891 Shares 6914 views

Pieluchy Gong: wygoda i jakość

Tematem jednej z najbardziej znanych, pieczenie i wieloletnich dyskusji wśród nowo i doświadczonych matek, odnoszące się do środków opieki dla niemowląt jest stosowanie pieluch. Przeciwnicy zostali podzieleni na dwie mniej więcej równe w liczbach obozy i zaciekle bronić swoich pozycji. Ale poszukiwanie poprawnej odpowiedzi na to pytanie brzmi – nie jest celem tego artykułu. Naszym zdaniem, jest ziarno prawdy w obu punktów widzenia, ale co ważniejsze, upewnij się, że to, co używasz, to jakość. Japońskie pieluchy Gong, w szczególności odnosi się do tych środków. Oto dlaczego.


zalety

Początkowo firma produkowała Goon pieluchy Gong wyłącznie do użytku domowego, ale z biegiem czasu stały się one dostępne w Rosji. Sekret ich popularności tkwi w specjalnej technologii Daio która leży u podstaw wysokiej jakości produktów. Specjalna konstrukcja pozwala produkt do podjęcia dziecka kształtu ciała i nie może być przeszkodą dla aktywnej zabawy. Czy uważasz, że to po prostu zdrowy słowa, które są słyszane w reklamach Większość producentów? Sprawdzić. Zapamiętaj wygląd dzieci w pieluchach konkurentami. Pamiętasz? Są bardziej jak małe kaczątka, ale noszący Gong były ledwie widoczne. Technologia produkcji została opracowana i opatentowana w 2002 Daio Paper Corporation. Pozwala to wyrób, który absorbuje wilgoć bardzo dobrze, ale w tym samym czasie jest wyjątkowo cienkie. Gong wyglądać pieluchomajtki z miękkimi krawędziami, nie trzeć delikatną skórę. Nawiasem mówiąc, jego popularność w Rosji, wygrali nie z powodu kampanii reklamowych Dolar multi-milion, i tylko dzięki doskonałej jakości informacji, które zostały przekazane przez rodziców „word of mouth” radio.

wątpliwości

Ale oprócz wzlotów pieluchy Gong doświadczony i upadki. Po znanego wypadku z reaktora w Japonii, wielu konsumentów zaczęły obawiać skutków promieniowania i porzucić swoją ulubioną markę i jakość. W tym czasie przedstawiciele sklepów internetowych w celu odwrócenia sytuacji, zgłaszane do potencjalnych nabywców, że dostawa towarów, będą mogli to sprawdzić za pomocą dozymetru, które będą miały kuriera. Na szczęście te czasy minęły, a teraz Rosjanie nadal zaufać tej markowych produktów, a popyt na nie wróciła do starych rysunków.

cena emisyjna

Pieluchy Gong, opinii, które są w większości pozytywne, i mają znaczący w porównaniu z konkurentami wadę. ich koszt jest dość wysoki i wynosi około 800 rubli za opakowanie, w zależności od modelu. Należy uważać na sprzedawców, którzy oferują do zakupu towarów w niskich cenach – to jest na pewno fałszywe, które nie mogą być bliżej przyjrzeć się mieszać z nich. Jeśli kupisz te pieluchy po raz pierwszy, należy zapoznać się z ich charakterystycznymi cechami. Te markowe pieluchy marka Gong:

– są bezwonne (bez zapachowe aromaty);

– szybko wchłonąć;

– cienką;

– nie ogranicza ruchu i nie pocierać skórę;

– doskonale neutralizują zapach.