337 Shares 9245 views

Większość dobrych bojowników od lat 90. do współczesności

Do najbardziej kasowym i najbardziej udanych filmów akcji są podłączone do wielu gatunków przestępczością, przygodowe, fantasy, akcji. Ten ostatni zajmuje miejsce. Na dobre myśliwce? Jest to najbardziej popularny gatunek kina, który sprzyja silny połowa ludzkości. Sprawdzona: ludzie lubią patrzeć na walk, strzelanin, pościgów samochodowych i wszelkiego rodzaju sztuczek, często doprawione sprawiedliwego część efektów specjalnych. To jest ciekawe i spektakularne. W tym artykule postaram się odpowiedzieć na pytanie, co najbardziej dobry Strażacy powinni być znane do każdego fana gatunku.


Top bohaterowie – single

W każdej epoce kina świat takim gatunku zawsze miało miejsce. Każdego roku przychodzi ogromną liczbę bojowników, czy nie. Specjalny szczyt popularności takich filmów stały się 80-90s ubiegłego wieku. Film opowiada o silnym człowiekiem, często prawdziwy wojownik, nie mówiąc już wyzwanie przestępczości społecznej. Jakie są dobre bojownicy tym razem pamiętał?

Die Hard, Willis

Przede wszystkim, jest to „Szklana pułapka”. Kinofranshiza składający się obecnie z pięciu części słusznie zajmuje czołową się w górę listy. Detektyw policji Dzhon Makkleyn jest zwykle reprezentowany przez rezydenta metropolii. Kryzys małżeństwa, pasja do palenia i alkoholu, pogarda dla władzy prowadzi do tego, że jest on na skraju zwolnienia. Ale to nie powstrzymało go od bycia w stanie stać się obrońcą. Zachować poczucie humoru i cięty język McClain nie będzie ponownie zmierzyć się z siatek terrorystycznych, wkroczyła w jego rodzinnym mieście. Wizerunek typowego amerykańskiego bohatera genialnie wykonany Bryus Uillis.

Uniwersalny Van Damme

Jean-Klod Van Damme, który podbił publiczność w 90 lat, może się poszczycić imponującą filmografię. Każda z jego prac – umiejętność ponownie oglądać idealny posiadanie sztuk walki. Jest to zrozumiałe: zanim stał się gwiazdą bojowników, Van Damme był mistrzem Europy w różnych zawodach sportowych. Można wybrać najbardziej dobrych zawodników z jego udziałem, w pamięci widzów: „Universal Soldier”, „Nowhere to Run”, „Nieuchwytny cel”.

roboty Schwarzenegger

Jest to obecnie trudno sobie wyobrazić, że miłośnik romansu i dramatycznej nieuchronności Dzheyms Kemeron nie zaczyna się od „Titanica” i „Avatara”. Po kosmicznych wędrówek „Alien”, postanowił stworzyć nową folię na oko-Popping efektów specjalnych norm robota wykonana ze stali T-800 w nowej nowoczesnego bohatera. Obie części sci-fi gry akcji „Terminator” miał niesamowity sukces, przynosząc artystę Camerona, z udziałem Arnolda Shvartseneggera na nowy poziom.

sporty ekstremalne

Film ten (zbrodnia, thriller) ukazał się w 1991 roku. „Point Break” opowiada historię napadu na bank, którzy wykorzystują swoje umiejętności surfing. Złapać ich jest prawie niemożliwe. Agent FBI staje maniak kaczki przeniknąć do zespołu. Intryga polega na tym, że musi dokonać wyboru: powrót do przeszłości albo zatrzymać się w nowym życiu …

„Point Break” słusznie zajmuje miejsce na liście o nazwie „Większość dobrych zawodników.” Film odzyskać kosztów trzy razy i zebrano szereg nagród. W 2015 roku, przygotowuje remake tytułowej malarstwa. Wielu fanów oczekiwać sukcesu, nie mniej niż to było w oryginale. Nowoczesna adaptacja podświetlone imponującą ilość – 100 mln $.

Najlepszy rosyjski serial

Przygoda krajowa produkcja nie może konkurować z zagranicznymi. Wszyscy pamiętamy „Brother” i „cień boksu”, „22 minut”, „Przenicowany świat” i wojskową „Stalingrad”. Nie tylko Taśmy pełnometrażowych, które idą na dużym ekranie, naturalistyczny wabik i niebezpieczeństwo wielu scenach. Niektóre z najbardziej oczywistych przykładów dynamicznego działania obejmuje bojowników rosyjsko-serii, już miał czasu, aby zyskać uznanie widza. Oto najbardziej znanym z nich:

  • „Siły specjalne rosyjskiej”. Pracownicy kilku służb połączyć, aby zapewnić odporność na grupach przestępczych.
  • „Profesjonalny” opowiada historię scout Andriej Zubow, który ucieka z więzienia, aby dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za śmierć bliskich mu ludzi.
  • „Flint. Wyzwolenie ". Emerytowany major Andrew Szamanowa zwalnia zbadać dziwne rzeczy – śmierć specjalnej grupy sił, prowadził ćwiczenia w górach, niedaleko od miejsca, w którym grupa przemytników.
  • „Były nie stało,” opowiada historię pracownika jednostki wywiadu, który w celu ratowania syna, zgadza się na warunek lokalnego szefa mafii. Wszystko co musi zrobić – dostarczyć towar do określonego miejsca.
  • "Blind". Weteran afgański, nazywany Blind, jest zaangażowany w zabójstwo kierownik firmy budowlanej. Dochodzenie wykazało, że firma jest dobrze wzbogacony poprzez przywrócenie infrasistemy Czeczenii.

Przykłady dzisiaj

Nowoczesne kino obfituje w żywe przykłady udanych bojowników o wiele pozostaje najbardziej ulubionym. Wśród nich są Hollywood taśma „Home”, „Adrenalina”, „nośnik”, „profesjonalny”, „Krew i pot”, „Non-Stop”, trylogia o „Hostage” i wielu innych.