163 Shares 7365 views

Taryfa „Wszystko wliczone M” operator „Megafon”

planów taryfowych operatorów telefonii komórkowej są bardzo zróżnicowane. W tym w „MegaFon”. Więc dzisiaj jesteśmy z wami, aby poznać szczegóły pakietu „all inclusive M”. Co to jest? Niż tej oferty może nas interesować? Czy jest to niezbędne do korzystania z tej okazji? Wszystko to i musimy się nauczyć. Ponadto ważne jest, aby zrozumieć, co również podłączenie / odłączenie istnieją metody. Bo wtedy zawsze można zrobić własny awarii lub początek stosowania planu taryfowego. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób jak najszybciej z kursu „all inclusive M”.


ogólny opis

Więc pierwszą rzeczą, staramy się zrobić – jest podać krótki opis planu taryfowego. Po tym wszystkim, że jest w stanie zainteresowania (lub odwrotnie, aby zawieść) klientów. Co możemy zaoferować taryfy „All Inclusive M”?

Chodzi o to, że plan dla numerów komórkowych – to prawdziwy skarb. będzie można rozmawiać za darmo w całej Rosji, a także pisanie wiadomości i pobieranie informacji z Internetu. Oczywiście, ten plan taryfowy obejmuje opłata miesięczna – 490 rubli. To wydaje się być dość poważny suma. Tylko dla niego będzie można uzyskać wiele ciekawych i przydatnych bonusów. Spróbujmy zrozumieć, co to jest.

Mamy dzwonić w regionie

Jeśli zastanawiasz się, jeśli chcesz wyłączyć „all inclusive M” lub odwrotnie, aby je połączyć, należy zwrócić uwagę na pierwszy ważny punkt przy wyborze planu. To nic więcej niż koszt połączeń wychodzących w swoim miejscu zamieszkania.

„All inclusive M” – jest to prawdziwe rozwiązanie antykryzysowy w tej chwili. Rzeczywiście, dla tych wprowadzono już miesięczną opłatę otrzymasz 800 darmowych minut rozmowy z innymi abonentów w danym obszarze, niezależnie od operatora sieci komórkowej. Dość dużo, jeśli wziąć pod uwagę, że te minuty są podane na miesiąc.

Po osiągnięciu limitu, do „MegaFon” w regionie domu, zadzwonić za darmo. A oto link do innych operatorów komórkowych będzie kosztować tylko 1 rubla za minutę. W rzeczywistości, to nie jest tak dużo. Na przykład, „Beeline”, „All-włącznie M” Żądania od 2,5 RUB za minutę. I to jest dość istotna różnica. Ale co jeszcze należy wziąć pod uwagę przed włączyć lub wyłączyć naszą obecną plan taryfowy? Spróbujmy zrozumieć tę delikatną sprawę.

Wzywamy Rosję

Oczywiście, „All Inclusive M” z „Megafon” – to nie tylko korzystne rozmowy w domu regionu, ale także doskonałą propozycją dla tych, którzy planują wezwać całej Rosji. Jest to dość powszechne wśród współczesnych klientów.

I dlatego nasz obecny Plan taryfowy pozwala na wykonywanie darmowych połączeń w całym kraju. 800 darmowych minut nie tylko na „domowym” talk, ale również do dialogu na temat Rosji. W rzeczywistości, po osiągnięciu tego limitu, trzeba będzie zapłacić trochę.

Wzywa Rosję do „MegaFon” będzie kosztować 3 ruble na minutę. To samo „Beeline” ( „All Inclusive M” – ta sama stawka) Wnioski o tej usługi 5 rubli. W przypadku, jeśli decydują się na połączenie na numer stacjonarny lub innego operatora telefonii komórkowej, to można byłoby zapłacić znacznie więcej – w 12,5 rubli. Niemniej jednak, nadal jest dość dobra oferta. Ale tutaj nie można zatrzymać. Po tym wszystkim, istnieje kilka istotnych korzyści z naszego planu. Które? Zapoznajmy się z nimi.

zadzwoń na całym świecie

Oczywiście, jeśli teraz rozważyć towarzyskość klientów, trzeba się martwić o bezpieczeństwo i komunikację poza naszym kraju z tobą. Chodzi o to, że „all-inclusive M” pozwala nam na wykonywanie połączeń zyskiem na całym świecie. Dlaczego? Niech nas jak najszybciej się dowiedzieć.

