621 Shares 2523 views

Jak usunąć znajomego z przyjaciółmi: usunąć znajomych z sieci społecznościowych

Teraz znajdujemy się dziś z wami, jak usunąć znajomych z innych sieci społecznych. W prawdzie, że odbywa się to w różny sposób w każdym miejscu. Niemniej jednak, mamy do czynienia z wami jest dość popularne i rozpowszechnione sieci społeczne – „VKontate” i „koledzy”. Z ich pomocą można zrozumieć, w jaki sposób usunąć ze znajomych użytkownika.

"VKontakte"

Cóż, zacznijmy z „BK” sieci społecznej. To tutaj, że uczymy się usunąć znajomego z przyjaciółmi, których już nie potrzebujemy. Warto zauważyć, że jeśli nie skonfigurujesz prywatności, użytkownik będzie mógł napisać swoje wiadomości, wyświetlać informacje i wiadomości, i tak dalej. Ale to jest wyświetlane w „frendliste” nie będzie. Jeśli chcesz całkowicie „wyciągnąć wtyczkę” tej czy innej osoby, to podejdzie inny scenariusz. I my również zostały zbadane.

W międzyczasie, niech zrozumieć jak usunąć znajomego z przyjaciółmi. Na początek będzie musiał zalogować się do sieci społecznych, a następnie przejdź do sekcji „Moi przyjaciele”. Tam można zobaczyć listę wszystkich dodanych użytkowników. Po prawej stronie (od Ava) znajduje się lista dostępnych działań. Kliknij tam „Remove (Usuń) z przyjaciółmi”, a następnie odśwież stronę. W rezultacie, użytkownik zostanie przeniesiony do swoich subskrybentów. To wszystko. Ale jest inne podejście do „Kontakty”, które pomogą odpowiedzieć jak usunąć znajomego z przyjaciółmi. Co to jest? Teraz możemy go poznać.

czarna lista

Następnie nasze podejście jest idealny dla tych sytuacjach, gdy chcesz, aby całkowicie pokryć dostęp użytkownika do swojej strony. I tak, że nie mógł zobaczyć swoje wiadomości i danych multimedialnych, lub napisać wiadomość. Na przykład, gdy dostarczane w górę, a ty jesteś zdecydowany nigdy komunikować się z konkretną osobą. W tym przypadku, pomożemy tzw czarną listę.

Faktem jest, że jeśli myślisz, jak usunąć znajomego z przyjaciółmi, a nawet w tym przypadku, i ograniczyć jego dostęp do swojego profilu, będzie pasować tylko kompletne lekceważenie. W tym schemacie, a czarna lista została utworzona. Jak przywrócić stary? Załóżmy zbadać.

Zacznijmy od tego, jak we wszystkich przypadkach trzeba będzie zalogować się do systemu. Następnie przejdź do przyszłości „ofiary”, a następnie skopiować go do schowka adres swojego profilu. Teraz przejdź do mojego profilu. Nie powinno odwiedzić zakładkę „Moje Ustawienia”, a następnie otworzyć „czarną listę”. W otrzymanej linii wkleić adres ignorowane profile użytkowników i kliknij „OK”. W rezultacie, jeden będzie usunięty ze swojego „frendlista” i będzie niedostępny w Twoim profilu. To wszystko. A teraz trzeba o tym mówić i „Koledzy”.

klasyczny

Zacznijmy najczęściej udar mózgu, który może być zastosowany w sieci społecznej. Pewnie już domyślacie, że pójdziemy na analogii z siecią „VKontakte”. W szczególności, przyjrzymy się, jak usunąć z „Discover” inny, ale nie ograniczyć jego dostęp do swojego profilu. Oznacza to, umieścić go w oryginalnych abonentów. W rzeczywistości, to nie jest tak trudne jak się wydaje.

Przejść przez proces autoryzacji, a następnie przejdź do swojego profilu. Teraz konieczne jest, aby przyjść w postaci swojego znajomego, a następnie przyjrzeć się menu pod jego awatara. Nie znajdziesz listę dostępnych działań. Kliknij na „Usuń z przyjaciółmi” – i wszystkie problemy zostały rozwiązane. Szczerze mówiąc, jeśli masz dużo „ofiar” w umyśle, scenariusz ten będzie dość pracochłonne. Teraz konieczne jest, aby nauczyć się całkowicie zablokować zdalny dostęp do profilu znajomego.

ignorowanie

W tym trudnym przypadku możemy pomóc w tak zwanej „czarnej listy”. Ta funkcja może być użyta, aby dowiedzieć się, jak usunąć znajomego z przyjaciółmi i nie daje to aby zobaczyć swój profil (nie włączając w ustawieniach prywatności). Wdrożenie funkcji może być bardzo proste.

Zalogować się do sieci społecznej „odnoklassniki”, a następnie przejść do profilu swojej przyszłej ofiary. Ale tam, gdzie jesteś, i tam jest napis „Usuń znajomego”, należy zwrócić uwagę, aby wybrać „Lock”. Należy kliknąć i potwierdzić swoje działania jako użytkownik będzie w tak zwanej czarnej liście. To wszystko.