736 Shares 1498 views

ciasto gotowanie „Północ”: szczegółowy przepis

Trudno wyobrazić sobie świąteczny stół bez pyszne i piękne ciasto. Do tej pory gospodarze zapewnili ogromny wybór produktów spożywczych. Można kupić gotowe ciasto, upieczone przez profesjonalistów, ale można zrobić to sam. Istnieje wiele cukiernicze i prywatne firmy, które w każdej chwili przyniesie do domu żadnego ciasta. Ponadto, kucharze Nie przygotowywać ukryć swoje markowe receptur cukierniczych. Na przykład, ciasto, „Północ”, który uważany jest za główne desery z „Północy”, gospodyni można upiec samemu, a następnie porównać wynik z specjalistów produktowych.


Pieczemy ciasto „Północ”

Receptura preparatu nie jest prosta. Obecnie nie tylko ciasto biszkopty, ale także piasek. Tak samo jest z kremów: wystarczy przygotować budyń i czekoladę.

Do baz wyrobów cukierniczych potrzebnych: o jeden i pół szklanki mąki, 5 lub 6 jaja, o półtora filiżanki cukru (korzystnie małe).

Dla Ciastko potrzebie kilka szklanek mąki i ponad pół filiżanki cukru, około trzystu gramów masła, trzy żółtka jaj, kilka herbaty łyżki kwaśnej śmietany.

Dla kremem będą musiały: dwieście gramów masła, jedno jajko, filiżanki cukru, pół szklanki mleka, wanilii i łyżeczkę skrobi i mąki.

Aby przygotować krem czekoladowy będą musiały: dwieście gramów czekolady, pół kilograma masła, czterech jaj, wanilia, pół szklanki mleka.

ciasto gotowanie „Północ”

Po pierwsze trzeba jechać ciasta na herbatniki jaj, cukru i mąki. W piekarniku nagrzanym do wypieku ciast na złoty kolor i ostudzić. Następnie konieczne jest podzielenie zakończeniu ciasto herbatniki dla dwóch osób.

Następnie musisz upiec fundament piasku. Przygotowanie go tak. Mąka i cukier i dobrze wymieszać. Olej drobno posiekać, umieścić w mące, wymieszać. Powinniśmy dać oleiste ziarna. Pokonać żółtka, dodać śmietanę do nich. Zagnieść ciasto i umieścić go w chłodnym miejscu przez 10-15 minut. Następnie piec ciasta, forma powinna być stosowana jest taka sama jak gdzie peksya herbatniki. Gdy ciasto jest złoty, starannie usunąć i ostudzić.

Gotowanie śmietaną i tort dekoracja

W jej skład, to konfekcji przypomina ciasto „Marrakech”. „Północ” jest nieco bardziej intensywny, prawdopodobnie dlatego, że nie tylko jest wykonane z różnych rodzajów ciast, ale również impregnowane różnych kremów.

Custard przygotowane w zwykły sposób. Każda rodzina ma sprawdzoną opcję. Wystarczy tylko wymieszać wszystkie produkty i doprowadzić do wrzenia, stale mieszając, aż w końcu, dodać olej i dokładnie ubij wszystko. Krem czekoladowy przygotować w nieco inny sposób. Olej powinien być nieco złagodniał i dokładnie zmielić z cukrem. Podczas mielenia i dodawania jajka w małych porcjach do wlać ciepłe mleko. Następnie dodać wanilię i czekoladę, które najpierw trzeba zmiękczyć. Wszystko wymieszać, aż będzie gładkie i postawić do ostygnięcia.

Na tortnitsu lub innej płaskiej płyty umieścić biszkopt i puch jego budyń. Dalej jest kruche i smarować je kremem czekoladowym. Warstwy następnie powtarzany. Po bokach tortu „Północ” pokryta kremem czekoladowym. Babki, która była najbardziej różowo, trzeba przerwać na drobny miękiszu. To jest ozdoba, ale konieczne jest, aby posypać paski. Tylko schłodzić około 5 godzin – i wtedy można przynieść do stołu.

Na przygotowania ciasta „Angelica”

Każda kobieta jest zawsze stara się zadowolić gości z czymś szczególnym i pyszne. Można powiedzieć, (gotować kilka trudniejsze „Północ”) o torcie „Angelica”. Będziemy potrzebować: szklankę dżem, trochę sody, kilka jaj, szklanka cukru i śmietany, kilka filiżanek mąki.

Jam zmieszana z sodą i umieścić w lodówce na 40 minut dodatkowo wymieszać wszystkie produkty i dodać dżem z sodą. Wyrobić ciasto na naleśniki. Umieścić go do formy i piec. Podzielony na dwa ciasta, ale przegap znak budyń. Udekorować czekoladą i umieścić w lodówce na kilka godzin.