792 Shares 9374 views

Najlepsza maszyna dla dziewczynki. Jak wybrać?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że dla pań samochodu – duży torby na zakupy, nowoczesne dziewczęta są dobrze zorientowani w samochodach. Luksusowe samochody, które przyciągają uwagę płci pięknej, bardzo rzadko na listę pożądanych przejęć. W praktyce, urządzenie dla dziewczynek – jest to przede wszystkim środki transportu, a następnie środkiem autoafirmacji.


Podstawowe wskazówki dotyczące wyboru modelu

Emancypacja upadł tak daleko, że nowoczesna młoda dama nie może sobie wyobrazić swojego życia bez samochodu. Dostępność transportu wymaga nie tylko swoje własne „ja”, ale także okoliczności. Czasami w drodze do pracy iz powrotem zajmuje dużo czasu. W związku z tym, obecność urządzenia, jeżeli nie jest to konieczne, jest bardzo pożądane.

Dla kogo?

Więc co to jest wszystko jedno, to maszyna dla dziewczyn? Zdecydowana odpowiedź na to pytanie jest trudna. To wszystko zależy od regionu pań pobytowych. Dziewczyna z Jakucji i na Syberii jest mało prawdopodobne, aby zdecydować się na luksusowy kabriolet. W tych regionach, najlepsza maszyna dla dziewczynek to, co umieścić w zimie bez problemów i trzyma drogi na oblodzonej drodze. Siberian mieszka w małych miasteczkach często wziąć na wszystkie koła wozów napędowych. Dość popularne wśród pań "Chevrolet Niva", "Reno Daster", "Honda CR-V". Kompaktowe zwrotnice są w stanie pokonać wszelkie przeszkody na drodze zimą.

Mieszkańcy Dalekiego Wschodu, a wręcz przeciwnie, mają tendencję do wyboru mały, ale praktyczne japońskich samochodów. Korzyść z tego braku w regionie nie są dostępne. W większości przypadków, urządzenie dla dziewcząt w Władywostoku – kompaktowego hatchbacka. Na przykład, Toyota Yaris. Wygodne trzy lub pięć hatchback, jest bardzo ekonomiczny, z doskonałą kontrolę. W tej maszynie jest jedna cecha, dzięki której lubi dziewczyny – zamiast tradycyjnej tablicy rozdzielczej Yaris ma ekran elektroniczny. Pokazuje wszystkie odczyty: prędkościomierz, licznik kilometrów, obrotomierz, i inne.

Im bliżej „centrum”, radykalnie zmieniające się wymagania dziewcząt do samochodu. Panie, mieszkających w dużych miastach, nie ma potrzeby, aby skupić się na zdolności maszyny zadowalający. Metropolia w pojeździe jest wymagana sprawność, efektywność i dynamikę. To nie znaczy, że w dużym samochodzie miasta dla dziewczynek – to zdecydowanie „Bentley” lub „Lamborghini”. Nie, młodzi ludzie są dobrze liczyć pieniądze. Dlatego praktyczne dziewczęta wybrać niedrogie, kompaktowe i ekonomiczne samochody.

Młoda dama w miastach mają tendencję do wyboru urządzenia związane z gospodarką. Bardzo popularny Volkswagen Golf 6. stylowy wygląd, wygodne wnętrze, doskonałe właściwości jezdne i niemiecka jakość przyciąga do tego samochodu okiem pań. To samo można powiedzieć o Citroena C4. Kompaktowy hatchback jest niewymagających w konserwacji, bardzo zwrotny, ma niewielkie rozmiary, co jest ważne dla parkowania w mieście. Wszystko inne, układy napędowe, „Citroen C4” jest bardzo ekonomiczny, a zatem nie ma potrzeby częstego uzupełniania.

Kochanek z klasyków często zdecydować się Skoda Fabia. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku byłoby atrakcyjne dla dziewczynek maszyny (automatyczna). Samochód idealny zawieszenie sprawdzeniu, że najlepszy wpływ na jego obsługę. Automatyczna skrzynia biegów działa płynnie i szybko.

Jednak nie wszystkie dziewczęta, zwłaszcza w dużych miastach mają tendencję do zgubić w strumieniu miejskiej. Niektórzy są skłonni wyróżniać. W tym przypadku raczej oryginalnej maszyny dla dziewczynek – Nissan Juke. Nawiasem mówiąc, to subcompact zwrotnicy Ladies wszystkich regionów Rosji. I nie bez powodu. Samochód posiada doskonałe właściwości techniczne, bogaty komplet i ciekawy wygląd. Wiele dziewcząt i kobiet, że zwrotnica reflektory wykonane w kapturze, przypominający przebiegły kobiecego wyglądu.

wniosek

Cokolwiek to było, ale wybór pojazdu w dużej mierze zależy od charakteru dziewczyny. A jeśli damy nauczył się trzymać kierownicę i pedały nie mylić, to równie dobrze radzić sobie z małym minicar i potężnego SUV.