Na przykład w Europie, można zadzwonić za 55 rubli za minutę. W innych operatorów telefonii komórkowej, kwota ta zostanie zwiększona o 2 razy. A nawet więcej. Oznacza to, na przykład, „Beeline” pyta 100 rubli na minutę. Korzyści mogą być już widoczne. Ponadto, kraje bałtyckie i WNP, Gruzja i Abchazja, Osetia Południowa i Ukraina zadzwonić za 35 rubli. A to, szczerze mówiąc, nie jest zbyt drogie. We wszystkich innych krajach połączenia będą kosztować 75 rubli, podczas gdy pozostali operatorzy zapytań za minutę połączenia z tego samego 150. Jak widać, można zawsze pozostawać w kontakcie w dowolnym miejscu na świecie. Ale to nie wszystkie zalety, które pomogą nam ustalić, jak dobrze plan taryfowy „All inclusive M”, przeglądy, które poznamy później. Pozwól nam zrozumieć, że to, co.

komunikaty

Oczywiście, to trudno sobie wyobrazić nowoczesną klienta bez pisania wiadomości SMS. I to jest w tej kwestii zbyt często trzeba zwrócić uwagę przy wyborze planu taryfowego na telefonie.

„All inclusive M” pozwala wysyłać darmowe wiadomości w swoim rodzinnym regionie. Jednak ograniczona ilość – 500 sztuk miesięcznie. Obejmuje wiadomości SMS i MMS. Po osiągnięciu limitu, będzie musiał zapłacić 1,5 rubli za jedną literę „zwykłej” i 7 rubli dla multimediów. W rzeczywistości, to nie jest zbyt drogie.

W Rosji można wysłać SMS za 3 ruble. W rzeczywistości, te ceny są bardzo zadowoleni klienci. I tak coraz częściej myśleć o tym, jak połączyć się z „all inclusive M” na numer telefonu. Wkrótce będziemy im pomóc w tej trudnej materii z umysłu. Ale na początek to rozważyć ty kolejny bardzo interesujący i przydatny dla współczesnego punktu widzenia społeczeństwa. Co miałeś na myśli?

mobilny Internet

Oczywiście, w Internecie. Telefony komórkowe w danej chwili używane przez każdego klienta. Bez wdawania się w sieci World Wide Web jest to raczej trudne do wyobrażenia. Z tego powodu, firma „MegaFon” przedstawił ciekawą okazję do swoich klientów.

Opłata miesięczna za płatnego taryfowego „All Inclusive M” można dostać 4 GB ruchu internetowego (3G i 4G) z dużą prędkością. Jak tylko skończył, prędkość pobierania dokumentów spadnie nieznacznie, ale sam Internet będzie nieograniczona. Zazwyczaj różnica jest praktycznie nie obserwuje. I to się podoba klientów „Megafon”.

Jak widać, mamy tu do czynienia z bardzo zyskownym planu komórkowym. A teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, jak można go podłączyć do telefonu. A potem można dowiedzieć się o opinię klientów na temat tego planu taryfowego.

Poklyuchaemsya

Zawsze można wyłączyć „all inclusive M” i podłączyć go. Aby to zrobić, istnieje sporo różnych scenariuszy. Na przykład, można kupić nową kartę SIM w najbliższym urzędzie komunikacji komórkowej z gotowym tempie. Ponadto automatyczne przełączenie na „all-inclusive M” może zostać poproszony do przewozu pracowników Urzędu „Megafon”. Będziesz potrzebował paszportu.

Można również skorzystać z wysyłania SMS-żądanie. To wystarczy, aby napisać wiadomość z tekstem „26”, a następnie wysłać go na numer 00146. Teraz można czekać na SMS-powiadomienia o pomyślnej zmianie taryfy.

Ponadto, aby pomóc można przyjść i Internet. Zalogować się na stronie oficjalnej „MegaFon”, a następnie przejdź do sekcji „Stawki”. Szukajcie tam „all-inclusive M” i kliknij przycisk „Połącz”. Teraz potwierdź akcję i czekać na wynik. Zgodnie z ogólną zasadą, czujny przyjdzie do Ciebie w ciągu 5-10 minut. Wyłącz ceny „All Inclusive M” jest również za pośrednictwem Internetu. Aby to zrobić, wystarczy zmienić taryfę na nowy plan.

Plus, można użyć specjalnego USSD sterowania. Wpisz w telefonie * 146 * 29 #, a następnie kliknij na wezwanie abonenta. Po krótkim zaprosavam'll otrzymywać powiadomienia o pomyślnym planu połączenia. Typowo, proces jest całkowicie wolny. Wystarczy dbać, że masz wystarczająco dużo funduszy, aby być obciążany miesięczną opłatę.

opinie

A teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, co ludzie myślą o sobie abonentów taryfy „All Inclusive M” z „Megafon”. Po tym wszystkim, to się nazywa „antykryzysowy”.

Na ogół klienci są zadowoleni z tej propozycji. Jedyną rzeczą, która dezorientuje niektóre – abonament. Po tym wszystkim, że ktoś może być umieszczony i 200 wiadomości miesięcznie, a także 400 darmowych minut. Jest to tańsza wersja planu taryfowego dla tych klientów – „All Inclusive S”. Jego opłata wynosi 290 rubli miesięcznie, a różni się od naszej obecnej jedynie liczba darmowych minut i wiadomości. To wszystko.