875 Shares 2283 views

Najpiękniejsze aktorki w Hollywood – pięciu najlepszych

Hollywood od początku swojego istnienia zawsze przyciąga uwagę całego świata. I to nie tylko, że jest to serce przemysłu filmowego, a nie wspaniałe opłat, istnieją. Fakt, że Hollywood – jest tematem luksusu i przepychu, i last but not least – kobiecego piękna. Twoja uwaga jest ocena „najpiękniejszych aktorek w Hollywood 2012”.


Z całego diamentów PLACER podkreślić wystarczająco najczęściej trudne. Jednak zdecydowaliśmy się pójść drogą stopu młodości i doświadczenia. Tak, jedna z najpiękniejszych kobiet w amerykańskim przemyśle filmowym jest zawsze atrakcyjny Andzhelina Dzholi.

Wystarczy powiedzieć, że najpiękniejszą aktorką wśród gwiazd Hollywood, które zapalają jego sklepienie w ostatnich latach, prowadzony przez Jolie. Laureatem nagrody „Oscara” i trzy razy, „Golden Globe” to nie tylko standard piękna, ale również dobrym przykładem w zakresie działań humanitarnych. Wiadomo, że Jolie przyjęła troje dzieci, a ponadto jest ambasadorem ONZ i ma nagrodę humanitarną tej struktury. Wszystko to, oczywiście, sprawia, że amerykańska diva kinodeyatelnost mniej zajęty, jednak Jolie nie zamierza wycofać się zresztą rozpoczął niedawno i kierowanie karierę.

Oprócz tych wszystkich klejnotów, Jolie – urocza kobieta, której uroda stała się już rozmawiać z miastem. Taki stop uczynił ją najlepiej opłacaną aktorką w Hollywood.

Inną aktorką, która słusznie dostaje miejsce na liście „najpiękniejszych aktorek w Hollywood” – Megan Fox, młoda amerykańska gwiazda, która słynie oczywiście w dużej mierze za sprawą filmu „Transformers”.

Na 27, Fox już sprawdził się jako drużyna, paleniska i, jak to stało się znane w sierpniu 2013 roku, aktorka już spodziewa się drugiego dziecka.

Następne na liście są Dzhessika Alba, który w 2006 roku został wpisany na listę najbardziej pożądanych kobiet na świecie. Alba przełomem w jego karierze był film „Miód” (2003), gdzie Jessica zagrała rolę utalentowanego tancerza.
Potem jej kariera trwa już rośnie, zwłaszcza widzowie pamiętają film „Sin City” i „Fantastyczna czwórka”. Alba jest także aktywnie zaangażowany w miłości.

Kolejna aktorka, która pomimo swojego wieku, nie oddać pozycję w Hollywood, Jennifer Aniston.

Gwiazda popularnym serialu telewizyjnym „Przyjaciele” jest nadal jednym z najbardziej popularnych aktorek w Stanach Zjednoczonych.

Ten ostatni będziemy wspominać dzisiaj na liście „najpiękniejszych aktorek w Hollywood,” będzie najbardziej znanym w świecie „piratów” Kira Naytli, który stał się sławny dzięki „Piratów z Karaibów”

Pirat saga stała się trampoliną do sukcesu Ocena członkiem kariera „Najpiękniejsza aktorka”. 2012 był rokiem nowych wyzwań, w szczególności, brytyjski diwa wystąpiła w nietypowym projekcie – film oparty na powieści Tołstoja „Anna Karenina”, który powtórzył twierdzenia Knightley o tytuł jednego z najbardziej popularnych i utalentowanych aktorek na świecie.

Jeśli zsumujemy naszą małą listę „Najpiękniejsze aktorki w Hollywood”, to należy powiedzieć, że punktem kulminacyjnym niewielka liczba gwiazd jest bardzo trudne na wielkim niebie, niech sami organizować swoją popularność na przestrzeni lat jest prawie niemożliwe. Bo jeśli dana osoba jest utalentowana i piękna, ale w przypadku tak naszych bohaterek, to będzie popyt i zawsze popularne.