758 Shares 9908 views

Jak upiec mięso wieprzowe w piekarniku? Najlepsze przepisy na stole

W rzeczywistości, spróbuj upiec w piekarniku wieprzowina może nawet te gospodynie którzy korzystali praktycznie mieliśmy do gotowania mięsa. To jest – to dobry początek, aby zrozumieć, jak cały proces gotowania mięso ma miejsce, a na co wskazuje, że ważne jest, aby zwrócić uwagę. W tym artykule przyjrzymy się kilku podstawowych opcji na jak upiec mięso wieprzowe w piekarniku. Trzeba rozpocząć może się metodą klasyczną.

Pieczeń wieprzowa z czosnkiem

Ten prosty przepis jest wykonywana będzie można uzyskać soczyste, miękkie i aromatyczne mięso. Szacunkowe ilości składników można uzyskać 7-8 porcji specjalności. W zasadzie, można gotować i większa liczba ludzi, ale ważne jest, aby dokładnie obliczyć stosunek wszystkich produktów. Co do naczyń, szczególnie dobre danie z ryżem i ziemniakami.

Czego potrzebujesz?

 • polędwica wieprzowa (700 g);
 • czosnek (5-6 ząbki pożywki);
 • gorczyca w postaci ziaren lub mus;
 • pieprz i sól do smaku.

Jak gotować?

1. Po pierwsze, przygotować czosnek: Każdy ząbek należy pokroić na 2-4 części (nie zbyt małe!).

2. Weź kawałek wieprzowiny, i robią to kilka maleńkich nacięć. Są one niezbędne w celu wprowadzenia ich w ząbki czosnku, zatem obliczyć wielkość otworów tak, że czosnek nie wypadają z nich.

3. pocierać z solą i pieprzem całego mięsa. Nie bądź chciwy, bo tylko wtedy będzie się naprawdę ostre i smaczne. Możesz dodać jakiś specjalny Przyprawa do mięsa wieprzowego (można znaleźć w każdym supermarkecie).

4. nasmarować mięso z gorczycy. Aby upiec w piekarniku wieprzowina jest lepiej wziąć ziarnko gorczycy – wtedy potrawa okaże się nie tylko smaczne, ale także piękne.

5. szczelnie zawijany mięsa folią do pieczenia.

6. Piekarnik nagrzać do 180 stopni, a piec wieprzowe w czasie 1,5 godziny.

Pieczone mięso wieprzowe z ziemniaków

Ten przepis jest odpowiedni zarówno dla wypoczynku i na zwykłym stole. Za tym naczyniu przez długi czas zatrzymany nazwę „mięso w języku francuskim”. Od czasów starożytnych mieszkańcy Francji są uważane za smakosza, można sobie wyobrazić, jak pyszne masz w końcu! I, co najciekawsze, pieczeń wieprzowa w piekarniku tak po prostu.

Czego potrzebujesz?

 • 500-600 g wieprzowe;
 • 2-3 szt. cebule;
 • 1-1,2 kg ziemniaków;
 • 150-200 g sera ( "rosyjski", "radziecki", etc …);
 • majonez;
 • pieprz, sól;
 • 3-4 łyżki. l. olej roślinny.

Jak gotować?

1. Cięcie płyty mięsnych o prawidłowej wielkości (wymagana do cięcia w poprzek włókien).

2. Mięso slugger młotek jakby zrobić kotlety. Pieprz i sól to.

3. satynowa i przemyto ziemniaki krojone w kręgi, a następnie dzieli na 2 części.

4. Precyzyjna crumble cebuli.

5. przetarł ser na grubej tarce (można wziąć koreański).

6. kadzi wlać oleju, po czym produkty do smarowania na warstwy na całej powierzchni rzędu 1/2 ziemniaków, wieprzowina 1/2 (powinna być kłaczki 3/2 łyżki majonez ..), warstwę cebuli ponownie brakowało mięsa majonez , cebula, pozostała część ziemniaków. Wszystko to „budowa” obficie polać majonezem.

7. Ostatnim etapem procesu zwanego „jak upiec mięso wieprzowe w piekarniku” – wymagane ogrzewać piec i gotować wszystko przez godzinę.

8. Godzinę pozostaje jedynie wyciągnąć naczynia, posypać serem i wysłać go na 10-15 minut. powrót na ciepło do stopienia sera. Gotową mięso pokroić na kawałki zasadzie tortu. Istnieje wiele odmian tego przepisu – na przykład, można dodać pieczarki i pomidory. Alternatywnie, wstępnie smażyć kotlety bardziej bujnym i bogatym smaku.

Jak widać, nie ma nic skomplikowanego jak upiec mięso w piekarniku. Praktyka – a potem o swojej mięsa można powiedzieć tylko jedno: „Mniam!”.