długotrwałego związku można już zrozumieć o nastroju dziewczyny, a potem z nowymi przyjaciółmi może być trudne.

Ona odwraca się i nie patrzeć ci w oczy? Krokiem wstecz, kiedy zmniejszyć dystans? Zacisnęła wargi, a ona śmieje się z twoich dowcipów? Znaki ostrzegawcze, ale nie oznacza to, że paskudny dziewczynę. Może ona uważa, że mężczyzna i kobieta objąć dopiero po dłuższej znajomości i po prostu nie ma czasu.

Kobieta zmuszona do przyjęcia niemożliwe, jest nie tylko błędne, ale również może całkowicie zniszczyć relacje między wami.

Wskazówki dla uścisków

Mamy kompletny artykule kilka wskazówek, jak przytulić dziewczynę:

 • Zdawać sobie sprawę z produktów higienicznych. Trzeba wziąć prysznic po sportowych lub można przestraszyć pani „zapachy”.
 • Nie spiesz się do dziewczyny nagle. Objąć – sprawnego przebiegu procesu.
 • Nawiązać kontakty, słuchać dziewczyny i co mówi.
 • Nie ściskać zbyt długo, jeśli nie jesteś para w miłości.
 • Nie ciągnij w górę ręce dramatycznie.

Wiele dziewcząt nie lubią się przytulać. Warto dowiedzieć się, czy jest ona delikatna z wami, ale nie reaguje na uścisk.

Dla par, które w relacji długoterminowych zazwyczaj nie są trudne do zrozumienia, gdy jedna ze stron musi być obsługiwane. Jednakże, jeśli masz ten problem, spróbuj metody prób i błędów. Jeśli dziewczyna mówi, że nie chce się przytulić – to nie znaczy, że przestała cię kochać lub cię zmienić. Jest prawdopodobne, że jakiś rodzaj emocji przywykła doświadczyć w sobie, a ty martwić jej kokon. Ale szczęśliwe chwile ona chętnie podzielą się nim z wami. Ogarnia coraz częściej – przynosi!