496 Shares 5941 views

Książę Carl Philip i księżniczka Sofia

ślub księcia Carla Philipa był chyba głównym wydarzeniem w ubiegłym roku dla całej Szwecji. Mimo to, następca tronu, do niedawna był uprawniony kawaler w Europie. Jego wybór byłby dowolny urody „błękitna krew”. Ale trzydzieści sześć, książę Carl Philip wybrał za żonę „Kobieta-ludu”, który miał również „burzliwą przeszłość.” W sprawiedliwości należy zauważyć, że „nierówne” z punktu widzenia społecznego, śluby w rodzinie królewskiej – nie jest niczym nowym. Niektóre dziedzicami tronu z miłości udzielony nawet z jego wysokim tytułem. Jest logiczne, że rodzice księcia początkowo sprzeciwia się ich syn, rzucił w jego partii z łatwością model pozuje do kamery nago. Ale książę Carl Philip był wytrwały w swoich wysiłkach, a jego rodzice w końcu musiał pogodzić się z wyborem ich potomstwa.


następca tronu

Należy zauważyć, że Karl Filipp II to jedyny syn, urodzony w małżeństwie z królem Karla Gustava z królowa Silvia.

Trzeci następca tronu, prócz tego także tytularnego księcia Värmland, on już musiał nosić koronę, ale także aktu prawnego, zgodnie z którym skarżący został przyjęty w 1980 roku w kraju do tronu musiał być zmieniane na podłodze. W rezultacie, zarządzanie kraju przejęła starszą siostrą Karola Filipa – Victoria.

Wiadomym jest, że książę ma rangę oficera rezerwy sił morskich kraju. Wśród jego hobby to sztuka, sport, fotografia.

przyszła królowa

Wybrany tytularny książę Värmland stać się instruktor jogi i model Sofia Hellkvist. Również ona stała się sławna, który wziął udział w kontrowersyjnym talk show Paradise Hotel. Projekt ten był odpowiednikiem „Survivor”, w którym półnagie ludzie musieli przetrwać w trudnych warunkach bezludnej wyspie.

Oczywiście, wiadomość, że książę Karol Filip Szwecji chce zalegalizować związek z panią, która nie wstydzi się pokazać swoje wdzięki przed obiektywami kamer, postrzegają para królewska dość bolesne. Ponadto, „dodał oliwy do ognia” zdjęć, które Sofia stwarzających półnaga dla magazynu dla mężczyzn w 2004 roku. Taki czy inny sposób, ale reklamować bieliznę i stroje kąpielowe dziewczynka nie był pierwszy raz.

Dziewczyna z burzliwej przeszłości

Wychowała się w rodzinie o średnim dochodzie. Urodziła się w małej miejscowości Alvdalen. W 2005 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych w Nowym Jorku, gdzie nauczył się podstaw księgowości, a równolegle z badaniami dorabiał jako kelnerka.

Jednak książę Carl Philip dość spokojny o sposób zarabiać na życie ostatniego z jego drugiej połowie.

Dziewczyna nie widzi nic złego w tym, co musiała pozować na okładce kolorowych magazynów. Ona twierdzi, że model biznesowy w jej życiu było w przeszłości, ale nie żałuje tego doświadczenia.

Jednak nowo utworzone Księżniczka, komunikując się z rekinami z piórem, woli mówić o miłości. Już w 2010 roku brała udział w tworzeniu projektu organizacji placu zabaw, który ma na celu pomoc dzieciom niepełnosprawnym, którzy mieszkają w Afryce Południowej. Również Sofia Hellkvist z własnej inicjatywy, pracował jako wolontariusz w kilku krajach afrykańskich. Nie mogła przypuszczać, że książę Królestwa Szwecji wezwie go do ołtarza.

Historia randki

Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w jednym z klubów nocnych w plecy kapitałowej w 2010 roku. Jesteśmy spadkobiercą Sofia natychmiast było współczucie, a ona odpowiedziała mu również w zamian.

