813 Shares 9008 views

Tuning "Passata B3" (Volkswagen Passat B3) własnymi rękami

Samochód osobowy made in Germany „Volkswagen Passat B3” jest jedną z najbardziej popularnych w swojej klasie na rynku krajowym i światowym. Still – model ten jest rzadkim przykładem jak wspólne wysiłki projektantów i inżynierów mogą tworzyć prawie idealne „uniwersalne”, łącząc komfort, trwałość i niezawodność. Jednak pomimo tak wielkiej popularności, kierowcy nie są w pośpiechu, aby dokonać strojenia własne ręce. „Passat B3” – to niemal samochodów luksusowych, które muszą być traktowane bardzo ostrożnie. Niemniej za granicą (np Polska), istnieje wiele właścicieli samochodów, którzy przerobienie „Passat” w całości, jak mówią, od A do Z. A my patrzymy na dziś, jak to samochód „Volkswagen Passat B3” wszechstronny człowiek strojenie swoje ręce ,


stylizacja

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę kierowców na pojawienie się samochodu i starają się zmienić radykalnie. Tak więc najbardziej popularne elementy stylizacji są zestawy aerodynamiczne nadwozia. Na naszych drogach kopie te są uważane za rarytas, ale w zachodnich sportu „Passat” uruchomić w dowolnym miejscu.

Nasi właściciele samochodów mogą zrozumieć, dlaczego zainstalowanie karoserię z tworzywa sztucznego, jeśli uniemożliwiają normalne wycieczki do natury? Po serii „OT” jest pozycjonowany jako samochód rodzinny. Stąd wniosek, że najbardziej praktycznym rozwiązaniem dla stylizacji nie będzie drobiazgi z tworzyw sztucznych i jakość airbrush, alternatywne optyka i lekkie tonowania.

Pierwsza metoda może być nadana bardziej do profesjonalisty, a także jak zrobić naprawdę wysokiej jakości obraz na ciele tylko przez kapitana. Chociaż niektórzy kierowcy malować szczegółów na własną rękę, a okazuje się, że mają to całkiem miłe. Jednakże, o ile jest to praktykowane w wazonach krajowych. Droższe samochody, takie jak „Passat”, to lepiej pozostawić profesjonalistom. Nie można powiedzieć o alternatywnych optyki. Można je nabyć w niemal każdym mieście, a instalacja nie wymaga wiercenia dodatkowych otworów i układania nowych przewodów. Takie lampy (znane również jako „kryształ”) są montowane na miejscu regularnym i oświetlania drogi nie jest gorsza niż w oryginale. Dzięki temu nie tylko optyka kryształ jest do przyjęcia „Volkswagen Passat B3”. Tuning może składać się z instalacji tak zwanego „anielskiego oka”, który daje wóz niezwykły i tajemniczy wygląd. Ponadto jasne pierścienie mogą być wykorzystane zamiast wymiarach. W każdym przypadku, proste rodzina „wagon” będzie wyglądać bardzo sportowy, a nawet agresywny.

Ponadto, nie mniej popularne jest linzovannaya przedni optyka, która zwiększa jasność. Ten niezwykły soczewki ksenonowe, które są montowane w standardowym urządzeniu obiektyw w miejsce zwykłej „galogenok”. Co jeszcze może być uzupełniony o tuningu zewnętrznego „Volkswagen Passat B3”?

Dla większego efektu, a indywidualność można kupić plastikową rzęsek na światłach. Oczywiście, ich koszt jest wysoki (około 2-3 tysięcy za parę), ale jego forma, ale znacząco zmieniać geometrię reflektory, zmieniając w ten sposób konstrukcję samochodu.

Tuning „Passat b3”: okna i otwory wentylacyjne kaptur

W ciągu ostatnich kilku lat stał się hitem deflektory boczne szyby i maski. Montaż pierwszego tworzy naturalnej wentylacji, do ochrony pasażerów przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym (częściowo) i zapobiega wnikaniu kurzu do przedziału pasażerskiego. Ale dlaczego nie są one zainstalowane w samochodach tej klasy? Odpowiedź leży w ich wyglądzie – w rzeczywistości, te deflektory są częścią „kołchoz” strojenia i nie daje sportowy, a nawet więcej solidności do „Volkswagen”. Ponadto, aby ustawić je na masce wymaganej wiercić dodatkowych otworów, które są potem bardzo trudne do usunięcia.

tarcze

Tuning „Passata B3” ( „VW”) koniecznie wymaga instalowania nowych kół. Na szczęście dzisiejsza oferta pozwala wybrać produkty, które najlepiej spełniają gusta kierowców. Ale nie rób koła niskoprofilowe – najmniejszy wpływ na krawężniku niekoniecznie pociąga za sobą powstawanie nowej „stłuczki”. Średnica niech to pozostanie standard, który pozwoli Ci zaoszczędzić od przedwczesnego pęknięcia opony.

wnętrze

Jeśli zdecydujesz się dać „Volkswagen” bardziej sportowy wygląd, zatem do harmonia powinni dokonać niezbędnych zmian do wnętrza pojazdu. Tak więc, aby nadać wnętrzu dynamiczną osobowość i trzeba dbać o instalację nowej kierownicy, siedzenia sportowe, a także na całkowite zastąpienie wykończenia wnętrz. Zakończeniu strojenia wewnętrzny „Passata B3” instalację bardziej zaawansowanych głośników i radia. Opcjonalnie można ustawić tutaj jeden głośnik niskotonowy (dobra przestrzeń bagażnika bardzo dużo).

Tuning "Volkswagen Passat B3": modernizacja zawieszenia

W celu uczynienia samochód bardziej zwrotny i stabilny na drodze, nie trzeba instalować na ciele różnych spódnice z tworzyw sztucznych. Jest to jednak bardzo skomplikowane strojenie. „Volkswagen Passat B3” wszechstronny człowiek może być modyfikowana w inny sposób, zmodernizowane standardowe zawieszenie urządzenia (o wiele bardziej sensowne rozwiązanie dla naszych drogach). rąk własnych sfinalizować całe podwozie oczywiście niemożliwe, ale montaż amortyzatorów napełnionych gazem uczynić „Volkswagen” bardziej stabilny i zwrotny na drodze. Nawiasem mówiąc, te same liczniki wyposażone są w samochodach sportowych.

wniosek

Tuning „Passata B3” – to nie tylko sposób, aby wyróżniać się z tłumu szarych maszyn, podkreślając swój styl i osobowość, ale także okazją do zwiększenia wydajności. Na zakończenie naszą historię, chciałbym zwrócić uwagę na chip tuning, co wiąże się z elektroniczną jednostkę sterującą przeprogramować. W związku z tym trzeba będzie doskonałą okazją, aby poprawić charakterystykę dynamiki przyspieszenia pojazdu, bez uciekania się do poważnych zabiegów technicznych.

Tak, masz zorientowali się, jak sprawić, by strojenie własnymi rękami. „Passat B3” ( „Volkswagen”) – jest to świetny samochód dla ulepszeń technicznych i stylizacji, które w razie potrzeby, może przekształcić się nie do poznania!