777 Shares 9082 views

W domu, aby usunąć rzęsy, tak aby nie zranić na zawsze

Wśród targów połowa ludzkości jest coraz bardziej popularna jest metoda wzmacniania naturalnego piękna, jak rzęsa. Te rzęsy są różne długości, są one wybrane w zależności od długości własnych wyglądać był bardziej wyrazisty, ale nigdy nie stracił naturalność. W zależności od pożądanego efektu, można wybrać liczbę rzęs załączeniu.


Rzęsy opinii spowodować zarówno pozytywne jak i negatywne. Po stronie pozytywów, oczywiście, obejmują: wyraziste oczy, nie ma potrzeby dodatkowego barwienia i stosowania make-up, możliwość takich rzęs pływać w basenie, pobyt w saunie, bez obawy, że maskara zamazane. Negatywna opinia jest tylko ostrożność, z którymi do czynienia z tymi rzęsami. Na przykład, nie można spać na brzuchu, skakać do wody z wieży, zgasić przy pełnej prędkości z samochodu. Konieczne jest, aby ostrożnie stosować kremy, starając się nie spaść na rzęsy – to wszystko może prowadzić do obierania.

Istnieją sytuacje, kiedy jest to konieczne, aby wiedzieć, jak usunąć rzęsy domu. Najważniejszą rzeczą – nie można po prostu oderwać, ponieważ mogą być przyklejone do własnych i zerwać z nimi. Jest to bardzo bolesne i brzydkie, bo w miejsce swoich rzęs pozostanie pustych miejsc, które nie wypełnia aż do nowego wzrostu.

Są trzy proste opcje , jak usunąć rzęsy domu.

Pierwszy – dostępne w profesjonalnych salonach remover przedłużanie rzęs. Szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu usuwania rzęsy w domu za pomocą specjalnych środków nie jest wymagane. Wszystkie etapy tego procesu są opisane na opakowaniu. Konieczne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją.

Druga metoda, jak usunąć domu Lashes – używane, aby usunąć olej organiczny, gdyż niszczy klej którego są przyłączone. Najlepiej, oczywiście, olej migdałowy, ponieważ jest przydatny dla własnych rzęs i odżywia skórę wokół oczu. Ale gdyby nie było pod ręką, to będzie odpowiadał każdy inny, nawet słonecznik. Olej smaruje waciki lub tarcze dołączyć je do oczu, zwłaszcza w nocy (może być maska do snu). Następnego dnia rano, klej rozpuści i rzęsy można bezpiecznie usunąć bez wysiłku.

Trzeci sposób jest zasadniczo taki sam jak drugi, oprócz tego, że zamiast stosowania olej bogaty krem. Grubsze krem, tym szybciej rozpuszczają klej.

Mówiąc o tym, jak dom, aby usunąć rzęsy, należy zauważyć, że w niektórych przypadkach, klej może być tak silna, że wszystkie trzy opcje opisane powyżej nie będą działać. Istnieją specjalne kleje profesjonalnych zwiększonej odporności, które można rozpuścić tylko płyn specjalnie opracowany w celu ich usunięcia. Aby to zrobić, trzeba będzie zwrócić się do salonu piękności, a nie w ogóle, aw, że jeżeli rzęsy zbudowany z powodu różnych salonach mogą korzystać z różnych materiałów, które nie nadają się do usuwania innych. W każdym przypadku, gdy rzęsy rosną w kabinie, konieczne jest zwrócenie się do pana, aby wymienić markę kleju. Jeśli nagle trzeba pilnie usunąć wydłużone rzęsy, na przykład, w innym mieście, to będzie zawęzić wyszukiwanie.