408 Shares 9123 views

Dlaczego dziewczyna nie chce seksu? Przyczyny i psychologia

Dla większości kobiet seks to jeden ze sposobów wyrażania uczuć dla partnera i logicznego uzupełniania relacji miłosnych. Jednocześnie wielu ludzi uważa intymność za ważną część życia, czasami ważniejszą niż komunikacja i romans. Jakikolwiek przedstawiciel silniejszego seksu przynajmniej raz w życiu zastanawiał się: dlaczego dziewczyna nie chce seksu? Postaramy się zrozumieć ten problem i znaleźć najbardziej skuteczne sposoby rozwiązania tego problemu.

Początek relacji: kiedy nadszedł czas przejść na nowy etap?

Pierwsze terminy minęły, a być może nawet udało ci się ogłosić sobie parę przed przyjaciółmi i krewnymi. Ale nadal nie było "najważniejszego" między tobą. O co chodzi, dlaczego dziewczyna nie chce uprawiać seksu? Jeśli zapytasz bezpośrednio duszę, odpowiedź może być dowolna. Ona może po prostu żartować, poważnie powiedzieć, że nie znasz się wystarczająco dobrze, a nawet winić faceta za "po prostu potrzebują" go. W rzeczywistości wszystkie dziewczyny (a zwłaszcza kochankowie) chcą seksu. Powody odmowy są zazwyczaj ukryte w barierach psychologicznych. Te obawy wydają się łatwo dostępne lub rozczarować ukochaną osobą w łóżku. Odmawiać bliskość kobiety może, jeśli nie do końca upewnić się, że dokonała właściwego wyboru.

A jeśli dziewczyna nie zgodzi się na intymność? Perswazja nie jest najlepszą opcją, a na pewno nie powinnaś zwracać sprawy na poważne kłótnie z tego powodu. Facet powinien starać się zdobyć zaufanie wybranego. Ale pierwsza seks lepiej nie zgadzać się w ogóle. Niech wszystko stanie się "naturalnym" sposobem. Poczekaj na odpowiedni moment, aby być sam. Spokojna romantyczna atmosfera, kieliszek wina – i najprawdopodobniej nie będzie w stanie powiedzieć "nie".

Banalne tajniki nieudanych nominacji

W życiu każdego mężczyzny pojawiły się nieoczekiwane odmowy w bliskiej bliskości. Chodzi o sytuacje, w których dziewczyna na wszelkie możliwe sposoby wyraża współczucie i zgodę na kontynuowanie przyjemnego wieczoru iw ostatniej chwili nie zgadza się na seks. Ze względu na niedoświadczenie wielu facetów często nie potrafi zrozumieć, co się stało, a czasami zaczynają poważnie wątpić w ich zdolności. Dlaczego młoda dziewczyna nie chce seksu, jeśli chce się pocałować i porozumieć się z mężczyzną?

Bardzo często wyjaśnienie takiego zachowania brzmi śmiesznie. Wiele dziewczyn próbuje uniknąć intymności w krytycznych dniach lub doświadczania tymczasowych kompleksów dotyczących własnego wyglądu. Zwłaszcza jeśli chodzi o nowego partnera lub samego początku historii miłosnej. Jeśli odmowa jest jednorazowa, najbardziej prawdopodobnym powodem, dla którego dziewczyna nie chce seksu jest brzydka postać, bielizna lub nie wygolone nogi. Aby nie wykazywać uporczywości lub zastraszania się pytaniami w takiej sytuacji, warto odłożyć bliskość do bardziej odpowiednich momentów.

Psychiczne subtelności

Większość dziewcząt ma własne zasady i stereotypy dotyczące seksu. Aby nawiązać intymną relację, kobiety starają się tylko z przystojnym mężczyzną o dużym zaufaniu do niego. Według większości sprawiedliwego seksu, pomiędzy randkami lub początkiem związków a pierwszym kontaktem seksualnym z partnerem musi trwać trochę czasu. Niektóre dziewczyny są wysoce moralne. Nawet w naszym wieku nadal można spotkać kobiety, które uważają, że możesz uprawiać seks dopiero po ślubie lub oficjalnym zaangażowaniu. W tym samym czasie wiele dziewczyn nie jest przeciwko intymności w relacjach, ale boją się, że zostaną porzucone. Jeśli zdarzyło się to konkretnemu przedstawicielowi seksualnego seksu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie się boi się spalać ponownie.

Problemy z libido mogą być iw indywidualnych przypadkach specjalnych. Categorical dislike for sex może być wynikiem uprzedniej przemocy seksualnej lub ucierpiała moralnie. Co powinien zrobić facet we wszystkich tych przypadkach i jak zrozumieć konkretną dziewczynę? Jeśli związek z nią dla ciebie dużo, to ma sens zapomnieć o seksie na pewien czas, a przede wszystkim stać się prawdziwym przyjacielem dla niej. Potem najprawdopodobniej sama opowie o wszystkimi obawach.

Gdzie pasja do relacji idzie?

