441 Shares 8542 views

Jak przekazać pieniądze: kilka oryginalnych pomysłów.

Pieniądze to bardzo wygodny i uniwersalny prezent, nadaje się do niemal każdej uroczystej okazji, czy to ślub czy urodziny. Oczywistą zaletą takiego prezentu pozbywa konieczności bolesnego wyboru. Ale jak dać pieniądze tak, że dar był długo w pamięci nie tylko odbiorcą, ale również obecny na uroczystości goście? Nasze twórcze pomysły, aby wzbogacić swoją obecną naprawdę niezapomniany.


Cukierki pieniędzy

Jeśli zastanowić się nad pytaniem, jak ostygnie, aby dać pieniądze, spróbuj zrobić oryginalny cukierka. Aby to zrobić, wziąć kij cukierków, trzymać się go taśmą dwustronną i owinąć z kolorowego papieru w kilku warstwach – Celem tej manipulacji jest nadanie produktowi wymaganej objętości. To jest po owinięcia notatki papieru na górze i przymocować je nitką lub gumką dla pieniędzy. Można też zainwestować w słodkim małym kawałku papieru z życzeniami. Pod koniec utworu cięcia papieru pakowego o prawidłowej wielkości, słodycze i zabezpieczyć folią środkową i dolną część Dwustronna produktów taśmowych. Dobry pomysł, aby umieścić na obecny odpowiedni napis ( „słodki pieniądze” lub „słodkie życie”).

Banku z pieniędzmi

Jak przekazać pieniądze na urodziny lub ślub? Weź szklanym słoju pożądanej objętości i napełnić go do dziesięciu-monet. Tara ozdobić różne projekty tematyczne, etykiety, naklejki, wstążki lub wstążkami. Aby wzmocnić efekt niezawodnie zakasać bankowi specjalnego urządzenia. Odbiorca niniejszego chcą inwestować w banku tylko mnożyć.

Ramka na zdjęcia z cięciami

Jak przekazać pieniądze na prawdopodobnie uderzyć ich pomysłowość? Kup cute ramki i wkładać banknotów różnych wyznań i walutach. Skład dekorować Glitter lub zgnieciony New Year deszcz. Dołączać ramkę piękny łuk. Niezwykłe Present gotowy. Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny zna sztukę origami, które można umieścić w ramce kilka zabawnych postaci z cięciami. gwarantuje zachwyt bohaterem dnia.

drzewo pieniędzy

Drzewo pieniędzy nie będzie po prostu wspaniały i niezwykły dar, ale także pewnego rodzaju symbolem pomyślności finansowej. Ale jak dać pieniądze w ten sposób? Wszystko bardzo proste. Wziąć zwykły ficus lub z dowolnej gałęzi drzewa, umieścić go w pięknym puli i owinąć cięć roślin. Moneta może działać jako swego rodzaju owoców. Uwagi owinięty pulę pieniędzy i zasadził drzewo ptaków, zrobić prezent jeszcze bardziej oryginalne.

Pula pieniędzy

Również opcja warta może być prezentacja pieniędzy w zwykłym gliny lub nawet garnki dla dzieci (Ten pomysł jest idealny na wesele). Umieścić pieniądze w dolnej i górnej obficie posypać swoje monety. Taka pula pieniędzy jest wymagane, aby docenić i cieszyć się obecną odbiorcę.

Teraz, gdy wiesz, jak dać pieniądze, aby maksymalna imponująca i niezwykła. Mamy nadzieję, że nasze pomysły zabawy inspiracją, by stworzyć niepowtarzalny prezent.