631 Shares 1800 views

Dzieci garaż na maszynach z własnymi rękami

Każdy młody rodzic przynajmniej raz w życiu myślał o tym, jak zbudować garaż na maszynach z własnych rąk. Chłopcy są zacięte miłośników transportu drogowego. Oni czule gromadzi kolekcję samochodów, autobusów, motocykli i psychicznie reprezentować jak jeżdżą po gościńcu, a nawet dostać w wypadkach.


Naturalnie, dla zabawek własny dom, w którym są one przechowywane – jest garaż. Niekoniecznie biegną do sklepów w poszukiwaniu niezbędnych elementów, można zrobić to na własną rękę.

Opcje dotyczące projektowania garażu

Przed zbudować garaż na maszynach z własnych rąk, należy przewidzieć, jak będzie wyglądać przyszłość budownictwa. W sumie, istnieje kilka podstawowych opcji dla jego projektu:

 • Najprostszym garaż jest przedmiotem formie sześciennej. Może być przechowywane przez jeden lub dwa samochody. Jest to dość proste struktury, które można skonfigurować w ciągu zaledwie kilku minut.
 • Druga opcja – garaż w domu. W jego podstawowych cech, to nie różni się od poprzedniego, jednak ma kilka ulepszony wygląd.
 • Większość chłopców ulubionym rozwiązaniem – jest to budynek wielopoziomowe, z parkingiem, różnorodne zjeżdżalnie i podnośników. To ciekawy design, ale nad jego stworzeniem będziesz musiał ciężko pracować.

 • Z pewnością nie pozostawi obojętnym żadnego chłopca, a składające się z kilku podobnych konstrukcjach garażu na maszyny do pisania (zabawki). W tym przypadku, można stworzyć całą gamę samochodów z ich rąk.
 • Innym ciekawym rozwiązaniem – repozytorium dla parkowania samochodów, które mogą jednocześnie zawierać do dziesięciu lub więcej jednostek transportowych drogowych.

Trzeba również wziąć pod uwagę kolorystykę i wielkość przyszłego zakładu.

Jaki materiał jest lepiej zrobić zabawkę garażu?

Drugie pytanie, co jest konieczne w celu odzwierciedlenia przed budową garażu – jest wybór materiału:

 1. Czasowego składowania maszyn mogą być wykonane z konwencjonalnych projektanta z tworzywa sztucznego. Główne zalety polega na tym, że jego konstrukcja będzie wymagało minimalnego kosztu materiałów, niewielką ilość czasu. Ponadto, można utworzyć kilka różnych wzorów. Jednak taka konstrukcja jest małe, niewygodne i krótkotrwałe.
 2. Można tworzyć garaż wykonany z papieru lub drewna. Ale przybysz zrobić piękny obiekt z takiego materiału będzie trudne.
 3. Z woli skrzynki lub sklejki jest wystarczająco mocna i wytrzymała konstrukcja. Ten materiał nie szkodzi zdrowiu dziecka, jest dość trwała i łatwa w obróbce. Aby poradzić sobie z budową garażu może być absolutnie nikomu.

Tak więc najlepiej jest zrobić garaż na maszynach z rękami po wyjęciu z pudełka (pokładzie) lub sklejki.

Pierwsze kroki

Przed rozpoczęciem pracy, należy zadbać o przygotowanie niezbędnych narzędzi, materiałów i sprzętu. Aby stworzyć konstrukcję zabawki wymagają następujące czynności:

 • Głównym materiałem. Korzystnie, grubość wynosiła około 0,3 cm.
 • Gliny (idealnie nadaje PVA lub "moment").
 • Ołówek i gumkę.
 • Linia.
 • Nożyce, piły, giga plików igły.
 • Papier ścierny.
 • Lakier, brokat, farby (jeśli to konieczne).

Teraz konieczne jest, aby wyciągnąć jak w przyszłości będzie wyglądał garażem, na kartce papieru. Konieczne jest, aby odtworzyć szczegółowo każdy detal, łącznie z dachem, drzwi, schodów i wszystkiego innego. Plany na przyszłość budowy zależy wyłącznie od woli twórcy.

Po tym następuje wzór przekazywania na materiał bazowy (tektura lub sklejka) 1: 1. Pozostaje tylko starannie wyciąć każdy szczegół i proces jego krawędzie papierem ściernym.

Podstawą etapie wykonywania pracy

Dzieci garaż na maszynach z własnych rąk, można zbudować w ciągu zaledwie kilku prostych krokach:

 1. Po pierwsze, należy wziąć podstawę dla przyszłej budowy (podłogi lub pomostu). Te miejsca, które zostaną zlokalizowane nakładania kleju należy starannie spreparować.
 2. Teraz trzeba dołączyć ściany, schody, podłogi i wszystko inne.
 3. Po pierwszym piętrze w kolejce, należy pozostawić go do wyschnięcia na chwilę. W międzyczasie można skorzystać z mechanizmu podnoszenia i dołączyć do podstawy obiektu jak niewielkim wzgórzu. I można to zrobić bez niego.
 4. Gotowy do ściany należy dołączyć bazę na drugie piętro i dach.
 5. Więc zrobiłeś garaż na maszynach własnymi rękami! Teraz konieczne jest, aby zostawić go na chwilę do wyschnięcia, po czym może ono być umieszczone w ich ulubionych samochodów.

Podczas budowy sklepu z zabawkami transportu drogowego jest to absolutnie konieczne, aby wziąć pod uwagę wielkość samochodu.

Dodatkowe leczenie

W celu dla obiektu był nie tylko niezawodny i praktyczny, ale również piękny, konieczne jest, aby trochę dodatkowej pracy. Przede wszystkim musi być malowany. Po zmontowaniu można przetwarzać tylko zewnętrzną część garażu, ale jeśli chcemy, aby było piękne w środku, a następnie przykryć farba powinna być każdy szczegół przed montażem. Aby jeszcze bardziej uczynić jasność lub brokat można nakładać lakier.

Można również poprawić projekt dodatkowych paneli, etykiety samoprzylepne, etykiety, znaki lub rysunki.

W razie potrzeby można dodatkowo zadbać o organizację ulicy w celu uczynienia wygląd gra bardziej prawdopodobne. Umieścić drzewa, domy, sklepy, drogi i tak na znak. N.

Kilka porad dla początkujących budowniczych

W ogóle, to już wiem jak to zrobić garaż na maszynach z własnymi rękami, w lewo, aby porozmawiać o kilku drobnych szczegółów:

 • Każdy szczegół musi być całkowicie przetwarzane w celu zapewnienia, że dziecko jest rannych.
 • Nie zaleca się stosowania żelaza, szkła i innego materiału narzędzia dla budownictwa.
 • Zaliczka powinna uwzględniać Ile BABY ulubione samochody, i obliczyć wielkość projektu w taki sposób, aby mieć wystarczająco dużo miejsca dla każdego z nich. Warto również zastanowić się, jak w transporcie zadzwoni do garażu, zostawić z nim i przechowywane na jego terytorium.

I oczywiście, to najlepiej jeśli sroit garaż dla maszyn z własnymi rękami z dzieckiem, to ta lekcja nie tylko użyteczne, ale także zabawa i ciekawy.