554 Shares 3897 views

Dimas z siłowni „nauczyciela”: informacje o aktorze

Czy chcesz Demas z siłowni „nauczyciela”? Aktor, który wykonał tę rolę, wiesz? Jesteśmy gotowi dzielić się niezbędnych informacji. W artykule, nazwisko aktora, ale również zapewnia jego biografię. Zapraszamy do lektury!


informacje ogólne

W drugim sezonie serialu „Fizruk” Thomas (Dmitry Nagiyev) pochodzi bratanka Bataysk. Dimas – cute guy sportowiec. Chce dostać lepsze w Moskwie. Aby osiągnąć swój cel, jakim facetem jestem gotów pójść na głowach. Mimo pozytywnych cech, ma on również. To poczucie sprawiedliwości, naprężenia i siły ducha.

Kto jest on – Dimas z „nauczyciel siłowni”? Chłopiec z Bataysk grał młodego aktora Dmitry Vlaskin. Informacje o nim można znaleźć poniżej.

biografia

Vlaskin Dmitry urodził się 22 października 1989 w Moskwie. Jego ojciec jest członkiem zawodów technicznych. Ale matka ma bezpośredniego związku z art. Pracuje jako reżyser teatralny.

Nasz bohater od najmłodszych lat wykazały, kreatywność. Krewni zauważyć, że Dima ma doskonały słuch i dobre poczucie rytmu. Chłopiec uczęszczał różnych klubów, zapewniając mu wszechstronny rozwój.

Kiedy Dmitrij miał 6 lat, jego rodzice uczestniczących w sekcji tenisa. Vlaskin Jr. chętnie uczestniczyło w zajęciach. Muszę powiedzieć, że osiągnęła znaczny sukces w tym sporcie.

student

W wieku 16 Dima Vlaskin udał się do Stanów Zjednoczonych. Jest on nie tylko grał w zespole tenisowym, ale również zwiedzili kursy psychologiczne. Wkrótce chłopiec wraz z innymi sportowcami wrócił do Moskwy.

W 2009 Vlaskina podał „maturę”. W tym czasie on już wiedział, co zawód będzie się rozwijać. Celowy mężczyzna przekazał dokumenty do Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Dmitrij pomyślnie radzą sobie z testów i został zapisany w trakcie I. Zolotovitsky.

W 2014 Vlaskin dostał dyplom ukończenia studiów. Ale obecna na studiach nowo aktor nie mógł. Młodzi ludzie uczestniczyli w ekranizacji popularnej serii telewizyjnej TNT. Od tej pory jest znany jako kraj Dimasa nauczyciela siłowni. " Zwyczajne Moskal stał się z dnia na dzień gwiazda. Na ulicy do Vlaskina zbliżył się do chłopców i dziewcząt, aby spotkać i dostać autograf.

W 2015 roku został zaproszony do Dmitry strzelaniu z serii „w konstelacji Strzelca.” Nie mógł zrezygnować z tej szansy. Tym bardziej, że aktor ma znaczącą rolę – gracz Eduard Strielcow.

życie osobiste

Dimas z siłowni „nauczycielem” ma pewne podobieństwo do aktora, który go grał. Po pierwsze, jest pewność siebie. Po drugie, siła charakteru. Po trzecie, pragnienie, aby osiągnąć swoje cele. Po czwarte, miłość do sportu.

Jakie życie osobiste? W lipcu 2014 roku aktor ożenił się ze swoją koleżanką Alexandra Kuzenkinoy. Łączy ich zamiłowanie do sztuki. Przed tym, facet i dziewczyna spotkała się prawie 3 lata.