363 Shares 7501 views

Jak przycinać samemu grzywkę?

Fringe – to modne część włosów, które można łatwo pomóc w krótkim czasie zmienić swoją fryzurę. Bez względu na to czy jest to niezależny element lub część fryzury, wyciąć jej właścicielem bardzo realne. Jeśli nie masz czasu lub pragną być zapisywane do fryzjera, nasz artykuł o tym, jak obciąć grzywkę w domu będzie pomocne.


Przygotowanie do strzyżenia

Tak więc, jeśli zdecydujesz się na własną rękę podjąć sprawę, trzeba będzie: lustro, ostre nożyczki z cienkich i krótkich ostrzy, kilka szpilki do włosów mocujące grzebień z zębami i światła dziennego. Z góry, możemy zauważyć, że tylko trzeba wyciąć suche włosy, inaczej ryzykujesz uzyskanie nie jest to, czego się spodziewać, bo kiedy grzywka wyschnie, to będzie znacznie krótszy. Dlatego, aby nie eksperymentować, nie moczyć włosy, albo czekać aż będą suche. Jeśli jesteś przygotowany, jesteśmy gotowi, aby powiedzieć, jak obciąć sobie grzywkę. Powodzenia!

Opcja 1: Jak obciąć grzywkę prosto?

Po pierwsze, usunąć włosy, że nie będziemy ich potrzebować, nie zatrzymać i nie wchodzą w „gorącej” ręką. Potem huk przyszłości, których wartość sam wybierasz, nie udostępniać pewnych części. Zaczynamy skrócić pierwszy segment, rób to powoli i nie przechwytywania dużo włosów, pozostawiając korektę długości. Kąt pomiędzy nożycami i śluz powinien wynosić 45 stopni lub więcej, jak uruchomić ryzyko nierównomiernego skrócenia włosów. Po jednym z włosami jest gotowy, przejść do drugiego. Orientacyjny – długość pierwszej nici, które leczono. Następnie, uczesane włosy i zobaczyć czy wszystko gładko. Jeśli zauważysz zabłąkane kosmyki, a następnie je skrócić. W każdym razie, powtórzyć tę procedurę.

Opcja 2: Jak obniżyć grzywka ukośne siebie?

Podobnie jak w pierwszym przykładzie wykonania, po pierwsze, możemy usunąć zbędne owłosienie z nami. Następnie robimy nacięcie z boku najkrótszy i najdłuższy. Zbyt skrócić włosy nie muszą pamiętać, że grzywka nie powinno być powyżej brwi. Potem, koncentrując się na kawałki, jesteśmy powoli łącząca dwa brzegi, poruszając się po przekątnej nożyczek. Należy pamiętać, że kiedyś dużo cięcia włosów nie musi to robić stopniowo, w przypadku wystąpienia błędu, można regulować długość. Następnie grzywka czesana i sprawdzić, czy odpowiada to, czego oczekiwaliśmy. Jeśli nie jest bezpańskie nici, które je skrócić.

Wariant 3: Jak wyciąć grube grzywkę?

fryzura technologia nie różni się od uważane powyżej, oprócz tego, że szef włosy obcięte warstwami. Oznacza to, że najpierw bierzemy kosmyk, który jest w środku potencjalnego frędzlami, odetnij ją i dodaje kosmyki jerzyków, koncentrując się na pierwszej długości. Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że opcja grube huki służy do podkreślenia blask włosów. Jeśli twoje włosy nie jest gruba, ale bardzo rzadko, nie uciekają się do niego.

Więc teraz wiesz jak przycinać Bangs siebie. Czy to w domu jest dość proste, najważniejsze, że masz wszystkie niezbędne narzędzia, a także nie drżenie rąk!