Dlaczego dziewczyna nie chce seksu, jeśli związek trwa przez jakiś czas, a na początku ich problemy z intymnym życiem nie było? Stopniowe zmniejszenie pasji i wzajemnej atrakcyjności seksualnej jest normalne dla większości par, które spotykają się przez długi czas. Kiedy partner staje się bardzo znany i całkiem "jego własny", zainteresowanie nim jest nieco ograniczone. Aby poprawić sytuację, nowe wrażenia pomogą. Wybierz się na wakacje lub wypożyczyć pokój hotelowy na weekend. Rozpalenie pasji zanika pomoże i rozłączy. Doskonałe wzbogaci emocje płci żeńskiej libido. Pokonaj swojego ukochanego nieoczekiwanym prezentem lub zorganizuj dla niej jakąś niespodziankę. W relacjach, które trwają od lat, wszystko to musi być powtarzane od czasu do czasu.

A może twój ukochany znudzony seks jako taki? W takim przypadku warto poznać nowe techniki i pozowanie, a także odwiedzić sklep dla dorosłych. Jeśli stopniowe zanikanie pasji można wyjaśnić rutyną długotrwałych relacji, to co myśleć, jeśli seks jest nagle niechciany dziewczynie? Tydzień temu, w intymnym planie, wszystko było w porządku, a teraz ukochany robi to tylko odmawia uprawiania seksu. Taka sytuacja zaskoczy i ostrzega każdego człowieka. Jakie są najbardziej prawdopodobne powody w tym przypadku?

Zmęczenie moralne i psychologiczne

Pragnienie seksualne budzi się bardzo rzadko wśród osób, które codziennie są poddawane znacznym stresom fizycznym. Czasami mężczyźni lekceważą pracę domową lub opiekują się dziećmi. Ale uwierz mi, w rzeczywistości, zmęczone kobiety są zawsze łatwo zauważyć w tłumie, jeśli jesteś trochę bardziej uważny. Jeśli pani stara się biernie spędzić wolny czas i stara się przy każdej okazji spać, prawdopodobnie czuje się zmęczona. W tym samym czasie można wyczerpać nie tylko siłę fizyczną, ale również umysłową. Zwiększone obciążenia intelektualne, podkreśla negatywny wpływ na zdrowie każdej osoby.

Systematyczne przeciążenie poziomu psychicznego i / lub fizycznego jest jednym z powodów, dla których dziewczyna nie chce seksu. Rozwiąż problem, możesz, częściowo "rozładowywać" bratnią duszę. Staraj się często pomóc swoim ukochanym w domu i nie przejmuj się nią dodatkowymi prośbami i instrukcjami. Zorganizuj doskonałe wakacje w weekendy – i wkrótce zauważysz pozytywną zmianę.

Czy wszystko jest w porządku w twoim związku?

Seks dla kobiety jest jednym z aspektów relacji z mężczyzną. Niechęć do intymności może być spowodowana przez problemy z partnerem. Dziewczyna może popełnić przestępstwo i udawać, że "wszystko jest w porządku", lub nadal nie zapominaj o ostatniej kłótni, po której zakończył się rozejm. Jednym z powodów, dla których dziewczyna nie chce seksu, jest niezadowolenie z relacji. Mając roszczenia do partnera, każda kobieta raczej pomyśli o odejściu od niego, a nie pójść spać. Jeśli twój związek nie jest doskonały, warto pracować nad nimi. I trzeba zacząć od szczerej rozmowy na dusze.

Utrata zainteresowania konkretnym mężczyzną

Popularnym powodem utraty zainteresowania seksem kobiet jest frustracja w konkretnym mężczyźnie. W takim przypadku możliwe jest, że partner nie odpowiada przedstawicielowi sprawiedliwego seksu w relacjach lub tylko w łóżku. Problemem jest to, że nie wszystkie dziewczyny są gotowe szczerze mówić o tym z wybranym. Czasem przyczyną zimna w związkach jest pojawienie się innego mężczyzny w życiu kobiety. Co ciekawe, miłość może być tylko platoniczna. Ale w tym samym czasie, romantyczne uczucia mogą okazać się tak silne, że osoba, z którą kobieta jest w związku prawie całkowicie przestanie się tym interesować.

A jeśli dziewczyna nie chce seksu?

Zbadaliśmy najczęstsze przyczyny zaprzeczenia kobietom z seksu z intymności. Jeśli ten problem zostanie zaobserwowany w Twoim związku, warto wyznaczyć przyczynę. Nie wszyscy mężczyźni rozumieją, dlaczego dziewczyny nie chcą seksu codziennie. W rzeczywistości większość kobiet ma wystarczającą intymność z ukochaną osobą co drugi dzień, a nawet kilka razy w tygodniu. Ale jeśli problemy z regularnością seksu zaczęły nagle, problem musi zostać rozwiązany. Równie dobrze pracują w takich sytuacjach i romantycznych wieczorach z ciekawymi sekwencjami i szczere rozmowy. Co zrobić w konkretnym przypadku, to zależy od Ciebie, ponieważ nikt nie wie lepiej niż twoja ulubiona kobieta.

I nawet nie pytaj, dlaczego dziewczyna po orgazmie nie chce seksu. Zwykle w tej chwili kobieta doświadcza większej przyjemności i zadowolenia. Przedstawiciele sprawiedliwego seksu częściej chcą rozmawiać lub po prostu leżeć w łóżku u ukochanego, ale nie powtarzajcie od razu.