785 Shares 9167 views

Wojownicze Żółwie Ninja z gliny: mistrzowską klasę

Wojownicze Żółwie Ninja – bohaterowie znanych bohaterów kreskówek, którzy kochają wszystkie dzieci. Dzieci lubili ich zwinność, szybkość i nietykalność. Aby zadowolić chłopców nową zabawkę, nie trzeba iść do niego w sklepie. Wojownicze Żółwie Ninja z gliny – wielki siekać, że dzieci mogą tworzyć własne ręce.

Rękodzieło z gliny – to radość dla wszystkich dzieci

Tworzenie rzemiosła z plasteliny jak wiele dzieci. Ta praca przyczynia się do wytrwałości małych fidgets. Chłopców w wieku 8-10 lat będą mogli łatwo dokonać Wojownicze Żółwie Ninja z gliny sami. Ale jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze mogą wezwać pomoc od swoich rodziców.

master class

Jak ślepiec z gliny Teenage Mutant Ninja Turtles i trzeba zrobić?

1. Przed rozpoczęciem, trzeba przygotować materiał do formowania. Aby sprawić, że żółw będzie wymagać plasteliny w zielony, brązowy, beżowy, biały i czarny. Powinno być również jasne i gliny. Na przykład, żółty. Z jego pomocą możliwe będzie zdefiniowanie każdego znaku, bo Ninja Turtles plastelina otrzymać takie same, ale akcesoria i wywołać objawy są różne.

2. Z zielonego paska gliny niezbędnego do oddzielenia dwóch kawałków i niewidomych są głowa i tułów.

3. Aby połączyć dwie części, jest to niezbędne do korzystania z elementów złącznych. Do tego pasuje mecz lub kawałek drutu.

4. Z zielonej glinki jest także konieczne, aby wyrzeźbić nogi, a następnie dołączyć je do tułowia błędu. Aby połączyć potrzebę korzystania mecze.

5. Podobnie, trzeba olśnić i ręce. Muszą też dołączyć do tułowia bohatera.

6. Aby wskazać palce na dłoniach i stopach trzeba stos.

7. W celu uzyskania dalszych plasteliny praca zielony nie jest już wymagane.

8. Następnie trzeba wziąć beżowy materiał i rolka z niego kawałek, przypominający kształt serca. To musi być dołączony do błędu w klatce piersiowej. Z stosy na żółwia tułowia należy wyciągnąć mięśnie.

9. Z żółtym kawałku gliny trzeba zaślepić taśmę i związać Jej oczy śmiały bohatera.

10. Korzystanie z całą tą samą barwę żółtą, konieczne jest, aby pierścienie pleśni i umieścić je na dłonie i stopy błędu.

11. Następnie przyszedł brązowy gliny. Jest to niezbędne do formowania powłoki. Kawałek należy owalny kształt i dokonać jej poprowadzenie przez stosy. W procesie formowania powłoki, można spróbować go do tyłu, aby uzyskać odpowiedni rozmiar.

wniosek

W tej klasie mistrzowskiej stworzyć ulubioną postać skończona. Jak można zauważyć, Wojownicze Żółwie Ninja z gliny jest bardzo prosta i szybka. Dziecko może oślepiać niektóre z tych zabawek i cieszyć się ciekawą grę. Bohaterów były łatwe do rozpoznania, wstążki i pierścienie powinny być wykonane w różnych kolorach.

Wojownicze Żółwie Ninja z gliny – Wielka hack, z którego wszyscy chłopcy będą po prostu szalone.