605 Shares 1175 views

Valery Bolotov: prawda o byłego gubernatora LC

Walerij Dmitriewicz Bolotov – słynny polityczny i działacz społeczny, promowanie niezależności regionu południowo-wschodniej Ukrainy. twarz Bolotov jest znane każdemu, kto prowadzi na bieżąco ze świata, bo jego działania mają bezpośredni wpływ na losy Donbasu. A jednak, skąd jesteś Valery Bolotov? Jaki jest jego sposób na życie? I co chce osiągnąć?

Bolotov Valery: biografia

Valery urodził się 13 lutego 1970 roku w mieście Taganrogu, w rejonie Rostowa. Wkrótce jednak, z powodu okoliczności, jego rodzina została zmuszona przenieść się do Ukrainy. Tu osiedlili się w mieście Stachanow, który jest pod Ługańsku.

W 1988 roku Valery Bolotov został powołany do służby w armii. Został przydzielony do dywizji Witebsku wojsk powietrznych Związku Radzieckiego. Należy zauważyć, że w trakcie służby, Valery Bolotov wielokrotnie brał udział w walkach. W szczególności, był w Erewaniu, Górskim Karabachu i Tbilisi.

Po powrocie do domu, zaczął odbudowywać swoje życie osobiste i zawodowe. Wszedł Instytut Luhansk, więc mam dwa wykształcenie wyższe o specjalności „ekonomista” oraz „Process Engineer”.

Niestety, dokładne informacje o swojej karierze w domenie publicznej nie. W tej chwili wiemy tylko, że Valery Bolotov pracował na Aleksandra Efremova, obecny członek partii „Region”. Zgodnie z dokumentami, był uważany kierowca w pełnym wymiarze czasu i strażnik na syna zastępcy.

W szeregach Armii Południowo-Wschodniej

Zmiana władzy na Ukrainie doprowadziło do tego, że aby rozpocząć własną rewolucję w Donbasu. Mieszkańcy Ługańska i Doniecka nie chciał przyjąć poświadczenia tych, którzy się go do dźwigni politycznych Ukrainy. Aw marcu 2014 roku zaczęły pojawiać się wideorozmowy Donbass chronić przed potencjalnymi agresorami.

W tym przypadku, początkowo publiczność nie mogła zidentyfikować poszczególne głośniki, ponieważ ich twarze były ukryte za maskami. Ale miesiąc później szef nowej Południowo-Wschodniej Armii rozdarł zasłonę tajemnicy i ujawnił swoją tożsamość do wszystkich widzów. Było Valery Bolotov.

Od tego momentu walka lidera wojskowego dla swoich przekonań i wierzeń. Pierwsze zwycięstwo przyszło dość szybko. Tak więc, 21 kwietnia 2014 roku został ogłoszony gubernatorem Chińskiej Republiki Ludowej Ługańsk. Jednakże, pomimo wszystkich swoich zalet i osiągnięć 14 sierpnia 2014 r Valery Bolotov opuścił swoje stanowisko i na jakiś czas zniknęła z soczewek.

W walce o własne życie

Nowa reguła gubernator nie było do gustu wielu ludzi. Z jednej strony, był wyraźnie zakłócony ukraińskich władz z drugiej strony, że nie lubi tych, których miejsce zajął. To było powodem, że 13 maja 2014 atak został wykonany na niego.

Valery Bolotov dotarła rany w klatce piersiowej. Niczego nowego gubernatora LC wisiał na włosku, ale wciąż był żywy. Dzięki niech będą powiedzieć lekarzom, że opanowali bardzo skomplikowane zadanie, i wyciągnął fighter ze świata.

Dalszy los Valery Bolotov

Jakiś czas Bolotov był daleko od intryg politycznych i wojennych. Mówiono, że został zabity przez władze ukraińskie, albo przynajmniej wziął go do niewoli.

Jednak w październiku 2014 roku, ukazał się w Moskwie. Po dziennikarskiego dochodzenia wykazały, że łączą się z Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej. Wspólnie prowadzili program publicznego zbierania funduszy dla organizacji humanitarnych mieszkańców Donbasu.

W kwietniu 2015 Bolotov nadrukowane na Forum miast-bohaterów, wojskowych i chwały pracy. Tam on i inni weterani otrzymali nagrodę z rąk lider Partii Komunistycznej Giennadij Ziuganow.

Persona non grata

29 kwietnia 2014 Valery Bolotov sporządził listę osób, które są zabronione do wjazdu na terytorium Unii Europejskiej. Ponadto, Parlament Europejski ma zamrożone wszelkie aktywa, które pochodzą z ich upoważnienia. Miesiąc później, te ograniczenia do Bolotov wprowadzono Kanady.