673 Shares 1678 views

Jak zmienić numer karty na „Aliekspress”: zmienić numery na stronie internetowej oraz w osobistym biurze „Alipey”

Zakupów w takich sklepach jak „Aliekspress” i „Ibey” już dawno przestał być nowością dla użytkowników World Wide Web. Jest chińscy producenci są łatwiejsze do znalezienia jakości produktu oraz stosunek cen, które będą miłym zaskoczeniem.


Dokonać zakupu na stronie jest bardzo proste. Korzystanie ocen sprzedawcy i opisz swój produkt, można praktycznie wyeliminować ryzyko związane z niską jakością wybranego produktu. Najczęściej głównym problemem są warunki dostawy i działki straty w czasie transportu.

Niektórzy użytkownicy miejscu zapłacić za zakupy z wykorzystaniem portfele elektroniczne. Komisja jest niewielka, są łatwe do wypełnienia i dostępne przez całą dobę. Trudności pojawiają się, gdy dodasz lub zmienić numer karty kredytowej.

Czym jest Alipay

Przed dowiedzieć się, jak zmienić numer karty na „Aliekspress” zachęca do przeglądu usług, które są zaangażowane w przeprowadzanie płatności w sklepie internetowym.

Jak to jest dobrze znane w sklepie internetowym „Ibey” ściśle współpracuje z „Paypal” systemu płatniczego. Usługa ta zapewnia maksymalną ochronę podczas transakcji za pomocą karty bankowej, a pozwala na zwrot pieniędzy na konto w przypadku, gdy przesyłka nie dotarła lub towar okaże się wadliwy.

Te same funkcje są wykonywane w specjalnym dodatku „Aliekspress”: aby zmienić numer karty, sprawdzenie stanu rachunków, dodać lub usunąć kartę na koncie, można Alipay. Zastosowanie tego systemu płatniczego dobrowolne. Użytkownik decyduje, jak zapłacić za zakupy.

I Alipay ma zarówno aspekty pozytywne i negatywne. Zdecydowanym plusem jest to, że każda operacja jest potwierdzona z hasłem „Alipey”. Dane karty bankowe są chronione przez administrację odpowiedzialną za nieautoryzowany dostęp do konta osobistego.

Ale minus systemu płatniczego jest to, że wszystkie informacje na temat użytkownika, adresu, danych paszportowych oraz karty przechowywane są na jednym zasobem.

Jak zmienić numer karty na „Aliekspress” poprzez Alipay

Konto w systemie płatniczym „Alipey” prosta. A jeśli w biurze „Alipey” stworzonego przez użytkownika za pośrednictwem sklepu internetowego, to rozwiązanie tego problemu, jak zmienić numer karty na „Aliekspress” zajmuje tylko kilka minut.

Aby wejść w biurze „Alipey”, otwórz zakładkę „My przez AliExpress” na stronie sklepu i wybrać „My Alipay». Następnie kupujący zostanie przekierowany do strony systemu.

„Alipey” pozwala przymocować profil do pięciu istniejących kart kredytowych. Wystarczy wejść na stronę nowego dane: imię i nazwisko, nowy numer karty i kod znajduje się na tylnej stronie.

Potem trzeba dokonać płatności. Procedura jest prosta: chodzi o potwierdzenie kod telefonu, który należy wprowadzić na stronie, a tym samym aktywację nowej karty.

Używanie nowej karty w trakcie procesu zamawiania

Jednak to, co zrobić w przypadku, gdy użytkownik nie chce korzystać z systemu płatności „Alipey”? Jako „Aliekspress”, aby zmienić numer karty kredytowej bez konta osobistego?

Odpowiedź jest dość prosta. Wystarczy wydać jednolity porządek i przejść do płatności. Na stronie, kupujący zostanie poproszony, aby zweryfikować informacje kontaktowe – adres, numer telefonu, imię i nazwisko – i wybrać metodę płatności.

To jest miejsce, gdzie można zmienić aktywną kartę bankową do drugiego. Wystarczy zapłacić pole wyboru „Dodaj nową kartę”. Następnie użytkownik musi wprowadzić nowe dane bankowe i potwierdzić transakcję. Więc to jest możliwe, aby poradzić sobie z takim problemem, jak zmienić numer karty na „Aliekspress” z telefonu lub komputera.

Usuwanie danych z karty

Gdy użytkownik znajduje się za odrobiną zakupy, spory ze sprzedawcami i nieudanego zakupu, wówczas trudno jest zaskoczyć. A zwłaszcza nie puzzle ten problem, jak zmienić numer karty na „Aliekspress”. Jednak z upływem czasu, a czasami dołączone karty stają się nieważne.

W takich przypadkach, wielu użytkowników woli odłączyć mapę z profilu na „Alipey”. Ułatwiają wystarczy. Po pierwsze, musisz zalogować się do swojego konta i wybierz z menu „Ustawienia”. Następnie w oknie, które się pojawi, kliknij na pozycję „Zarządzanie kartami”.

Ponadto, właściciel konta otrzyma listę wszystkich załączonych kartach. Aby usunąć nadmiar jest wymagane do przeprowadzenia prawo miejsca na mapie i kliknij w oknie pop-up „Usuń kartę”. W ten sposób możliwe jest oddokuj z dowolnego rachunku karty bankowe.