715 Shares 6954 views

Jak gotować bogatą zupę z kurczaka w wielokolorowym "Polaris"?

Zupa z kurczaka w wielobarwnej "Polaris" może być wykonana z dowolnej części ptaków. Również przy przygotowywaniu tego naczynia dozwolone jest stosowanie makaronu, ryżu, grochu, perła i innych składników. Dziś zaprezentujemy Państwu tylko jeden krok po kroku sposób smakowania i spełnienia domowych makaronów.


Zupa z kurczaka : recepta na zdjęciach

Aby obfite i pyszne obiady trzeba zamówić produkty takie jak:

  • Pałki do kurczaka – 5 sztuk;
  • Zmielona mąka pszenna – 1,7-2 filiżanki;
  • Ziemniaki nie są duże – 3 szt.
  • Marchewki średniej wielkości – 1 szt.
  • Cebule cebulowe białe – 2 głowy;
  • Olej roślinny (słonecznik) – 4-6 dużych łyżek;
  • Jajko z kurczaka, duże – 1 szt.
  • Płytka soli, słodko pachnące pieprz, świeże zioła – dodaje się według własnego uznania.

Przygotowanie makaronu

Zacznij gotować zupa z kurczaka w wielowarstwowym polarisie, a następnie ugniatać ciasto na makaron. Aby to zrobić, musisz złamać jajko z kurczaka, wlać szczyptę soli i mąki pszennej do niej. Następnie należy dokładnie wymieszać składniki, aż powstanie ścisła podstawa. W końcu ciasto powinno być wysuwane, złożone w kilka warstw, posypane mąką, a następnie pokroić w cienkie i długie makarony, które chcesz rozłożyć na deskę do krojenia (do suszenia).

Przygotowanie mięsa i warzyw

Zanim przygotujesz zupę z kurczaka z ziemniakami i innymi produktami, wszystkie składniki, które musisz kupić, muszą być dobrze przetworzone. W tym celu zetrzyj małą marchewkę i drobno posiekać cebulę. Jeśli chodzi o bulwy ziemniaków, należy je oczyścić i pokroić w średnie kostki.

Między innymi musisz dokładnie umyć podudzie z kurczaka i natychmiast zacząć gotować.

Pieczenie niektórych składników

Zupa z kurczaka w wielowarstwowym opakowaniu "Polaris" będzie szczególnie smaczna, jeśli warzywa i smażenia smażą się z wyprzedzeniem w odpowiednim trybie ("Gorące"). Tak więc, w misce urządzenia trzeba układać marchewkę, mięso drobiowe i cebulę, a następnie posmarować je olejem roślinnym i przyprawami. Następnie zainstaluj powyższy program i przygotuj wszystkie składniki przez kwadrans godzinę, regularnie mieszając.

Przygotowanie całego naczynia

Po kurczaka podudzie i warzywach zmienia się kolor i lekko brązowy, należy je zalać ziemniakami i wlać zwykłą wodę pitną, aby naczynie nie było bardzo cieczowe, ale nie grube. Po zmieszaniu wszystkich elementów należy zamknąć urządzenie i ustawić tryb zupy na pół godziny. Po tym czasie mięso i ziemniaki są w pełni przygotowane. Obok nich należy podać trochę makaronów domowych, a także sól kuchenną i posiekaną zielenię. W tej kompozycji pierwszy danie jest potrzebne, aby przetrwać w tym samym programie przez kolejne 7-9 minut.

Prawidłowa dostawa zupy do stołu

Po tym czasie zupa z kurczaka z warzywami musi być przechowywana pod zamknięciem, a następnie rozłożona na płytkach zupy i przedstawiona gościom w stanie gorącym. Oprócz tego naczynia należy zalać pachnący pieprz mielony i świeże zioła. Bon appetit!

Przydatne porady dla gospodyni domowej

Jak wspomniano powyżej, zupa z kurczaka w wielobarwnej "Polaris" może być przygotowana nie tylko przy użyciu domowej roboty makaronowej. Na przykład pyszne danie jest produkowane razem z ryżem, małym makaronem, gryczanem i perłowym jęczmieniem, które należy gotować z wyprzedzeniem. Bardzo często zupa z kurczaka jest zrobiona z pierożkami. Aby to zrobić, złóż jajko z kurczaka, dodaj kilka dużych łyżeczek mąki, a następnie w małych porcjach umieścić lepki ciasto w wrzącej buli, po czym naczynie powinno być gotowane przez kolejne 4-7 minut.

Niezależnie od metody gotowania zupy z kurczaka, którą wybierzesz, w każdym przypadku okaże się pyszna, a co najważniejsze – satysfakcjonująca i przydatna.