291 Shares 6536 views

Ośrodki narciarskie we Włoszech: Cervinia. Szlaki, hotele, opinie

Włochy – jeden z najlepszych miejsc do aktywnego zimowego wypoczynku. Ten przemysł rozwinął się w tym kraju od dłuższego czasu, więc dzisiaj są wszystkie warunki do komfortowego wypoczynku w zimie. Piękne stoki Alp włoskim jest tak uderzające w ich majestatycznym pięknem, w 2009 roku, zostały one wpisane na listę UNESCO dziedzictwa przyrodniczego świata. Jedno z najpiękniejszych miejsc, które są znane ośrodki narciarskie we Włoszech – Cervinia.


Dolomity pokryte różnego rodzaju kompleksy i miejscowości wypoczynkowej. Czasami trudno jest wiedzieć, gdzie kończy się jeden ośrodek narciarski, a drugi zaczyna. Gdzie można znaleźć trasy dla duszy nie tylko doświadczonych zawodników, ale także ostrożne początkujących. Ludzie, którzy byli w tych miejscach, twierdzą, że ceny na wakacjach w Alpach włoskich miłe – są one znacznie niższe niż we francuskich lub szwajcarskich ośrodków narciarskich.

Szczególnie popularne Cervinia. Włochy – ośrodek narciarski, wycieczki, które są najbardziej popytu wśród obcokrajowców. Infrastruktura – kolejna zaleta włoskich ośrodków. Tu można znaleźć wszystko, czego potrzeba do wypoczynku po intensywnym nartach na stokach górskich. Hotele, kluby nocne, wiele restauracji z wyśmienitą kuchnią włoską, SPA-salonów, kawiarni, barów, sklepów sprzedających sprzęt narciarski oraz wiele innych ciekawych miejsc czekają na narciarzy, którzy zdecydowali się zorganizować zimowy urlop we Włoszech. Tu można odpocząć przez siebie lub z całą rodziną.

Cervinia

U podnóża imponujących szczytów Matterhorn wyciągnął największą włoską Ośrodek narciarski – Cervinia. Nadchodzi praktycznie wszyscy, którzy zdecydowali się odwiedzić narciarskich ośrodków we Włoszech. Cervinia – mała osada jak „skradziony” z kartek świątecznych. Śliczne zabawki domów i majestatyczne krajobrazy górskie zrobiły to popularny ośrodek narciarski we Włoszech. Pomimo niewielkich rozmiarów, w miejscowości znajdują się restauracje, sklepy i supermarkety. Miasto żyje z turystyki i dlatego stara się zadowolić turystów, tworząc idealne warunki do wypoczynku zimowego.

usługa

Podobnie jak wiele innych ośrodków narciarskich we Włoszech, Cervinia oferuje najwyższą jakość obsługi klienta. Z korzyścią dla sportowców są 8 wyciągów i koleje krzesełkowe, wyciągi orczykowe i kabiny. Niespieszne Urządzenia te są tylko niezawodne środki transportu na stokach Alp włoskich.

Populacja Cervinia – tylko tysiąc osób, jednak wieś może pomieścić aż 15 tysięcy turystów. Środowisko tutaj jeszcze nie czuł zgubny wpływ ery przemysłowej, oraz zakaz ruchu pojazdów można zaoszczędzić górskie powietrze czyste i zdrowe.

spadek

Dla początkujących w narciarstwie alpejskim, lub dla tych, którzy niedawno rozpoczęli swoją znajomość z tego fascynującego sportu, najlepiej, że może zaoferować ośrodków narciarskich we Włoszech – Cervinia. Informacje zwrotne od tych, którzy odwiedzili to magiczne miejsce, stopi nawet najbardziej bezduszne serce. Szlaki są tu znaczna długość, więc zejście rzadko zajmuje mniej niż 20 minut na nich. Istnieje wiele tras niebieskich, które pozwolą przybyszów zmieniać ich szkolenie alpejskiego sztukę, zamiast trenować na tym samym torze.

Ale doświadczeni sportowcy Cervinia jest również gotowa do świadczenia stoki, na których nie będą się nudzić: czerwony i czarny są również, choć rzadziej niż niebieski.

Najlepszym które oferują ośrodki narciarskie we Włoszech – Cervinia. Program działa tutaj przypomina pajęczynę uwikłanych zboczach szczytu Matterhorn. W takiej różnorodności trudno znaleźć utwór pod swoje umiejętności w narciarstwie alpejskim.

Recenzje Cervinia i Ośrodek hoteli

Miejsce, uwielbiony ośrodków narciarskich we Włoszech – Cervinia. Hotele tu niemal na każdym kroku, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Turyści mówią, że ośrodek oferuje szeroki wybór hoteli w różnych kategoriach cenowych.

