560 Shares 3638 views

Profesjonalny transport chorych

Bardzo często krewni obłożnie chorzy mają trudności, jeśli pacjent trzeba gdzieś szczęście, na przykład, do kliniki na badania. Teraz ten problem jest rozwiązany.

Analizy, badania, bandaże, rentgenowskie – wszyscy sobie sprawę, że jeśli pacjent leży w domu, a wszystkie niezbędne procedury mogą być wykonywane tylko w szpitalu lub laboratorium? Krewni pacjenta, problem ten często prowadzi do zadyszki. Jednak, proponujemy proste i wygodne rozwiązanie. Można skorzystać z usług licencjonowanego specjalny serwis, który działa profesjonalny transport pacjentów w specjalnym ambulansie. Maszyna ta, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który może być transportowany pacjentów o dowolnej ciężkości. może zapewnić wsparcie przez wykwalifikowany personel medyczny, jeśli to konieczne. Może to być lekarz i sanitariusz lub pielęgniarka – to wszystko zależy od stanu pacjenta i na jaką pomoc on potrzebny. Przeniesienie pacjenta z maszyny i urządzenia odbywa się za pomocą specjalnego sprzętu i wyszkolonych pielęgniarek.

Wszystkie pojazdy, dla których transport pacjentów obłożnie poddawane kontroli technicznej i są w dobrym stanie. Środki kosmetyczne są odpowiednio zdezynfekowane zgodnie ze standardami medycznymi po każdego pasażera. W dyspozycji naszej firmy nie jest maszyną, i park, a to oznacza, że możemy zaoferować usługi na kilku pacjentów jednocześnie. Jednak lepiej jest zgodzić się z góry na zamówienie, z ograniczeń dotyczących wykorzystania czasu i życia nie ma samochodów.

W salonach naszych pojazdów, zaprojektowanych specjalnie dla tej usługi są nie tylko wszystkie urządzenia, które mogą być potrzebne podczas transportu, ale także leki. Niedawno podobna pacjenci transportu w Moskwie był trudny dostęp do usługi, a krewni pacjentów musiała dosłownie prosić, prosić znajomych, szukać możliwości, a często – po prostu tracić nadziei. Dziś proponujemy przyzwoitą obsługę na najwyższym poziomie. krewni własne nie muszą poświęcać żadnej mocy – wszystko od początku do końca, wziąć na naszych pracowników, którzy zostali przeszkoleni i szkolenia.

Skorzystaj z naszego serwisu, możesz też przejść, gdy, na przykład, po przeniesieniu do letniego domku. Będziemy wykonywać transport i dostawę pacjenta w taki sposób, że nie ma wpływu na jego stan. Transfer na lotnisko, dworzec kolejowy jest również możliwe. Zwracamy uwagę ponownie na fakt, że Spółka posiada koncesję na taką działalność. Kontrola urządzeń, sprzęt medyczny jest główny lekarz.