817 Shares 5861 views

Wszystkie szczegóły na temat Nokia Asha 305

Nokia ma od dłuższego czasu, posiada jedną z najlepszych pozycji na rynku telefonii komórkowej. Nigdy nie przestaje zadziwiać klientom coraz nowych i ulepszonych modeli urządzeń służących do komunikacji. Telefony Nokia różnią się swoim przedziale cenowym, tak, że każdy kupujący może wybrać wysokiej jakości i niedrogie urządzenie.


Jedną z tych decyzji budżetowych jest Nokia Asha 305, który umieszczony dotykowy TFT-LCD, 65K kolory, 2-megapikselowy aparat przekątnej ekranu 3”, możliwość korzystania z dwóch kart SIM, które mogą działać jednocześnie. Wadą tego telefonu jest słaba bateria 1100 mAh, wytrzymywać bez opłat 14 godzin rozmów i 528 godzin czuwania. Producenta wysokiej jakości komunikacji umieścić w urządzeniu przeglądarka, stereoblyutuz, odtwarzacz i 3,5 mm wyjście audio, aby go podłączyć. Nokia Asha 305 telefon komórkowy z pewnością będzie w stanie znaleźć nabywcy. Często ludzie wolą wysokiej jakości i niezawodne urządzenie do komunikacji, bez drogich bajerów.

Firmware Nokia Asha 305: mocne i słabe strony platformy

Producent starał się zastosować pomysł na smartfona „Android”, aby skorzystać z popularną platformę jako prototyp. Ta decyzja rzeczywiście nie był udany, bo gdy 3-calowy ekran rezystancyjny i możliwość odtwarzania tylko 65K urządzenie ma niską czułość, co ma niekorzystny wpływ na funkcje dotykowych. W tym względzie, telefon komórkowy Nokia Asha 305 nie posiada w swoich cech do pełnego smartphone, bo nawet na dostosowanie producent kolor nie właściwie załatwione. W jasnym świetle wydaje się, patrząc wyprane kolory, których nie można usunąć nawet przy użyciu specjalnych ustawień.

wygląd

telefonu komórkowego konstrukcja jest bardzo prosta, nie ma żadnych dodatków, które są obecne w drogich modelach. Takie urządzenie jest bardziej odpowiedni do pracy niż do rozrywki, a dla nastolatków, a on wydawał się dość nudny.

Ciało składa się z błyszczącego plastiku, nie boi się ciosów i spada, ponieważ wygląd i tak skromny. Podstawa plastikowa pomogło zmniejszyć ciężar komórkowy, który w końcu jest tylko 98 gramów. Gruby tylny panel urządzenia wygląda, choć nie bardzo harmonijny, ale pozwala wygodnie trzymać telefonu w ręku.

Z boku jest bardzo dogodnie umieszczone regulatory głośności, przełączanie kart SIM, kilka przycisków i główne funkcje na ekranie blokady urządzenia. Nie można ponownie uruchomić telefon, aby podłączyć drugą kartę SIM, ponieważ za pomocą specjalnego przycisku, aby połączyć się automatycznie.

interfejs

Nokia Asha 305 telefon komórkowy jest dostępny w czterech kategoriach kolor: niebieski, srebrny, czerwony i biały. W tym przypadku kupujący otrzymuje do wyboru zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Interfejs przypomina „Android” tylko przez swój wygląd. Sam ekran jest podzielony na kilka pulpitów, pełnią one funkcję ułatwiające korzystanie z telefonu. Pierwsze okno pokazuje wszystkie dostępne skróty, po to aplikacja katalog i pozwala zobaczyć ostatni muzyki odtwarzanej na ekranie, ustaw automatyczne ponowne wybieranie lub radio.

To utrudnia korzystanie z telefonu komórkowego niską czułość ekranu dotykowego, więc jakość nie można nazwać interfejs. Dla tych, którzy są przyzwyczajeni do przełączania różnych ustawień i aplikacji o wysokiej prędkości, urządzenie wydaje się realne uciążliwości. Niemniej jednak plusem Nokia Asha 305 jest możliwość wydrukowania na klawiaturze pełnoekranowym, pomimo bardzo małej wielkości.

Nokia Asha 305: Opinie i wnioski

Dla tych, którzy są dotyczyła Szybki internet, telefon ten nie jest zalecany. Przewijania stron oraz ich aktualizacja odbywa się dość powoli. Urządzenie nadaje się do komunikacji w sieciach społecznych, które są obsługiwane przez urządzenie w pełni. Wbudowany interfejs Bluetooth służy do przesyłania plików i pobrać je do innego urządzenia lub komputera. Jeśli mówimy ogólnie o Nokia Asha 305, opinie użytkowników pozwalają nam stwierdzić, że jest bardzo niezawodny telefon przeznaczony dla ludzi, którzy nie mogą wyobrazić sobie życia bez komunikacji.