884 Shares 8730 views

Spódnica-tulipan – niezastąpiona rzecz w szafie kobiety

Spódnica-tulipan pojawił się po raz pierwszy w historii mody w latach 70-tych XX wieku, po stylu „kij” trochę znudzony kobiet na całym świecie. Następnie element garderoby jest zasadniczo płaska osłonę, która rozszerza się nieznacznie na boki i na kolanach, jej objętość jest znacznie zmniejszony. Pomimo faktu, że taki model może optycznie powiększyć biodra, jest bardzo mocno „złapany” na łamach magazynów mody, a stała się po prostu niezastąpione w szafie każdego szanującego mody.


Tajemnica sukcesu tego modelu polega na tym, że ukrywa wszystkie niedoskonałości figury. Ważnym aspektem jest to, że ramiona spódnica tulipan umożliwia każdy rodzaj bardziej smukłe i długo, z powodu jego kształtu jak naśladować idealny żeński rysunku. Podobnie jak każdy inny rodzaj ubrania w spódnicy istnieje wiele odmian i odmian, więc wybranie go podczas zakupów, ważne jest, aby wziąć pod uwagę cechy rysunku i zgodnie z nimi, aby podnieść strój.

Mówiąc o odmianach cięcia taką spódnicę, nie można przegapić pozycji takich jak kieszenie, które mogą być ukryte lub napowietrznych. Tulipan spódnica z kieszeniami wygląda twórczy i oryginalny, a wszyscy, którzy kiedykolwiek zużyte, należy zwrócić uwagę na niesamowity komfort i praktyczność tego elementu garderoby. Cechą spódnica z kieszeniami można nazwać, a jego uniwersalność – do takiego modelu jest odpowiednia jako romantyczna bluzka, cardigan, jak i sportu.

W szafie współczesnej kobiety spódnica tulipan musi koniecznie znajdować się w kilku jego odmianach. To może być uszyty z ciepłym Zimowych tkaniny. Nawiasem mówiąc, ten konkretny krój spódnicy zapewnić maksymalną ochronę przed wiatrem. spódnica lato może być szyte z jedwabiu, batystu, bawełny lub satyny. Lekkie tkaniny są idealne do tego stylu.

Jednym ze specyficznych i nietypowych elementów garderoby damskiej jest tylko spódnicę-tulipan. Z tego, co się je nosić, nie zna każdą dziewczynę, więc ulice można często zobaczyć wiele incydentów, które wydają się być śmieszne i absurdalne. Tak, tulipan spódnica idealnie dopasowana wąskiej górze, dzięki czemu nacisk na zasługach talii. W ten sposób, kształt obrzeża, uwalniając w biodrze, staną się bardziej wyraziste, a obraz się bardziej zabawy i przyciągać wzrok koloru.

Jeżeli pas jest daleki od ideału, osłona tulipan można bezpiecznie łączyć z płaszczem, zarówno bezpośrednio, jak i formy dopasowane. Najważniejsze, że były one krótkie i nie obejmowały biodra. Dobry wybór w tym przypadku będzie bolerko prosto cięte i który jest uzupełniony przez broszką lub w jakichkolwiek innych akcesoriów mody.

Jak wspomniano powyżej, spódnica-tulipan doskonale podkreśla piękno stóp, i wizualnie „align” je, czyniąc szczuplejsze. Jeśli używasz długość do kolan, nogi będą wyglądać bardziej korzystna. Jest to również doskonałe buty dopełniacza lub sandały będzie ciałem kolorowy, który pozwoli jeszcze bardziej smukłe nogi i piękne. Dobrze, jeśli noszony pod spódnicę czarnych rajstop, pożądane jest, aby połączyć je z butami w tym samym kolorze.