98 Shares 9472 views

Benelli strzelby – jeden z ulubionych broni specjalnych jednostek policji i myśliwych

W dzisiejszym świecie, gdzie wyścig broni jest jednym z głównych priorytetów dużych państw na codzień do tworzenia nowych wzorców wielofunkcyjnego broni. Jednym z takich przykładów jest unikalny pistolet Benelli. Gładkolufowej pomnożyć pobierana próbka zostały opracowane przez Benelli Armi Spa.

Broń może być stosowany w walce, jak również w codziennych warunkach. Benelli strzelby – jedną z ulubionych broni policyjnych sił specjalnych, jest niezbędna w walce wręcz na ulicach tego kraju. W uzupełnieniu do organów ścigania są wykwalifikowani myśliwych.

firma Benelli wielu lat zaangażowanych w rozwój broni. Gładkolufowej pomnożyć Próbki zostały stworzone w przeszłości, ale karabiny Benelli mają charakterystyczne różnic od starszych modeli. Są one całkowicie brakuje mechanizmu automatycznego ładowania. Brama jest odblokowany ręcznie. Wszystkie działania na wydobyciu zużytych kaset, chambering nową kasetę i blokujące migawkę przesuwając ręce strzelca. Po zakończeniu wszystkich działań urodziła obracając śrubę zablokowane, znajduje się na ramionach.

Strzelba Benelli Nova (model myśliwski) został stworzony w trzech rodzajach. Wszystkie różnice w długości lufy. Maksymalna długość w tym modelu jest to 710 mm, 200 mm więcej niż próbka bojowej. Pnie wszystkich modeli są wyposażone przenoszenia cylindrów i mieć twardą powłokę chromowaną.

Wydłużony kształt rękojeści posiada uchwyt pistoletowy, który sprawia, że pistolet jest łatwy w użyciu. Zastosowanie długiej i wygodnej Listwa- Wersja pozwala strzelca podczas ładowania zapomnieć o ciągłych uciskających dłonie lub ubranie krawędziach. Między innymi strzelby Benelli są dość skomplikowana forma, która pozwala używać strzelców pistolecie innego ciała.

Ponieważ karabin wyposażony w potężne amunicji w celu zmniejszenia wpływu i wchłanianie dużo siły strzału w tyłek został zbudowany specjalny system tłumienia. W ten sposób może on być stosowany jako zamiennik dla pojemnika amunicji.

Pomysł ręcznego ponownego pozwoliło firmie wyposażyć strzelba wkłady amunicji wzrosła 12-miernik, ciężki ładunek obowiązkiem jest w rozmiarze 89 mm naboje. Ale ta broń zachował zdolność do korzystania z mniejszego kalibru, zarówno w staromodnych modelach.

Wypalanie odbywa się za pomocą rurowego magazynka znajdującego się w dolnej części broni. Całkowita pojemność zależy od kalibru, ale brak (amunicja) zmusiły deweloperów do tworzenia rozszerzonego sklepem, w którym łączna pojemność może być używany w czasie od 6 do 7 amunicji.

Benelli firma – nowoczesny zakład produkcyjny, w stanie efektywnie wykorzystać wszystkie zaawansowane technologie i tworzyć niepowtarzalne wzory. Przykładem tego jest uniwersalne i trwałe Benelli shotgun. Opinii wielu fanów nowoczesnej broni twierdzą, że potencjalni twórcy firmy pozostaje na najwyższym poziomie i nadal zadziwiają godnych okazów.