567 Shares 7000 views

Co zrobić dziewczęta: 5 opcji

Nikt nie ma wątpliwości, że chłopcy i dziewczęta są bardzo różnią się od siebie pod względem cech psychologicznych. Ale te różnice nie są na tyle silne, aby naprawdę uważają nas ludzie z różnych planet. Chcemy przede wszystkim – być potrzebne w potrzebach, kochane i chronione. Co dziewczęta chcą?

Ile znasz języków?

Amerykański psycholog Geri Chepmen stwierdził, że w związku, zarówno mężczyzn jak i kobiet, czasami pięć „języki”, aby wyrazić swoje uczucia. I w zależności od tego, co na „język” rozmawiać swój ulubiony, trzeba zachowywać się w taki czy inny sposób. Wszystkie dziewczyny chcą miłości, ale może to być wyrażone na różne sposoby w różnych typach dziewcząt.

fizyczna miłość

Dziewczyny tego typu docenią przede wszystkim cielesnego aspektu stosunków. Ale nie licz na szybki seks: oni doskonale zobaczyć, kto poważnie myśli o nim, a kto nie. Pick up artist dziewczynę tego typu prawie nigdy nie wystąpią. Ponieważ w celu uzyskania seks z nią, potrzebne długie i pełne miłości relacje z akcentami i pocałunki. Co zrobić dziewczęta są podatne na wyświetlaczu fizycznego uczucia? Muszą przywiązanie, miłość i zaufanie.

Słowa mają cenę

Dziewczyny są skłonni docenić słowa – również nie jest łatwą zdobycz. Po tym wszystkim, nie trzeba po prostu pobrane do werset Internecie. Ta dziewczyna jest facet, który dobrze wie o niej jako o osobie, i wie, jak i odpowiedni czas, aby powiedzieć jej słowa zachęty i pochwały. Te kobiety – najbardziej inteligentny wśród przedstawicieli wszystkich pięciu typów, ponieważ zdominowały logiczne, lewo, półkulę. Co zrobić dziewczynom, którzy cenią słowo? Szczere uznanie i głębsze zrozumienie.

Daj sobie?

Istnieje również rodzaj dziewczyn, które cenią sobie prezenty. To nie znaczy, że są one z natury Mercantile innego, tylko dlatego, że to w jaki sposób. Nie są one wrażeniem bilet na koncert lub serenady pod oknami. Aby udowodnić swoją miłość, trzeba dać im przydatnych i ciekawych rzeczy, na przykład, aby odwiedzić dowolny sklep ekskluzywnych prezentów. Aby odróżnić te kobiety z samolubnego vysasyvatelnits pieniędzy, uważaj na jego wybrane. prezenty Miłośników kocha nie tylko przyjąć, ale także, aby prezenty, w przeciwieństwie Liars-poluaferistki.

bez powrotu

Są dziewczyny, które najbardziej cenią sobie dobrą zabawę. Jest na nich można spodziewać się kochać poszukujących zwycięstw. Ale są też różnice tutaj: należy zwrócić na trzy godziny przed seksem, innym potrzebie „chodzić” i bawić trzy miesiące. Co zrobić dziewczęta, którzy potrzebują czasu jakości? Jasne wrażenia i wspomnienia. Daj im to – i można mieć wspaniałe i ciekawe relacje płci. Te dziewczyny – najbardziej oszczędny.

Trochę pomóc?

Ostatnią z kategorii jest bardzo ważne, aby pomóc. Nie dlatego, że są bezradni lub niepewny. Tylko twoje wysiłki okażą się jej, że ona jest dla Ciebie ważne. Wytłumacz jej złożonych zadań na uniwersytecie, wprowadzają swoje torby, przygotować kawę w łóżku – i znaleźć się na dziewczynie ogromny wpływ.

Dziewczyny wszystkich typów chcą kochać, ale miłość jest inna. Nawiasem mówiąc, mężczyźni napotkał te same pięć rodzajów.