853 Shares 3547 views

Jak dokręcić klatkę piersiową lub kilka słów o zatrzymaniu laktacji

Każda kobieta, która urodziła dziecko, będzie zawsze pamiętała moment, w którym po raz pierwszy wziął dziecko w ramiona i usłyszał, jak zwilża się, gdy przyłoży się do piersi. Mleko matki zawsze było i będzie najcenniejszym pożywieniem dla niego. Ale dziecko rośnie, więc musisz wprowadzić inne danie do swojej diety. Kiedy konieczne jest zminimalizowanie produkcji mleka, pojawia się problem tego, jak dokręcić piersi.

Ale taka procedura nie jest nieuniknioną koniecznością. Są inne bardzo akceptowalne sposoby na zmniejszenie ilości mleka w klatce piersiowej. Przede wszystkim zacznij zmniejszać liczbę przystawek dziecka do niego. Ponieważ jest już ofiarowany innym dzieckiem, spokojnie przekaże czasowy brak mleka matki. Rezultatem tego będzie zmniejszenie ilości mleka w piersi, aw przypadku akumulacji trzeba będzie dokładnie wyrażyć. Dzieje się tak, aż ciało stanie się jasne, że należy wyłączyć proces wytwarzania mleka dla niemowlęcia.

Nie zawsze w rozwiązaniu tego problemu wszystko jest tak dobrze. Niektóre matki wciąż muszą stawić czoło temu, jak dokręcić klatkę piersiową. Ponadto istnieją sytuacje związane z faktem, że małe dzieci są po prostu leniwe lub odmawiają ssania mleka matki, a próby zmuszenia go do tego, aby tak mocno doprowadzić do częstego niedomykania.

Najbardziej znany sposób, jak dokręcać klatkę piersiową, jest sprawdzany i niezawodny, ale nie zawsze bezpieczny. Przed użyciem należy nakarmić dziecko piersią, a następnie starannie dekantować pozostałe mleko. Następny etap jest uważany za nie mniej ważny. Nie można zrobić bez doświadczonego asystenta, który potrafi narysować piersi przez arkusz, dokręcając kobiece piersi, w tym całą powierzchnię ograniczoną pachami i żebrami dolnymi. Jeśli nadal mleko pozostaje w klatce piersiowej, a ból jest, to proces dokręcania klatki piersiowej musi być powtórzony. Stosowane w ten sposób opatrunek nosi się, dopóki nie zostanie ujawnione, że produkcja mleka zatrzymała się w piersi.

Matek karmiących piersią potrzebuje wiedzieć, jak zaokrąglić klatkę piersiową: nie bardzo ciasno z bandażem, aby nacisnąć gruczoły ssaka na podstawę żeber. Ta procedura może ograniczyć ilość przepływu krwi, a tym samym zmniejszyć produkcję mleka. Klatka piersiowa jest dokręcona bezpośrednio po następnym karmieniu, po czym usuwa się bandaż i powtarza się procedurę. Jednocześnie mleko jest coraz mniejsze, nie tylko w wyniku ciągnięcia rąk, ale także dlatego, że stymulacja stymulatora jest zmniejszona ze względu na mniejszą liczbę jego dziecka.

Aby odpowiedzieć na pytanie: "Czy powinienem chwycić moją klatkę piersiową?" – najlepiej jest, aby kobieta skonsultowała się z lekarzem specjalistą, który udzieli niezbędnych wskazówek, jak to zrobić, a także na temat korzystania z niezbędnych leków w celu wyrównywania laktacji. Często kobiety, biorąc te leki, pozbawiają się konieczności wyrażania mleka, co prowadzi do zatrzymania laktacji.

Możesz użyć kompresji z olejem kamforowym, ale lepiej, gdy oba gruczoły sutkowe zostaną opróżnione. Weźmy leki moczopędne, kąpiele z mięty i eukaliptusa, a także angażuj się w fitness. Tak więc kwestia jak dokręcić klatkę piersiową powinna być rozstrzygana bezboleśnie zarówno dla matki, jak i dla jej dziecka.