281 Shares 2244 views

Opis smartphone Jinga Hotz M1: Opinie z właścicieli, cech i funkcji

Rynek mobilny jest ciągle są jakieś procesy, których celem jest obniżenie ogólnego poziomu cen i poszerzyć zakres dostępnych urządzeń. Żywy przykład można nazwać smartphone Jinga Hotz M1. Recenzje opisać, powiedzieć, że model nie jest trywialne, „Kolejny chiński”. Jest wyposażony w bardzo indywidualnych cech, które zostaną omówione w dzisiejszym artykule.


pozycjonowanie na rynku

Zaczynamy być może ze sposobu jego prezentacji tego modelu w dzisiejszym rynku elektroniki. To odnosi się wyraźnie do klasy budżetowej, ponieważ jej koszt jest tylko 9000 rubli. Jak już wiemy, za te pieniądze można nabyć prawie pewne urządzenie stojąco. Jednak model Jinga Hotz M1 (opinie o niej przygotujemy w następnych rozdziałach) odpiera ten. Pomimo nadzieniem budżetowej i wyposażenia technicznego, urządzenie jest utrzymywane na przyzwoitym poziomie.

wygląd

Zacząć opisywać urządzenie to najlepiej szukać, bo z tego, co wygląda jak maszyna, można mówić o rozwoju jego podejście do tej kwestii. Właściwie, jeśli analizujemy telefon Jinga HOTZ M1, opinie zauważyć, że konstrukcja modelu wyraźnie wskazuje na niższe koszty. To pokazuje, materiałów stosowanych na urządzeniach ciała (w szczególności budżetu tworzywo sztuczne) i ogólny układ. Dzięki temu urządzenie nie okazała się być najbardziej modne i zaawansowanych.

Jednak na jego ergonomię wyraźnie działało. Przynajmniej wydaje się, że projektanci tego produktu starał się jak najbardziej komfortowy. W niektórych momentach jest to rzeczywiście możliwe: urządzenie, na przykład, wygodnie mieści się w Twoich rękach, nie wchodzą i nie przewyższają podczas rozmowy. Być może jest to przypadek, kiedy trzeba nie spotykają się na ubrania.

nawigacja

Smartfon ma klasyczne trzy przyciski na przedniej powierzchni dolnej części obudowy. Wszystkie telefony są reprezentowane na różne sposoby. Gdzieś takie przyciski, na przykład, są częścią ekranu, okresowo pojawiające się i znikające w trakcie pracy. Tutaj, wręcz przeciwnie, mają one formę fizyczną. Oznacza to, że użytkownik widzi je i stale można dotknąć, wykorzystując zarówno nawigację. Jak zauważył opisując Jinga Hotz M1 (czarny) opinie, jest to bardzo wygodne, ponieważ nie jest zrozumienie, gdzie kliknąć i co wydarzy się w przyszłości. Z dynamicznych przycisków systemowych w tym zakresie przez częste rzeczywiście są różne błędy występujące podczas interakcji z urządzeniem.

Oprócz nich, można również nazwać, a klawisze znajduje się na bocznej krawędzi. W szczególności, jest to klasyczny zestaw regulacji głośności i przycisk zwalniania blokady znajduje się na prawo i lewo bocznych paneli, odpowiednio. Mają ładny skok i przycisnął zaskoczy.

pokaz

Następny Chciałbym poruszyć temat wyświetlacza, zamontowane na telefon komórkowy Jinga Hotz M1. Opinie mówią pozytywne strony obecności oleofobowej, które zazwyczaj nie można znaleźć na modele w swojej klasie. Ze względu na to, stwarza przyjemne wrażenia dotykowe: palec przesuwa się łatwo na czujniku, poprawę ogólnej doświadczenie interakcji z urządzeniem.

