414 Shares 1397 views

Jak mieć faceta za swoje czyny?


Gdy związek w parze tylko rozwija i przychodzi moment intymności, miłości, co do zasady, nie myśleć o tym, jak masz partnera, po prostu rzucają się na siebie, a w przypływie namiętności nie zauważyć, jak szybko wszystko się dzieje. Ta słodka chwila znajomy dla wszystkich bez wyjątku. Nacisk jest nowością wrażeń i niezbadany, każdy partner chce wiedzieć ciało kochanka. I to jest naprawdę wspaniałe!

Jednak w każdym związku, przychodzi czas, kiedy wszystkie zakątki ciała poznali faworyta, stały się mniej atrakcyjne, ale to doznania wizualne zostaną usunięte, więc za każdym razem musimy wymyślić coś nowego, aby stworzyć iluzję nieznane. Taka jest ludzka natura, że przyciąga wszystkie nowe i nieznane. Dlatego musimy stale być tajemnicą dla ukochanego, jest znany z wielu dziewcząt.

Ale jak mieć faceta w sąsiedztwie, czy twój związek już dawno przekroczył linię gadżetów uczuć?

Kobiety od niepamiętnych czasów ma wiele trików i sztuczek, które pozwolą im opanować uwagę mężczyzny i doprowadzić je do stanu podniecenia. Oczywiście, wiele metod są znane, ale ty nawet nie podejrzewają o to, właśnie naturę myśli za nas.

W tym artykule chcę dać ci kilka sprawdzonych i skutecznych sposobów, w jaki sposób rozpocząć poszukiwania mężczyzny.

Zacznijmy najprostszy (w zależności od stopnia erotyzmu, ale nie wykonanie!) Z widokiem. Wzrok odgrywa bardzo ważną rolę w relacji. W jakim stopniu zrozumieć siebie i czuć się z poglądami, co znacznie wpływa na podatność swojego kochanka. Opinia powinna być musujące, inteligentny, musisz wiedzieć, co chcesz i pokazać go do swojego partnera (oczy, oczywiście!). Jeśli jesteś w społeczności, w niektórych firmach, nadszedł czas, aby „grać spojrzenia.” Zazwyczaj nazywa się to kokieteria. Ale istota jest taka sama: trzeba jasno do swojego partnera, że jesteś gotowy do zażyłości z Nim, i niecierpliwie czeka na to.

można dodatkowo zastosować bardziej ukierunkowane działania, na przykład, do niego podejść, usiąść na kolanach i zaczął szeptać do ucha łagodnych słów (może być inny charakter znaleźć słów, to do gustu), natomiast delikatnie dotykając jego twarzy, szyi, oczko, ledwo dotykając palcami. Pazury mogą być wykonane na odwrocie niektórych mężczyzn jest silne wiatry.

Ale tu wieczór dobiega końca i wreszcie wrócić do domu wkrótce i będzie mógł wycofać się z irytujących ludzi. I tutaj można użyć w następujący sposób: przed wyjazdem gości, restauracja, itp idziesz do łazienki (dobrze, że, jak zwykle, popudrit nosa) i nie jesteś słodki sms-ku. Treść może być cokolwiek, wszystko zależy od twojej wyobraźni. Możesz napisać coś w stylu „Chcę twoje silne ręce pieściły mnie całą noc …”. Aby mieć faceta na SMS pod koniec wieczoru będzie ostatnim krokiem w kierunku szalonego seksu tej nocy.

Cóż, kiedy wreszcie jesteś sam, tutaj jest to już możliwe, aby korzystać z wszystkich jego uroków i zaklęć.

Myślę, że jak rozpocząć człowiek z pocałunkiem, więc wiesz, ale jednak powiedzieć trochę o tym. Istnieje wiele różnych sposobów, aby pocałować, ale są one już nie będziemy rozmawiać. Najważniejsza zasada: aby zagrać w grę! Mężczyźni są z natury myśliwych i kochają grać z jej zdobyczy, muszą iluzję zwycięstwa. Trzeba flirt, aby odepchnąć (ale nie za dużo, oczywiście!) I nadal przyciągnąć, podając swoje pocałunki jako dar, a następnie poddać się zwycięzcy. Ta gra przyjąć wiele par, które są ze sobą od wielu lat.

Jest jeszcze inny sprawdzony sposób, aby mieć faceta jak (jest to dla odmiany): dance. Jeśli wiesz, jak się poruszać, i plastikowych swoje rzeczy, można tańczyć do ulubionej striptiz, powoli rozbierać i rysowania go do tańca. Daję ci słowo, że nie będzie nawet w stanie czekać na taniec, a to do Ciebie!