466 Shares 6769 views

Mirea: opinie studentów, opisy, wydziały i specjalności

Jednym z najważniejszych uniwersytetów w Europie, które przygotowują wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie sztuki jest Uniwersytet Mirea. studenci i absolwenci gości pokazują, że stara nazwa nie chce ustąpić nowy sposób: od 2014 jest Moscow State University of Engineering instrument i Informatyki (MGUPI). Podobno z tego powodu, skrót własność poprzedników został zapisany. Ta uczelnia zawarła związku tehuniversitetov Europy (Top menedżerowie przemysłowe dla Europy).

historia

Ta wspaniała instytucja założona w 1947 roku i nie była Moskiewski Instytut Inżynierii Radiowej, Elektroniki i Automatyki i Inżynierii Instytut All-Union Korespondencja zasilania – VZEI – aż do 1967 roku, a następnie zmieniła nazwę i zaczął uczyć studentów nie tylko występuje, ale także wewnętrznie. W VZEI były potężne oddziały w Kijowie, Leningradzie, Baku, Swierdłowsku, Nowosybirsku i Taszkientu, gdzie przeszkoleni i wykwalifikowani inżynierowie poprawili swoje umiejętności szkoleniowe.

Obraz utworzony VZEI i inne uczelnie techniczne Związku Radzieckiego, jego nauczanie i konsulting działy i gałęzie są często podstawą do ustanowienia nowych politechnikach w Kemerowo, Omsk, Kirov i innych miastach. To jest VZEI uznać wiodącą Instytut Badawczy w całym systemie kształcenia specjalności radiotechnicznych i energii, co było prawdziwym źródłem siły roboczej dla wielu z najnowszych sektorów gospodarki, w tym dla przemysłu obronnego.

VZEI do 1963

Mirea, sprzężenie zwrotne, które jest tak korzystna, rozpoczęły się na długo przed jego narodzinami. VZEI stopniowo zmutowany zgodnie z potrzebami rozwoju nauki i technologii. We wczesnych latach sześćdziesiątych istniały już przygotowuje specjalistów w inżynierii i radiowych elektronicznych elektroniki. Nawet wtedy, instytut zaczął reformować i oddala się od czystej energii do Wysokich Technologii. Dlatego niektóre wydziały poszły do Mel (Moskwa Moc Engineering Institute): wodnej, cieplnej i elektrycznej, energii elektrycznej i elektromechaniczne.

Obok Wydziału Inżynierii Radiowej VZEI otwiera działów automatyki, informatyki i technologii pomiaru zdalnego sterowania, projektowania i produkcji sprzętu elektronicznego. Jednocześnie otworzył wieczór i Radio School. Od 1964 roku Instytut zbliżył się do szkolenia inżynierów dla przemysłu obronnego o specjalizacji: radiotechniki, cybernetyki, elektroniki, komputerów.

Mirea (1967)

Po konwersji VZEI w Mirea opinie o instytut zaczął obchodzić wyłącznie przygotowanie kadr inżynierskich dla przemysłu radiowego i elektroniki dla przemysłu high-tech inżynierii mechanicznej i oprzyrządowania, systemów sterowania i automatyki. Własny obszar Mirea początkowo miał wszystko, ponieważ opiera się na terytorium MEI, w jednym ze swoich budynków. Stopniowo, Instytut otrzymał i rozszerzyła swój obszar sześciu budynków: na Preobrazhenke na Vernadsky Prospekt. Edukacyjne i kompleks naukowy Mirea, przeglądy, które są pozytywne, również znajduje się na autostradzie Bohra. W kompleksie znajduje się budynek z centrum informatycznym, biblioteki naukowej i technicznej.

Podczas istnienie Mirea opinii studentów nie zmienił ton: tam studiować zastanawiasz uniwersytet współpracuje z pięćdziesięciu firm z zakresu produkcji wysokiej technologii, które stanowią podstawę dla pracy służb. programy edukacyjne są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami, najnowsze laboratoriów badawczych i biur projektowych studenckich tworzonych pod Mirea. Opinie studentów i nie może być ujemna w stosunku do uczelni, która ma akademię takich znanych producentów, takich jak Microsoft, Cisco, VMware, EMC, Huawei i wielu innych.

Departament wojskowy

Mirea ma podstawowe działy w wiodących przedsiębiorstw kompleksu obronnego-przemysłowy, więc jedna z jednostek szkoleniowych jest dział wojskowy Mirea. Opinie wydziałów, działów i specjalności są często z wdzięcznością wspomnieć o tym.