Co do wyświetlacza i jego cech, według opisów technicznych stosowanych w niniejszym dokumencie technologia precyzyjnego obrazu HD, a moduł ma rozdzielczość 720 przez 1280 pikseli. Biorąc pod uwagę technologię MiraVision stosowane tutaj, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na wysoką dokładność kolorów i nasycenia obrazu. Staje się to oczywiste, gdy tylko urządzenie wpada w ręce. Opisujące opinii Jinga Hotz M1 przypomina się, że tutaj wykorzystuje standardowy rozmiar wyświetlacza o przekątnej 5 cali.

System operacyjny

Mile zaskoczeni napełniania programu, które ustanowiło wywoływacza. Jesteśmy przyzwyczajeni do maszyn z kategorii ramach prac budżet, zwykle ze starszymi generacjami Androida – większość z czwartej wersji. W tym czasie, smartfon Jinga Hotz M1 czarny (feedback użytkownik potwierdza ogromny plus) zostanie uruchomiony Lollipop 5.1 piątej generacji. To znacznie ułatwia pracę z urządzeniem. powłoka graficzna tutaj stosowane jest standardowe, ale zestaw programów jest uzupełniony przez niektóre z najbardziej przydatnych aplikacji, które mogą być łatwo usunięte, gdy pożądane.

edytor

Oczywiście, interfejs graficzny jest bardzo ważne, aby pracować z urządzeniem. Ale nie mniej ważne i można nazwać sprzętu farsz – mianowicie, procesor jest odpowiedzialny za wykonanie smartphone. Jak pokazano opisując opinie Jinga Hotz M1, model posiada procesor 4-rdzeniowy, MTK, który wspomaga pracę z najbardziej atrakcyjnych symulatorów dostępnych w Google Play. Nawet zalecenia sugerują, że użytkownik telefonu może cieszyć się grą w najbardziej kolorowych strzelanek i wyścigów bez hangups. Biorąc pod uwagę klasę urządzenia, konieczne jest, aby oddać hołd jego twórców. Nie najmniej rolę w tym sukcesie, i odgrywa akcelerator wideo Mali-T720. Co do pamięci ma pojemności 1 GB. To, oczywiście, nie może być za mało, jeśli uruchomić zbyt nieporęczne dla zastosowania procesora.

kamera

Oczekuje od 9000th jednostki, będzie to zrobić ekskluzywnych zdjęć, oczywiście, nie jest to konieczne. Jednak, aby powiedzieć, że wszystko jest złe w tym modelu również jest niemożliwe. Charakteryzując smartphone Jinga Hotz M1 Białe opinie mówią, że tutaj wyniki uzyskano dość dobry, bez rozmycia i zniekształcenia kolorów. Być może w niektórych miejscach nie tyle nasycenie, ale generalnie urządzenie radzi sobie dobrze.

Fani photo może przyjść na myśl obecność przednia lampa błyskowa (rozdzielczość matrycy, jak opisano to 5 megapikseli). Z tego dodatku telefonie można tworzyć naprawdę dobre zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Jeśli porównamy możliwości modelu, które mają inne urządzenia tej samej klasy w lepszej pozycji, by Jinga Hotz M1. Opinii o nim w ogóle pozytywnie scharakteryzować zdjęć i filmów w urządzeniu.

wytrzymałość

Ważną rolę w opisie każdej devaysa odgrywa swoją autonomię. Wszyscy wiemy, jak nieprzyjemny jest znaleźć, że w środku dnia stracił ładowania gadżet i stać się całkowicie bezużyteczny. Dzieje się tak, jeśli nie ma optymalizacja przepływu między poziomem naładowania i pojemności baterii.

