211 Shares 3736 views

Leczenie raka tarczycy w Izraelu

Każda ludzka tarczycy znajduje się poniżej krtani w przedniej części szyjki. Jako główny składnik układu endokrynologicznego, wytwarza hormony jodowane regulują metabolizm jest odpowiedzialny za rozwój i wzrost organizmu w całości. Zgodnie z rakiem tarczycy rozumieć raka, uszkodzenia narządu. Zazwyczaj choroba towarzyszy następujących objawów: szybko rosnąca obecność uszczelek w szyi, ból, chrypka głosu, trudności w połykaniu, kaszel.


Leczenie raka tarczycy w Izraelu pozwala dokładnie określić cechy choroby i szybko wybrać indywidualne traktowanie terapeutyczne i inne niezbędne czynności.

Diagnoza raka tarczycy w izraelskich szpitalach obejmuje następujące badania:

  • Badanie laryngolog, onkolog. Ocena obrazu klinicznego;
  • USA – ujawnia liczbę węzłów i ich wielkości. Jednak to nie zdiagnozować łagodny lub złośliwy charakter guza;
  • Skanowanie izotop. cząsteczki jodu są wprowadzane do organizmu pacjenta i gromadzi się w tarczycy. Skanowania pozwala nie tylko zobaczyć rozkład substancji, ale także ujawniają strukturę uszkodzonego narządu. Generalnie, chore komórki gromadzą mniej jodu niż zdrowe;
  • leczenia raka tarczycy, w metodzie Israel zdiagnozować biopsji guza następnie przez badanie immunochemiczne i histologicznej. Sposób ten nadaje najdokładniejszych wyników;
  • badanie krwi. Sposób ten ujawnia informacje na temat ilości tyroglobulina – białko wytwarzane przez gruczoł tarczycy. Jej poziom po usunięciu danego obszaru musi być bardzo niska. Jeśli nie obserwuje, to komórki nowotworowe wciąż obecne w ciele człowieka.

Leczenie raka tarczycy, w Izraelu wyspecjalizowanych instytucji medycznych przeprowadzić różnymi metodami: chirurgia, ekspozycji na radioaktywnym jodem, hormon i himioterpiya, zewnętrzne napromienianie. Obecnie lek stosowany całkowite lub częściowe usunięcie ciała pacjenta wraz z węzłami chłonnymi i tkankach dotkniętych guzem. Po zabiegu pacjent jest przypisany terapii hormonalnej, hamuje wydzielanie TRH i przygnębiające pojedynczych pozostałych komórek nowotworowych.

Leczenie raka tarczycy w okresie pooperacyjnym, polega na zastosowaniu terapii zastępczej. Po usunięciu syntezy hormonów tarczycy jodowanych przystankami. Może to spowodować zachwianie metabolizmu. Aby tego uniknąć, pacjenci są przypisane pewne leki hormonalne celu skompensowania braku jodu w organizmie.

Leczenia raka tarczycy, w Izraelu zapobiegania nawrotom lub przerzutów mogą być stosowane metody RIE (Radioterapia). Lekarz przepisujący lek doustnie pacjentom, których głównym składnikiem jest jodem radioaktywnym. Ten materiał aktywnie absorbowane komórki tarczycy (w tym uszkodzone), zapewniając efekt terapeutyczny.

Promieniowanie i chemioterapia. Sposób radioterapii prowadzi się w ciągu sześciu tygodni (5 razy w ciągu 7 dni). Polega ona na ekspozycję na źródło jonizacji w określonym obszarze ciała. Podczas zabiegu pacjent leży nieruchomo, podczas gdy maszyna jest w ruchu na wyznaczonych punktach, ich naświetlenie. Sposób ten stosuje się do leczenia raka z przerzutami do tkanki kostnej. Chemioterapia polega uwzględnieniem specjalnych preparatów, które zapobiegają rozwojowi nowotworów.