427 Shares 4754 views

Okap „Piramida”. W zgodzie z duchem czasu

Okap – to kuchnia gadżet, wartość i konieczność, która jest absolutnie oczywiste. Eliminuje produktów spalania powstających podczas gotowania, zapachów, a także zwalcza nadmierną wilgotność. Producenci wytwarzają różnorodne rysunku, więc ich wybór należy zwrócić szczególną uwagę. Wśród szerokiej gamy popularnych konsumentów używa okapu „piramida”. Ta technika ma stylowy wygląd, ergonomię i łatwość obsługi.

rodzaje ekstraktów

Wybór okapy do kuchni nie jest ograniczony do żadnego pojedynczego czynnika. Zazwyczaj konsumenci uwzględniać takie niuanse jak cena, rodzaj konstrukcji, wzór, kolor i tak dalej. D. modeli prąd nie stanowią dziesiątki i setki różnych rodzajów urządzeń, które można zrealizować najbardziej niezwykłych i kreatywnych pomysłów. Najbardziej popularne są te okapy kuchenne „piramidy”:

  1. Standardowy. Mają płaskie ciało i montowany na ścianie lub w szafce kuchennej.
  2. Dome. Charakteryzuje się specjalnej konstrukcji, przypominający pożaru komina.
  3. Embedded. Montowany w szafie wisi na ścianie tak, że kanał został ukrywanie wewnątrz.
  4. Rogu. Przeznaczony do montażu w rogu kuchni, zapewniając oszczędność miejsca.
  5. Wyspa. Są one przymocowane do sufitu i są stosowane w przypadkach, gdy piec znajduje się w centrum kuchni.
  6. Z drewna przycięcia. Są wykonane w formie kopuły lub parasol z długiej rury.

Każdy okap „Piramida” jest dobrany odpowiednio do cech urządzeń kuchennych. Bierze się tu pod obszarze konta pomieszczenia, ilości wolnego miejsca i wnętrza.

Wybór odpowiedniego okapu

Ponadto, ważne jest, aby zwrócić uwagę na inne czynniki, które są również ważne przy zakupie okapu. Należą wydajność, poziom hałasu, rodzaj filtrów, wymiarów, i tak dalej.

Wydajność jest jedną z najważniejszych cech. Jest odpowiedzialna za objętości powietrza, które przechodzi przez okap do kuchni „Piramida” w ciągu jednej godziny. Przez właściwy wybór musi być dokładnie obliczyć kuchnię, wysokość sufitu. Najbardziej odpowiednie powietrze wentylacyjne potrzeba wymiany 10-12 razy na godzinę. W tym czasie, w pokoju usuwa wszystkie produkty spalania i nieprzyjemnych zapachów, które mogą być niewygodne.

Poziom hałasu odgrywa również ważną rolę. Okap „Piramida” charakteryzuje się imponującą mocą, ale w tym samym czasie emisji niski poziom hałasu. Taki układ zapewnia wygodną obsługę nawet w nocy, bez zakłócania ich hałas z innymi członkami rodziny. Osiąga się to za pomocą wkładek i wibracje, które oddziela silnik od kadłuba.

opcje sterowania

wyciąg „Piramida” jest również różnią się pod względem zarządzania:

  1. Suwak. Określony przez slajdów przełącznika mechanicznego.
  2. Elektroniczny. Reprezentuje psevdosensory-przyciski ze wskaźnikami LED.
  3. Dotykowego. Jest sterowany przez dotykanie obszarów umieszczonych na panelu.
  4. Klawiszowa. Zawiera przyciski sterujące.

To kryterium musi być dobrany indywidualnie, w zależności od osobistych preferencji kupującego i jego życzeniem. Okap „Piramida” w dowolnej metody sterowania zapewnia prostą i wygodną obsługę. Jest to czynnik czysto estetyczne.

Tylko najlepsze dla Twojej kuchni

Jeśli chcesz, aby wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla swojej kuchni, to najlepiej, aby przejrzeć więcej niż jeden model. Więc można czytać dokładniej z funkcjami technologicznymi, porównaj cechy swojej konstrukcji z pomieszczenia kuchenne, odebrać za rozsądną cenę. wyciąg „Piramida” zajmuje najwyższy stopień w rankingu zakupionego sprzętu, i słusznie jej wydajności i imponującą funkcjonalnością. Taki zakup sprawi, że kuchnia jeszcze bardziej stylowy i nadają wnętrzu smak, że twoi goście docenią.