W związku z tym, Jinga Hotz M1 Niebieski (opinie, co najmniej, to jest potwierdzone), wszystko jest w porządku. Na urządzeniu jest dość duży w porównaniu z innymi przedstawicielami baterii linia smartfonów. Jego pojemność – 3000 mAh. Co do konsumpcji, biorąc pod uwagę stosunkowo prosty model procesora można nazwać odporne i długowieczne. Jeden pełny dzień od aktywnej pracy, zgodnie z charakterystyką użytkowników, model powinien być wystarczający z marginesem 20-30%.

powiązanie

Więcej w naszym przeglądzie Należałoby wspomnieć modułów komunikacyjnych zainstalowanych na urządzeniu Jinga Hotz M1. Ponieważ szczegóły techniczne, jest jeden zestaw, który jest obecny w każdej innej Android-gadżetem: funkcja odbierania sygnału LTE (zadowoli fanów szybkiego mobilnego dostępu do Internetu), moduł Bluetooth, wsparcie WiFi, GPS system nawigacyjny. Również telefon współpracuje z dwóch kart SIM, co czyni go bardziej uniwersalnym, co pozwala na łączenie różnych taryf operatorów komórkowych dla maksymalnych korzyści użytkownika.

pamięć

W swojej podstawowej konfiguracji, model jest wyposażony we wszystkie osiem gigabajtów pamięci. To – wbudowany schowek, który może być zainstalowany na wniosku oraz, w zasadzie każdy rodzaj treści. Oczywiście, ta wielkość jest najczęściej nie wystarczy, aby zakończyć pracę z telefonem, więc producenci zapewniły wsparcie dla karty pamięci, co pozwala zwiększyć przestrzeń dla treści multimedialnych do maksymalnie 64 GB. To miejsce będzie wystarczająca nawet dla najbardziej aktywnych użytkowników, przesłać do telefonu komórkowego gadżetów obszernych plików.

opinie

Oczywiście, przegląd każdego gadżetu – to jest dobre, ale najlepszą rzeczą rzeczywistych możliwości, zalety i wady urządzenia powie opinie użytkowników. Dlatego na szczycie naszych cech dajemy opisać Jinga Hotz M1 opinie klientów. Jak widać większość ludzi pozostawionych przez cechy, głównym atutem jest model kosztowy. Przy cenie 9000 rubli wielu właścicieli gadżet tylko nie oczekuj niczego wartościowego dostać (jak wspomniano na początku artykułu). Oczywiście, opinia ta jest błędna. I ten telefon to potwierdza.

W odniesieniu do świadczeń, które podkreślają kupujących prawdziwe urządzenie, a następnie obejmują one wysoką wydajność, kolorowy ekran, dobre wyposażenie techniczne. Stosunkowo minusy nie jest więc jasne: co punkty wglądu w różnych niedociągnięć, uniemożliwiając tworzenie jakiś ogólny obraz. W szczególności, ktoś, na przykład, nie lubią zbyt jasne światło pochodzące z fizycznych przycisków. Aby rozwiązać ten problem, jednak nie jest trudne: w ustawieniach ten blask może być wyłączony.

Innym przykładem – mała ilość pamięci RAM. Ze względu na jeden gigabajt model może pracować na co dzień, bez opóźnień i zamarza, ale podczas uruchamiania niektórych programów kłopotliwe, jest niestabilne działanie procesora. To samo odnosi się do kamery: niektóre mogą wydawać się bardzo fajne, szczególnie dla pieniędzy, co jest z telefonem komórkowym. Drugi użytkownik nazwałbym go niedopuszczalnym jakość pracy i dostarczyć do tej śmiałej minus. Również w hotelu, można znaleźć skarg na ekran dotykowy, który rzekomo nieprawidłowo wykrywa dotyk właściciela telefonu. z tego powodu, że jest na tyle trudne, aby dostać się na odpowiedni przycisk na ekranie.

odkrycia

W rzeczywistości, telefon może być wiele opinii. Jednak fakt jest taki: gadżet ma niski koszt. W tym przypadku, pomimo dostępności i niskiej cenie, to jest w stanie jakościowo wykonywać szereg zadań. Dzięki temu model jest godny naszej uwagi. Dlatego ci, którzy są zainteresowani w urządzeniu tej klasy, można bezpiecznie myśleć o zakupie go.