597 Shares 3897 views

Jak przeżyć orgazm pochwowy?

Wiele kobiet nie słyszałem o czymś takim jak orgazmu pochwowego. Ale co to jest naprawdę? Jak nauczyć się poczuć bardziej żywy sens? Według statystyk, tylko 46% kobiet doświadcza orgazmu regularnie. Ale wśród nich szczęście jeszcze mniej tych, którzy są w stanie uzyskać orgazm pochwowy. 20% kobiet mogą występować wszystkie uroki taki rozładowania.


Jak osiągnąć orgazm pochwowy?

Pierwszym ważnym partnerem. Musisz zbliżyć się do nich Państwo mogli całkowicie wyzwolona i odpocząć. Twoje nastawienie psychiczne znacznie wpływa na jakość doznań.

„Wyłącz mózg”

Podczas następnego przystanku myśleć o wydarzeniach dnia lub zaplanować przyszłość. Wyrzucić z głowy myśli o tym, jak wyglądają. Spróbuj się zrelaksować i skupić się na doznaniach. Ciesz się każdą chwilą, każdym dotykiem, aby Twoje marzenia i fantazje! Nie zauważysz, jak zacząć coraz silniejsze poczucie intymności.

Stają się bardziej pozytywne

Przestań myśleć, że masz problem. Nauczysz się po prostu cieszyć się odczuć, które już istnieją. Po tym wszystkim, seks – nie jest to działanie mechaniczne, ale przejawem miłości i pasji. Dać upust swoje uczucia!

Pozwól sobie na eksperyment

Rozpocząć naukę czegoś nowego, śmiałe pomysły zaoferowania! Porozmawiaj ze swoimi najbliższymi. Jeśli masz dość relacji zaufania, on będzie cię słuchać, zrozumieć i spróbować pomóc. Naturalnie, trzeba zastosować ten motyw nie jest w tonacji „mnie do was złe”, ale jako wniosek o pomoc w stwierdzeniu, że problem jest.

Spróbuj dowiedzieć się, czego brakuje: szczególne akcenty, pieszczoty, trochę nastrój, środowisko czy coś innego? Coś nowego partnera. Może zmiana otoczenia lub sposób seks pomoże Ci przeżyć orgazm pochwowy.

Nie wahaj się zamówić co chcesz. Powiedzieć partnerowi o swoich fantazjach. Być może będą one wydają się atrakcyjne dla niego. I będzie można ze sobą w celu dostosowania ich do życia.

Zapomnij kompleksy

Nie myśl o jej figury, nie mogę sobie wyobrazić, jak wyglądasz w pewnej perspektywy, nie wahaj się do jego ciała. Jeśli człowiek ma seks z tobą, to korby go. To właśnie taki, jaki jesteś. On cię kocha swoje ciało i chcą cieszyć zażyłości z wami. Nie pozbawia go tej samej przyjemności.

Nie jest konieczne, aby zrezygnować z seksu w świetle lub w niektórych pozycjach, jeśli robi swoje partnerki. Naucz się kochać siebie i zaakceptować to, kim jesteś. Po tym wszystkim, tym bardziej podekscytowany twój człowiek, tym łatwiej będzie wam przeżyć orgazm pochwowy.

Dyskusja na temat swoich uczuć i wrażeń

Nie wahaj się powiedzieć ukochanej, że pewne działania są nieprzyjemne dla Ciebie. Nie tolerują. Oczywiście, to nie powinno być powiedział ostro. Można po prostu oferują zmienić pozycję lub zrobić coś innego, aby przełączyć jego uwagę. A potem możemy dyskutować. Nie jest konieczne, aby poświęcić własną przyjemność, bo w tym przypadku jest mało prawdopodobne, aby uzyskać orgazm pochwowy.

Jak widać, to wszystko zależy od nastawienia psychicznego. Jak mogę dostać orgazmu pochwowego? Zaufanie, miłość i cieszyć się seksem!