212 Shares 1781 views

Ucho mintaja: najlepsze przepisy na pyszne pierwszego kursu

Ryb sprawia, że nasz stół nie tylko bardziej zróżnicowane, ale także znacznie bardziej użyteczne. A jeżeli pamiętasz, jak ciężko lekarzy nie zaleca się unikać pierwsze dania, staje się jasne, że ucho z mintaja się w menu prawie codziennie. Oczywiście, prawie każda ryba nadaje się do zupy rybnej, ale Pollock jest najbardziej dostępne odmiany, i okazuje się, że ucho miękkie i pachnące. Nawet zagorzałym wegetarianinem zgadzasz się od czasu do czasu zafundować sobie do niego.


Smakowe zupa rybna

„Prawidłowe” ucho według rybaków musi zawierać mniej obcych składników. Idealnie, powinna ona zawierać tylko ryb, ziół i warzyw. Ucho Pollock, którego receptura oferujemy pierwszy w pełni spełnia te wymagania. Najpierw zupa na nim: jedna trzecia kilogram filetów rybnych cięcia nie jest zbyt duże kawałki i gotować siedmiu minutach gotowania. Następnie Pollock złowionych z rowkiem łyżką, i umieścić je w pożywce wrzącej umieścić pokrojone seler i kostki ziemniaków. Aż zupa zaczyna wrzeć w szalce pieprzu pripuskayut dzwon, pocięto na paski, rozdrobnionego selera posiekane i porów. Masło jest lepiej używać mieszany – Roślinne ze śmietaną. Zazharki idzie do puli tak szybko jak ziemniaki mięknąć. Po około pięciu minut, aby dostać kości są wyrzucane lub półkola marchew z cebulą posiekaną kopuły. Kiedy ziemniaki będą gotowe w uchu powracających płatów rybnych, jest solone i przyprawione, odstawić płytkę do infuzji pod przykryciem.

wersja dla dzieci

Ucho Pollock pewnością przydatne dla dzieci, a odkąd bezzębnej wieku. Gotować to lepiej od razu. Kawałek zaokrąglenia (150 g) umieszcza się w naczyniu ze szkła świeżej wody. Gdy ryba jest gotowane, bulion jest filtrowane, układany jest bulw krojone ziemniaki, cebulę i połowę trzeciego największych marchew. Aby przyspieszyć ten proces, te warzywa mogą być również grubo posiekać. Gdy wszystko jest gotowe, zupa jest przepuszczany przez procesor blendera lub żywności, przyprawione ziołami i śmietaną. Jeśli dziecko może już żuć płytę, można dodać gotowane połówki jajek przepiórczych.

Obfite zupa rybna

Nie wszyscy w pierwszym talerzu zorganizować tylko warzywa. Jeśli chcesz obfity posiłek, znajdziesz ucho mintaja z prosa. Dla niej posiekaną cebulę i pocierać dużą dużą marchewkę. Olej (roślinnego) bezpośrednio smażone warzyw na patelni do miękkości pół SUPN następnie wylano dwa litry solonej wody. Kiedy przychodzi do wrzenia, zanurzyć się w nim duże kawałki mintaja i dwa trupy trzech słomy ziemniaki. Po ugniatania minut po kolejnym wrzenia wlewa polstakana przemyto proso i wrzenie kontynuowano jeszcze przez kwadransa. Pięć minut przed wyłączeniem talerz do zupy i dodać laurowy pieprzu.

Pollock ucho: przepis na Multivarki

Maszyna cud znacznie ułatwia wszelkie procesy gotowania. Co do tego pierwszego kursu. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić kochankę – jest przygotowanie potraw.

  1. Tuszy albo zaokrąglenie przemyto i pocięte na części.
  2. Trzy ziemniaki pokroić w kostkę.
  3. Marchew średnich kruszy na plasterki (można zetrzeć, ale to nie jest tak ładne).
  4. Żarówka jest oczyszczone z łuskę i połowę (trochę mogą być pozostawione w całości).
  5. Pęczek zielonej Clean.

Miska zawarte wszystkie produkty, oraz uzupełnione Lavrushko papryka, jeśli jest to pożądane – Pshenko lub ryż. Pojemnik jest napełniony z wodą, dodaje się sól i przyprawy, pokrywa jest zamknięta, a sposób hartowania jest aktywowany przez godzinę. Jeśli pośpiechu, można wybrać tryb wsadowy, potem kłos z mintaja będzie gotowy w ciągu pół godziny. Po sygnale zegara zioła, papryka, cebula i pola są usunięte, a uchem i rozkłada się na płytkach pokrytych świeżych ziół.