262 Shares 8914 views

Czy skuteczność antipolitzy jest skuteczna? Recenzje. "Antipolitsey": skład, instrukcje użycia

"Antipolitsey" oznacza eliminację nieświeżego oddechu z innego pochodzenia. Najczęściej jest używany do pozbycia się zapachu alkoholu. Ze względu na swoją naturalną kompozycję i skuteczność odpowiedzi "Antipolitai" otrzymują pozytywne wyniki. Rozważmy bardziej szczegółowo formy wydawania i zalecenia dotyczące stosowania.


Opis narzędzia

Z nieprzyjemnymi zapachami pochodzącymi z ust, przynajmniej raz w życiu, wszyscy się natknęli. Wielu ludzi zna sytuację, gdy taka ambra pojawia się po świętowaniu uroczystości. Aby nie zepsuć reputacji, należy zająć się przed nabyciem specjalnych funduszy przeznaczonych do eliminacji nieprzyjemnego zapachu oparów – wyniku awarii składników alkoholowych w organizmie. Najbardziej znanym środkiem w społeczeństwie jest "Antipolitsey".

Producent informuje, że produkt dotyczy biologicznie czynnych dodatków. Jako składniki aktywne stosuje się naturalne substancje, które mogą neutralizować nieprzyjemne zapachy. "Antipolitic" nie dotyczy preparatów leczniczych iw związku z tym praktycznie nie ma przeciwwskazań do stosowania. Środek zaradczy jest produkowany w Rosji (BioWid) i Islandii ("Noir Sirius").

Formy produkcji, składu

Produkt uwalnia się w postaci tabletek do ssania i tabletek do resorpcji, a także w postaci sprayu o natychmiastowym działaniu. Każda różnorodność suplementów diety skutecznie radzi sobie z tym zadaniem, co potwierdzają recenzje. "Antipolitsey" składa się z następujących elementów:

  • Olej z eukaliptusa (odświeżający oddech);
  • Korzeń lukrecji (eliminuje skutki zatrucia ciała);
  • Gum arabski (rozpuszczalna guma łagodząca podrażnienie).

Jako dodatkowe składniki stosuje się sacharozę, syrop glukozowy i chlorek amonowy. Substancje czynne mają również miękki efekt zmiękczający skórę, eliminując suchość w drogach oddechowych. Należy pamiętać, że narzędzie nie pomaga zamaskować zapachów, ale ich całkowite wyeliminowanie poprzez neutralizowanie cząsteczek, które powodują nieprzyjemny zapach.

Jak usunąć zapach za pomocą "Antipolitsey"?

Produkt pomoże pozbyć się różnych specyficznych smaków, w tym zapachu alkoholu, tytoniu, pikantnych produktów spożywczych, czosnku. Suplement diety rozpoczyna się 5 minut po aplikacji. Aby wyeliminować nieprzyjemny zapach, musisz rozpuścić 1-2 krople w jamie ustnej (tabletki).

Lollipops "Double Antipolitsey Double" ma zwiększony efekt ze względu na zawartość zwiększonej dawki składników. Wzbogacający efekt osiąga się dzięki kofeinie. Opakowanie zawiera 2 tabletki. Środek zaradczy trwa godzinę. Następnie należy powtórzyć manipulację przy rozdzielczości cukierków.

Lollipops lub spray?

Wielu ludzi zna to narzędzie w formie cukierków (tabletek), które mają dość przyjemny smak. Bardziej wygodne w aplikacji i szybkich jest "Antipolitsey" -spray. Jest on opryskiwany w jamie ustnej podobnie Podobne produkty farmaceutyczne. Producent zapewnia, że ten suplement diety zaczyna działać błyskawicznie i może radzić sobie nawet z silnymi nieprzyjemnymi zapachami z jamy ustnej.

Spray jest dostępny w małych butelkach 10 ml. Może być stosowany jako prosty odświeżacz do jamy ustnej. W przeciwieństwie do podobnych preparatów o smaku miętowym, spray "Antipolitsey" ma naturalną kompozycję i nie wpływa negatywnie na organizm. Jak usunąć zapach z ust i odświeżyć oddech przy pomocy sprayu "Antipolitsey"? To bardzo proste! Wystarczy spryskać produkt bezpośrednio do jamy ustnej, naciskając pokrywkę 1-2 razy. Spray ma gorzki smak kawy.

Wybierając między sprayem a cukierkami "Antipolitsey", należy wziąć pod uwagę koszt każdego produktu. Cena tabletek jest bardziej akceptowalna i wynosi 55-70 rubli. Cena sprayu wynosi 250-280 rubli.

W jakich przypadkach nie należy używać "Antypolizy"?

Olej z eukaliptusa może powodować reakcję alergiczną. Należy to uwzględnić przy korzystaniu z narzędzia. Ze zwiększoną wrażliwością na którykolwiek z składników leku "antypolizyjne" lepiej jest powstrzymywać się od stosowania leku. Osoby cierpiące na cukrzycę powinny zwracać uwagę na obecność glukozy i sacharozy w kompozycji.

Recenzje

Liczne pozytywne rekomendacje i recenzje "Antipolitai" zasługują na wskaźniki wysokiej efektywności. Aktywne składniki są w stanie całkowicie wyczyścić oddech, wyeliminować nieprzyjemne zapachy jakiegokolwiek pochodzenia. Lizaki i spray są idealne do neutralizowania zapachów po silnym zapachu jedzenia.

Negatywna informacja zwrotna "Antipolitsey" otrzymuje się z powodu krótkiego efektu. Czas trwania narkotyku – nie więcej niż godzinę. Potem trzeba wziąć inną pigułkę (cukierek) lub użyć sprayu.

Pozbywamy się zapachu oparów drogą ludzką

Konsekwencje wczorajszego "sit-round" z przyjaciółmi niemal każdego człowieka czują się następnego dnia. Nieprzyjemna "ambre" pojawia się dopiero kilka godzin po przyjęciu napojów alkoholowych i drażni osobę, jeśli ciało ma toksyny alkoholu (aldehyd).

Eksperci twierdzą, że najlepszym sposobem jest obfite drinki. Pozwala to na szybkie oczyszczenie ciała alkoholu. Jeśli chcesz jak najszybciej pozbyć się zapachu, możesz spróbować przeżyć kilka ziaren kawy. Przez pół godziny taka metoda będzie działać.

Guma do żucia z miętowym smakiem jest uważana za popularny sposób. W domu można używać pachnących ziół: pietruszki, koperek, liści laurowych. Muszą po prostu żuć i pluć resztki.