538 Shares 1358 views

Japońskie naleśniki przepis:

Japoński naleśnik znajome każdemu japońskim – tradycyjne danie, które wygląda jak dwa ciastka z nadzieniem w środku. Dorayaki nie zawsze wyglądała tak, zanim zostanie wykonany tylko jeden naleśnik. Przepis zmodyfikowany piekarnia „Usagi” w latach dwudziestych ubiegłego wieku.


Wspaniała nazwa „Dorayaki” dosłownie z japońskiego oznacza „smażone gong”. Według legendy, tego rodzaju konfekcji wymyślone przez ubogiego wieśniaka, vyzharivaya japoński naleśnik na pominiętej gong, który odwiedził Samurai. Instrument muzyczny użyto zamiast smażenia.

Japońskie naleśniki pieczenia, przepis, który stał się popularny poza granicami Japonii, mogą być używane jako ANKO napełniania makaronu, który jest wykonany z fasoli adzuki, brązowy cukier i sól. Lokalne piekarnie używane do dodawania Dorayaki czekoladę i gęsty dżem, więc europejskiej napełniania turyści fasola nie jest wystarczająco słodki smak.

Małe japońskie naleśniki: jak gotować?

proste składniki, które mogą być łatwo zakupione w najbliższego supermarketu jest potrzebne do gotowania Dorayaki.

  • Jajka – 2 szt.
  • Mąka – 250 g
  • cukier puder – 160 g
  • Proszek do pieczenia – 1 łyżeczka
  • Honey – 1 łyżka
  • Wody – 200 ml.
  • Czerwona fasola – 1 łyżka.
  • Cukru – 120 g

Najpierw trzeba ugotować makaron. Aby to zrobić, należy umyć fasolę i zalać wodą tak, aby całkowicie pokryć fasoli. Umieścić pojemnik z fasolą na ogień i czekać do wrzenia, a następnie dodać cukier. Mass konieczne przykryć pokrywką i zmniejsz siłę ognia napełnieniem powoli gotowane do miękkości. Pan może być wyjęty z pieca, gdy ziarna stają się miękkie, a woda, w której jest gotowane, wlać do osobnej misce.

Zmielić ziarna do puree i ponownie postawić na ogniu, dodając syrop z cukru i wody. Pasta jest uważany za gotowy tak szybko, jak to nabywa kolorze bordowym i gładką konsystencję.

Teraz trzeba przygotować japońskie sam naleśnik, która zostanie dodana do nadzienia. Przygotować ciasto: Wymieszać mąkę i cukier puder, proszek do pieczenia. Dodać do suchej mieszanki pozostałych składników i masę bicz atomem fluorowca do uzyskania jednorodności.

Aby lepiej wykorzystać patelnie z powłoką nieprzywierającą – z jej najlepszych naleśników strzelać bez obawy uszkodzenia. Dno szalki z tłuszczu roślinnego (olej z oliwek lub olej lniany), a następnie wlać niewielką część testu. Każdy naleśnik trzeba gotować na średnim ogniu przez trzy minuty po obu stronach. Do każdej placek ma jednolity kolor, jest konieczne, aby zapewnić równomierne nagrzanie patelni. plamy olejowe i nie powinno być.

zgłoszenia Dorayaki

Przed złożeniem tabeli japońskie rolek naleśnik, jeden z ciasta do smarowania pasty z fasoli, przykryć drugą warstwą i obecne w postaci gości ciepła. Dorayaki wziąć w żywności jako samodzielne danie, ale może być także podawany gotowanej kawy lub herbaty na życzenie.

magazynowanie

W przypadku dłuższego przechowywania Dorayaki może toczyć się w folię i umieszcza w lodówce przed spożyciem i lekko ogrzewa się do temperatury pokojowej za pomocą mikrofal lub patelni. Ważne jest, aby nie doprowadzić do przegrzania produktu w inny sposób napełniania nabędzie smak.