862 Shares 7261 views

Seszele atrakcje, opis republiki

Oaza naszej Ziemi, który prawie nie dotykać ręką człowieka i który znajduje się tysiące mil od cywilizacji ludzkiej – jest Seszele (interesujące są opisane w naszym artykule). Seszele oferuje plaże, w cieniu palm, niespotykany nurkowanie, snorkeling, obszar całkowicie pokryta lasami, które roi się od dzikiego życia. Dziś Seszele Archipelag jest jednym z tych miejsc, które turyści odwiedzają więcej niż inni.


Atrakcyjne cechy wysp

Seszele, którego atrakcje zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych podróżników z unikalnych plaż, unikalną florą i życia morskiego. Takie piękno nie występuje nigdzie indziej na naszej planecie. Tutaj można spotkać niezwykłych zwierząt i ptaków.

praktycznie nieobecne w rolnictwie i przemyśle republiki, a nie w ogóle. Samorząd lokalny charakter chroni dane mu przez Boga i są bardzo wrażliwe na ten temat. Republika Seszeli zakazuje wszelkiej ekspansji branży turystycznej, a tutaj jest to niemożliwe, aby budować nowe hotele. Wszystko to odbywa się w celu utrzymania liczby turystów wzrosła.

Tylko w tym obszarze jest coś, co po prostu fascynujący człowiek – a namagnesowane kamienie, które leżało na wyspie od tysięcy lat. Wydaje się, że tutaj wyszli obcych z kosmosu. Od czasów starożytnych kamieni użyto białych magów. Z ich pomocą, były one zanurzone w transie i przewidział przyszłość.

Mahe, Praslin i La Digue – granitowe centralny wyspa republiką. Wszystkie pozostałe wyspy są atole koralowe.

Największa wyspa archipelagu Seszeli

Największym i najczęściej odwiedzanym jest wyspa Mahe. W oczach turystów uczynić to miejsce nieodpartym dziesiątki hoteli luksusowych ośrodków, o nieprzeniknionych lasów tropikalnych, plaże z ich dziewiczy urok i historii jest niezwykle interesujące zabytki. Wyspa oferuje fascynującą wycieczkę.

Stolicą wyspy jest miasto Victoria – największe miasto Mahe i najmniejszą stolicą świata. Tutaj na każdym kroku znajdują się atrakcje: kopia Big Ben Victoria głównym placu, Katedra Niepokalanego Poczęcia, która jest najważniejszą atrakcją religijnych w Mahe.

Mahe Island oferuje miłośników sztuki odwiedzić okolicę Craft Village. Jest więc jego rzemieślnicy miejscowości, w której najlepsi artyści prezentują swoje produkty. Ponadto, podróżni powinni spróbować ogród Mont Fleury, który posiada ogromną kolekcję palm. Istnieją bardzo rzadkie gatunki drzew między nimi.

Mała, ale interesująca wyspa

Muay wyspa nie jest tak interesujący dla jego atrakcji turystycznych, jak historia. Dwieście lat temu tylko obszar ten wszedł pirata nożnego. W ciągu ostatnich dwóch stuleci w Muayene żył tylko cztery właścicieli. Aż do 2012 roku, właściciel wyspy był Brendon Grimshaw, a po jego śmierci stała się częścią terytorium Republiki Seszeli.

Na wyspie mieszka z Brandon Creole Lafortunom Rene, który mieszka tu od około 10 lat. Był inspirowany Grimshaw ofertę na osiedlenie się na wyspie i chętnie przyjął jego ofertę. Mężczyźni aktywnie zaangażowany w augmentacji i obereganiem fauny i flory. Każdy z mężczyzn spadła do 16 tysięcy drzew. Grimshaw nabył również dla Muay kilku zagrożonych żółwi olbrzymich.

Atrakcje, które zasługują na uwagę turystów

Seszele, który chce, aby zobaczyć zabytki każdego mieszkańca Ziemi, jakieś bardziej interesujących miejsc, które należy sprawdzić wszystkie turystów odwiedzających Rzeczypospolitej. Na przykład, jednym z takich miejsc jest galeria słynnego malarza Michael Adams. Znajduje się on w klasycznym schroniska, które wyposażone są w mały sklep i warsztat. Tutaj można kupić swoje ulubione malarstwo, kartki i kalendarze autorskie.

Royal Garden przypraw – kolejny zabawny atrakcją. Został założony w 1772 roku. Obecnie nieruchomość jest mała kuchnia narodowa restauracja, muzeum i sklep z pamiątkami. Ekspozycja muzeum poświęcona jest życiu sadzarki XVIII-XIX wieku.

W północnej części archipelagu można znaleźć unikalny rezerwat Morne Seychellois. Turyści chodzić rezerwa cieszył się niezwykłą popularnością. Tropikalne lasy zajmują dużą część Morne Seychellois i można podziwiać rzadkie gatunki drzew podczas trasy.

Co jeszcze trzeba zobaczyć?

Seszele atrakcje, które są niewyczerpane, może pochwalić się nawet niektóre z jego skórkę. Na przykład, na wyspie Praslin Seychelles rosną palmy, które nazywane są coco-de-mer. Owoce tych drzew mogą ważyć do 25 kilogramów. Wiek niektórych drzew sięga tysiące lat.

Na Praslin, żyją papugi-czarny wazon – ptak-symbol Seszelach. Wielu turystów odwiedza groby pirat, powodując duże zainteresowanie.