422 Shares 1320 views

Golubtsy-półprodukty: jak gotować z pysznym warzywnym bulionem

Nadziewane kapusta półprodukty: jak gotować smaczne i satysfakcjonujące potrawy, które nie różnią się od domowego analogu? Kwestia ta często jest pytana przez samych gospodyni domowych, którzy wolą liście kapusty do nadzienia mięsa niezupełnie niezależnego, ale do nabycia ich w zamrożonej i gotowej formie w sklepach.

Warto zauważyć, że przed przygotowaniem gotowych bułeczek z kapusty w porze lunchu lub kolacji zaleca się ich staranne dobranie w supermarkecie. W końcu jest wiele przypadków, gdy takie produkty zostały zakupione już w zepsutej formie.

Golubtsy-półprodukty: jak gotować z pysznym warzywnym bulionem

Niezbędne składniki:

  • Pasta pomidorowa – 2 duże łyżeczki;
  • Duże świeże marchewki – 1 szt.
  • Pomidory dojrzałe czerwone – 2 szt.
  • Zamrożone półfabrykowane płatki kapusty, zakupione w magazynie – 1,5 kg;
  • Duże bulwy – 2 szt.
  • Pepper czarny groszek – 7 szt.
  • Sól jodowana – 2 małe łyżki;
  • Majonez średnio tłuszczowy – 50 g;
  • Świeże zieleniny – średnie wiązki.

Proces gotowania:

Stuffed-stuffs: jak przygotować je, aby danie mogło być serwowane w świątecznym stole, a nikt nie zgadłby, że kolacja była tylko częściowo zrobiona przez gospodynię domu. To całkiem realne, ponieważ najważniejsze jest przygotowanie smacznego, aromatycznego i bogatego bulionu z warzywami.

Golubtsy-półprodukty: jak gotować i przetwarzać warzywa

Należy wziąć duże, świeże marchewki, 2 duże cebulki, dobrze umyć, odkleić skórkę i skórę, a następnie posiekać nożem lub kratką. Następnie należy spłukać niewielką liczbę zieleni i delikatnie posiekać. Następnie należy spalić 2 dojrzałe czerwone pomidory ze stromą wrzącą wodą, przechowywać w gorącej wodzie przez około 20 minut, a następnie usunąć twardą warstwę skóry i natychmiast pociąć na małe kostki.

Formowanie naczynia

Przed przygotowaniem faszerowanych półproduktów kapustnych z pysznym bulionem warzywnym trzeba wziąć głęboko potrawy i wsadzić do niego wszystkie mrożone produkty. Potem muszą być wylana ze zwykłej wody pitnej, a także przyprawiona solą jodowaną i pieprzem czarnym w postaci grochu.

Obróbka cieplna naczynia

Po wodzie na patelni, bułeczki kapusty należy dodać marchewką, posiekanymi dojrzałymi pomidorami i posiekaną cebulką. Następnie naczynia należy zamknąć i ugotować na małym ogniu przez 27-30 minut. Następnie do naczynia zaleca się dodanie 2 dużych łyżek pasty pomidorowej, majonezu średniej zawartości tłuszczu i posiekanej zieleni. Po przegotowaniu obiadu przez około pół godziny, należy wyjąć z talerza i rozłożyć na płyty.

Prawidłowe podawanie do stołu

Przygotowane bułeczki z bulionem najlepiej podawać do stołu razem z gorącym i bogatym bulionem. Również zaleca się podawanie naczyń z sosem pomidorowym, śmietaną i świeżymi ziemniakami.

Pomocna wskazówka

Aby to potrawy były bardziej pożywne, oprócz marchwi i cebuli, do bulionu można dodać kilka małych kawałków lub pokrojone w cztery części bulw ziemniaka.