765 Shares 9664 views

Danie z mięsa mielonego w multivarka – to szybkie i łatwe

Wydaje się, że w Rosji nie ma ludzi, którzy nie lubią pierogi. Kotlety są uważane za danie światowej ulubionym. Manta, POF-se, kebab, gołąbki, pulpety, klopsiki, kiełbasa … może trwać w nieskończoność. Co łączy te przepisy? Odpowiedź jest prosta – farsz. Siekane mięso jest tak kochany przez wszystkich, od niepamiętnych czasów, że recepty nie tylko nie zapomniano o nowych pokoleń, i zaszczycony i mnożyć. Laudatory się nieco na bok i myśleć o co chodzi, ale to dlatego, ponieważ wszystkie dania z mięsa mielonego zasłynął i znany na całym świecie.


Porozmawiajmy o tym, jak przygotować dania z mięsa mielonego w multivarka. Zacznijmy od najbardziej prostych receptur. Więc makaron nautically. Wszystko, czego potrzebujesz to smażyć w trybie „pieczenia” lub „smażenie” (w zależności od modelu) przejrzał mięsa mięso szlifierka. Różnorodność i proporcje zależą od preferencji smakowych. Kochany przez wielu z recepturą, oczywiście, od ramienia wieprzowego. Następnie dodać posiekaną cebulę, nadal gotować główny składnik.

Gdy cebuli i mięsa smażyć studzienki dodać makaron, soli i przypraw (stosowne do tego naczynia i wysuszono pieprz koper). Zalać wrzątkiem tak, że danie było całkowicie pokryte, nie więcej. Pozostawić na czas określony do gotowania makaronu. Gdy posiłek jest gotowy, należy kilka razy, aby mieszać, dzięki czemu jednostka stanąć patelnię do chwili obecnej.

Poniższe potrawy z mięsa mielonego w multivarka wykonany z posiekanym mięsem i większości warzyw. Może być nadziewane, dolma, nadziewane ziemniaki, pomidory, papryka. Zasada przygotowania wszystkich potraw jest taka sama. Tak więc, dla nich wszystkich trzeba przebierał z cebuli, ziół i przypraw. Opcjonalnie można dodać jajko i ryż, ale to amator. Następnie należy utworzyć co było przygotować. Jeśli to Dolma lub nadziewane, po prostu zawinąć go w małych porcjach mielonego kapusty lub liści winogron.

Jeśli farshiruete ziemniaków lub squash, wtedy trzeba wyjąć rdzeń. Farsz pomidorów musi być pre-fry. Następnym etapem wytwarzania mielonego potraw mięsnych multivarka leży wszystkie składniki pan, podlewanie i zmęczenie w „hartowaniem” do dwóch godzin (w zależności od gatunku i ilości potraw mięsnych). Nie zapomnij o przypraw i soli. Możesz dodać lecho, koncentrat pomidorowy lub ketchup, majonez jest doskonały. Ozdabiać smaku kawałek masła.

W multivarka łatwe do przygotowania, w tym dania główne mięsa. Ze zdjęciami na kartach książek kucharskich, możemy zobaczyć, jak te potrawy wyglądały wcześniej, ale wierz mi, z czego używasz multivarka, korzyści delikatność. Myślę, że powinniśmy przypomnieć, że kucharz i wszystko jest o wiele łatwiejsze, że nie jest konieczne, aby dopilnować, aby nic nie umknęło, albo dołączyć spód płytki, tak aby nie spalić.

Nie należy pozostawiać bez uwagi do potraw z mięsa mielonego w multivarka parze. Jest to nie tylko użyteczne, ale również smaczne. Nawiasem mówiąc, niektóre w tym samym czasie ugotować makaron i gotować kotlety parowe. Na dnie miski wypełnionej wodą i ustaw najlepszych kotlety koszu. Gdy woda się zagotuje, dodać makaron w nim i trochę oleju roślinnego. Po 10 minutach gotowe. Ciesz się!