Bucaneve

Hotel Bucaneve – piękny czterogwiazdkowy hotel w centrum miasta uzdrowiskowego. Wczasowicze są zadowoleni z niego. Oto raj dla miłośników drewnianych dekoracji i tradycyjnych włoskich stroje. Bardzo ładne miejsce, dając wrażenie starożytności. Jednak wygoda jest najbardziej zaawansowana. Znajduje się restauracja, bar, parking, pomieszczenie, jacuzzi, sauna, siłownia i wiele innych udogodnień cywilizacji. Kolejnym plusem tego hotelu – to nie jest daleko od windy. Ale koszt życia w Bucaneve będzie kosztować fanów sportów zimowych w okrągłą sumę.

Europa

Ogromna liczba ludzi zamożnych są przyciągane do Cervinia, Włochy. Ośrodek Narciarski tym poziomie jest po prostu obowiązek być drogie i komfortowe udogodnienia, takie jak Europa. Ten czterogwiazdkowy hotel jest największym w Cervinia. W nim znajduje się około 80 komfortowych pokoi. Hotel Europa jest zawsze gotowy, aby zadowolić gości z przyjazny personel oraz szeroki zakres usług. Jest sauna, basen, jacuzzi, solarium, siłownia – w ogóle, wszystko, co jest potrzebne dla zdrowego wysokiej jakości odpoczynku.

Astoria

Kolejny hotel, który wchłania wszystkie najlepsze cechy niż ośrodków narciarskich we Włoszech. Cervinia oferuje podróżującym możliwość pozostania w komfortowym trzygwiazdkowy Hotel Astoria. Jest bar, solarium, salon gier, salon, przestronny hol będzie cieszyć oko. Urlopowicze powiedzieć, że hotel znajduje się obok wyciągów narciarskich w ośrodku narciarskim, również bardzo blisko niego znajduje się wiele sklepów, lokalnych kawiarni, restauracji i basenu.

punta Maquignaz

Czterogwiazdkowy hotel Punta Maquignaz – najbardziej luksusowy hotel, który może dostarczyć Cervinia, Włochy. Ośrodek narciarski, który jest tak niesamowity widok zdjęcia, widać tu w najlepszy możliwy sposób. Z jednej strony hotelu roztacza się wspaniały widok na miasto, az drugiej strony – można cieszyć się widokiem na szczyty górskie.

Hotel położony jest w centrum miasta i wygląda luksusowo, przypominający Francuski domków. Pokoje wyposażone są także elegancki wystrój i doskonała obsługa od dawna jest znakiem rozpoznawczym hotelu Punta Maquignaz. Tutaj można znaleźć jacuzzi, czytelnia, przestronny hol z kominkiem z widokiem na Matterhorn, restaurację, bar, garaż, siłownia. Jeśli masz niezbędną gotówkę – ten hotel jest doskonałym miejscem na wypoczynek zimowy w Alpach włoskich.

Breithorn

Cervinia świetne miejsce! Włochy, ośrodek narciarski, który zdobył uznanie na całym świecie, jest tworzony wszystkie warunki do komfortowego pobytu turystów. Na przykład, dwugwiazdkowy hotel Breithorn jest idealnym miejscem na wypoczynek w Cervinia. Jest blisko do wyciągów narciarskich i jest wykonany w stylu alpejskim, które nadaje mu wyjątkowego uroku.

Turyści mówią, że nie ma zbyt wielu gości w drogich hotelach, ale tam jest wszystko, czego potrzeba: bar, restauracja, solarium, garaż, parking. Ceny są tu niższe niż w czterogwiazdkowych luksusowych hoteli, co czyni ten niewielki hotel jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Chalet Valdotain

Jeśli nie lubisz hałasu i zatłoczonych ulic Cervinia, to jest to doskonały mały hotel w stylu alpejskim, znajduje się w pewnej odległości od centrum miasta ośrodek. Chalet Valdotain oferuje imponujący komfort atmosferę i wspaniałe widoki. Hotel usytuowany jest obok wspaniałej scenerii w Blue Lake. okrągły dlatego tu przez cały rok, można oglądać spektakularne widoki na górskiej przyrody.

To doskonała kuchnia i wiele ekscytujących rozrywki. Tutaj znajduje się kryty basen, łaźnie i sauny, a także jacuzzi i siłownię. Jest piano bar, solarium, parking, garaż, sala gier.

Chalet Valdotain jest odpowiedni dla tych, którzy cenią sobie komfort i powolność, spokój i prywatność. To przyjemność odpoczywać nie tylko zimą, ale również w każdej innej porze roku, ponieważ widoki na zboczach gór pokrytych sosny potężnych imponujących wczasowiczów latem jak i zimą.