770 Shares 6875 views

ATS – co to jest? PBX – co to jest?

W ogóle, ATS jest usługą dla określonej działalności spółki. Co jest PBX i inne szczegóły elementu analizy w dalszej części artykułu szczegółowo.


Szczegółowy opis ATS

Więc PBX wirtualny charakter jest usługą, która zawiera szereg najnowszych rodzajów komunikacji. Wynika to z transmisji danych lub że stronniczość biznes firma może wykonywać swoją pracę z nową energią i mocą. PBX – co to jest i co ATC transkrypt, ważne jest, aby wiedzieć każdy, kto chce poprawić działanie swojej firmy. Z ATS będzie można łączyć ze sobą całą komunikację w biurze. Jest to wirtualna gra PBX zapewni Ci jakość usług.

Teraz, bardziej precyzyjne z naukowego punktu widzenia. Czym jest Virtual PBX? W sumie, jest to urządzenie, które zastępuje analogów przez jego cenę i wsparcia technicznego. Wraz z nim, organizować się z firmą telekomunikacyjną i będą mogli śledzić to wszystko z dowolnego wygodne dla Ciebie urządzenia. Więc wiemy, co to jest – PBX.

Zwłaszcza aspekty techniczne

Czym jest centrala? Najprostszym sposobem, aby to na przykładzie jego wsparcia technicznego. Z tej perspektywy, charakter usługi mogą być świadczone przez szereg możliwości. Co jest ATC zapis, powinien wiedzieć i dowiedzieć się o wadach, zaletach i cechach technicznych. Metoda logistyka dobiera się w zależności od rodzaju działań podejmowanych w tej czy innej firmy.

usługi

Często na rynku jego oferując klientom łączy usługi. Co to PBX, będą bardziej zrozumiałe, gdy weźmiemy pod uwagę możliwości:

 • Sprzęt, który jest dostępny. Dla organizacji, wyróżnia się tak zwaną bramę abonenta lub serwera przy użyciu oprogramowania. Urządzenia te są instalowane, co do zasady, w pomieszczeniu bezpośrednio przez pracodawcę. A tu w towarzystwie zainstalowanych telefonów klienta, które mają adresy IP, a także oprogramowanie dla tych urządzeń. Ponadto zaktualizowany program są ustawione skupić od rodzaju problemu rozwoju biznesu.
 • rynek jest również dość powszechne instalacja tzw platformy. Każdy klient korporacyjny staje się wirtualny charakter komputerze, który zawiera system operacyjny i oprogramowanie. W tym urządzeniu podobnym do poprzedniego znaku wniosków usług łączności może być również zainstalowany.
 • Usługa trzeciej próbce jest zapewnienie domenę w biurze firmy. indywidualna jednostka jest przeznaczona do organizowania promocji firmy, która jest sama domena. Posiada również własne rodzaje ustawień, które każdy użytkownik może dostosować tylko dla siebie.
 • Łącząc wspólnych usług komunikacyjnych do jednego planu taryfowego. Ten plan taryfowy jest umieszczony krótki planu numeracji. W tym przypadku odnosi się do jego dodatkowe cechy dość ciekawy charakter. Wyposażenie to, że zintegrowane menu głosowe i automatyczna sekretarka.

Teraz dużo bardziej stało się jasne, że jest to – PBX. Warto również zauważyć, to fakt, że kierownictwo centrali charakter wirtualny udostępniany wyłącznie przez korzystającego stacji. Generalnie, podawanie przeprowadza się bezpośrednio przy użyciu komputera lub urządzenia mobilnego. Osoba, która wynajmuje daną stację mogą wykorzystywać specjalne podmioty, które będą przeprowadzać tę funkcję.

Co sprawia, że to połączenie usług

Jak już wcześniej wspomniano w artykule, to sprzęt przewiduje ustanowienie wiążących więzi. Ponadto, takie urządzenie jest podłączenie kilku innych usług, które omówimy bardziej szczegółowo poniżej:

 • Wykonana z tak zwanych wolnych telefony w całym biurze w ciągu ostatnich pięciu minut.
 • W takim przypadku, jeśli biura są rozproszone na całym świecie, z dodatkowymi ustawieniami można połączyć wszystko w jednej linii telefonicznej.
 • Obróbka wywołuje opcję budżetu.
 • Pokoje łączone, co jest dość duża liczba kanałów w jednym mieście.
 • Przekazywanie połączeń w biurze jak i poza jej granicami bezpośrednich.
 • Usługi wymiany danych są przewidziane dla osób fizycznych i prawnych.
 • Również bezpłatny, można podłączyć tzw widgetów połączeń telefonicznych. Pozwoli to poprawić swoją przemianę biurowej.

Sposób połączenia PBX

W celu podłączenia do systemu obecnie w biurze, trzeba najpierw zarejestrować. Następnie należy przejść do sekcji „Moje konto” i kliknij odpowiednie połączenie PBX. Aby rozpocząć pracę z tym systemem, konieczne jest, aby zakupić sposób telefon stacjonarny i numer.

Virtual PBX usługi dostępne dla klientów bezpłatnie. Połączenie jest wykonany tylko z regularnego uzupełniania. Jest to uzupełnienie konta wynosi nie mniej niż raz na trzy miesiące. W przypadku, gdy dany klient nie uzupełnienia kosztem dłuższej perspektywie, to nałożyła grzywnę w wysokości pięciu dolarów. Może również zablokować cały system użytkownika.

Jeśli po prostu zapomnieć o uzupełnienie konta, usługodawcą, najprawdopodobniej przypomni Ci o tym. Po tym wszystkim, organizacja często informuje swoich klientów, że nie ma wystarczającej ilości środków na koncie i trzeba go uzupełnić. Użytkownik akceptuje, że on lub inna decyzja: albo zaktualizować swoje konto lub wyłączyć PBX.

nagrywanie rozmów

Teraz wiesz, co PBX i można ją stosować w różnych dziedzinach i jednocześnie nagrywać rozmowy. Na przykład, aby poprawić komunikację głowy byłoby wygodne, aby słuchać rozmów swoich pracowników i dokonywania zmian w ich pracy. Te zapisy rozmów zostaną zachowane w koncie osobistym, gdzie można pójść i posłuchać pożądanego rozmowy.