Romans między kochankami szybko rozwijać. Dla publiczności był kompletnym zaskoczeniem, że Karl Filipp (Szwecja) spotyka się z modelem. Fakt, że następca tronu przez długi czas z dziewczynami z agencji reklamowej, której nazwa była Emma Pernald. Taki czy inny sposób, ale po pewnym czasie Szwedzki książę Karol Filip i jego dziewczyna zostali oficjalnie wniesiona pary królewskiej. Jak już podkreślał, Carl Gustaf i Silvia nie aprobuje wyboru ich potomstwa, ale wtedy jeszcze zmienił temperament sprawiedliwości z miłosierdziem. Narzeczona stała spadkobiercą zdarza się często przy uroczystościach rodzinnych.

zaangażowanie

W lecie 2014 roku miłośnicy poinformował o zaręczynach. A po roku okazało się, że odbywają się ślub księcia Karola Filipa. Wiadomość o tym można znaleźć w serwisie społecznościowym Facebook na stronie pałacu królewskiego.

„Oboje mogą zbliżać dzień naszego ślubu, który odbędzie się w lecie 2015 roku, gdy Szwecja była szczególnie piękna. Jest to dzień dla nas punkt zwrotny”- czytamy w raporcie.

Godny uwagi jest fakt, że praktyka ogłoszeniu małżeństwa była ściśle przestrzegana w szwedzkim królestwa aż do 1969 roku, a rodzina Carl Gustav utrzymane również tę tradycję. Ale pewne niuanse nadal zaniedbywane. W przeszłości, na przykład panna młoda dawał jałmużnę do swoich poddanych, przechodzącej przez główną ulicę miasta. Sofia też nie zrobi: razem z mężem będzie ona otrzymywać prezenty w pałacu królewskim. Przyszła królowa pragnie otrzymywać jako darowizny proponując przeznaczyć fundację na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

ceremonia ślubna

Wesele Carl Philip i Sofia Hellkvist zaplanowano na 13 czerwca 2015 r. Uroczysta ceremonia ślubna odbyła się w kościele pałacu. Czy elegancki i pompatyczny ślub księcia Karola Filipa? Zdjęcie świąteczny event, wykonane przez korespondentów lokalnych gazetach są wymownym dowodem. Narzeczona pojawił się przed gośćmi w eleganckiej sukni ozdobiony diamentami i szmaragdami, a pan młody miał na sobie elegancki garnitur przynajmniej przypominający klasyczny smoking.

uroczysty odbiór

Po ślubie młoda towarzyszy konnogrvardeytsev zwiedziliśmy główne ulice stolicy pozdrowić mieszkańców Sztokholmu. Po tym został umieszczony uroczysty odbiór w królewskiej rezydencji. Okolicznościowe słowa do nowożeńcy powiedział: Crown Princess Królestwa Szwecji Victoria, księżniczka Birgitta, książę Daniel, Norwegia księżniczki Mette-Marit. Goście na obiad ślubu smakowały pyszne jedzenie. Szczególnie zaproszeni niezapomniany wędzonego halibuta.

Zabawiał gości zapalające rytmy DJ szwedzkiego Avici. Żywe młode są w królewskiej posiadłości, która znajduje się na wyspie Djurgården (Sztokholm).

radosna wiesc

Niedawno, za pośrednictwem sieci społecznej Księżniczka Sophia i Karl Filipp powiedział, że wkrótce będą się urodzić pierworodnego. Są bardzo szczęśliwi zostać rodzicami.

„Czujemy się niesamowitą sens ze względu na fakt, że mamy jeden członek rodziny staje się większa. Każdy z nas wypełniony radością, a my czekamy na dziecko z nieukrywaną niecierpliwością „- napisane na stronie internetowej Pałacu Królewskiego.

Jest to również, że dziecko jest spowodowane nie później niż w kwietniu tego roku, z istotnymi zmianami w „spadku” harmonogramem księcia i księżniczki zostały dokonane. Na Facebooku również zostały rozplanowane nowe zdjęcie Carla Philipa i Sofia Hellkvist. Obecnie para często zbliża się do światła, starając się tworzyć wizerunek otwartej i nowoczesnej jednostki społeczeństwa.