Tu kuźnia ramek i sił bezpieczeństwa oraz za świadczenie Sił Zbrojnych RF. Jest to instytucja cywilna, ale wydział wojskowy utrzymane, a więc zarezerwować funkcjonariuszy zewnątrz. Tutaj, studenci uczą się jeden dzień tygodnia od czwartego do ósmego semestru klasy trwał sześć godzin, po których studenci otrzymują do dwóch godzin do samodzielnej nauki.

schronisko

Jednym z pierwszych pytań podczas wprowadzania Mirea – hostel. Recenzje nim też mieć w wystarczającej ilości, ale, w przeciwieństwie do opinii nauczania i jakości kształcenia uniwersyteckiego w ogóle, opinie są różne. Przede wszystkim dlatego, że po prostu nie jest wystarczająco: duża liczba miejsc studenckich w hostelu są po prostu nieporównywalne – istnieją tylko 297. Na miejscu zamieszkania jest zawsze konkurencja. Oczywiście, poza zawodami są pewne kategorie uczniów: sierot, ubogich, niepełnosprawnych i innych.

Niemniej jednak, w akademiku studenci odpowiedzieć dobrze: istnieją dobre warunki do rekreacji i nauki, i dla sportu. Jest dostęp do biblioteki, dostęp do Internetu w sali komputerowej, jadalnia, siłownia, centrum zatrzymań medycznej i przechowywania bagażu. Bezpieczeństwo zapewnia kontrolę dostępu i nadzoru wideo pokoju. Wszystkie wejścia mają przyciski alarmowe i przeciwpożarowe zainstalowany system alarmowy.

instytucje

Jako część Mirea – dziesięciu instytucji wdrażających programy: Master, licencjat i specjalności. Instytut wysokich technologii jako oddział Mirea trenuje kawalerów, kapitanów, specjalistów i studentów. Tutaj znajduje się długa seria kierunkach i specjalnościach. tutaj również zwiększenie kwalifikacji i przekwalifikowania inżynierii i zarządzania personelem. To spędza więcej pracy badawczej. Kadra instytutu – ponad 75 procent ma stopni i tytułów naukowych.

Najliczniejsze odpowiedzi otrzymane w uniwersyteckiej Mirea Wydziału Cybernetyki. Opinii pokazują, że jej absolwenci cieszą się dużą popularnością. (Gwoli ścisłości, to nie jest wydział, oraz Instytut Cybernetyki). On jest podział, w którym znajduje się wydział szkolenia, szesnaście wydziałów, ośrodki dydaktyczne i badawcze i laboratoria. Czy studenci cieszył szczególne zainteresowanie ze wszystkich inżynierii oprogramowania kierunki i specjalizacje Mirea. Recenzje mistrzów, którzy otrzymali takie wykształcenie, mówią, że ta specjalizacja jest warto wydać więcej dwa lata po matury na przyjemności nauki ćwiczeń.

Inne instytucje:

  • Innowacyjne technologie i administracji publicznej,
  • technologii informacyjnej,
  • zintegrowane bezpieczeństwo i specjalnego oprzyrządowania,
  • systemy radiowe i telekomunikacyjne,
  • chemikalia,
  • estetyka techniczna i projektowania,
  • Zarządzania i Ekonomii,
  • elektroniki.

wydziały

W konstrukcji istnieją trzy kolejne Mirea Institute specjalnej formie dodatkowo do dziesięciu, co wspomniano powyżej. Jest to międzynarodowy instytut programów informatycznych kształcenia cudzoziemców, Instytut programów szkolenia wstępnego uczelni dla studentów uczelni i szkół, a także Instytutu dodatkowej edukacji.

A jednak istnieje szereg wydziałów w składzie Mirea Specialized. Ten wydział szkolenia ogólnego (fizyki, chemii, matematyki wyższej, i wiele innych), dział wieczór tych samych programów studiów, Wydział odległość i kształcenia na odległość i College of Instrumentation i Technik Informacyjnych.

Istnieje dwanaście oddziałów w Mirea (MGUPI). Opinie o nich, zbyt, najbardziej korzystne. Większość z nich nie są daleko od Moskwy: Siergijew Posad, Fryazino, Serpukhov i innych miastach.

Kto pisze te opinie?

W Bauman Mirea opinii można napisać więcej niż siedem tysięcy studentów, zarówno rosyjskich jak i zagranicznych. Na pewno nie wszystko napisane, ale czytać wszystko, co myślą lub pamiętać studentów i absolwentów Mirea, to jest po prostu niemożliwe. Ponieważ bardzo wiele opinii. Zameldowaliśmy się tam i studentów podyplomowych i doktorantów, z których Uniwersytet jest znacznie więcej niż dwieście pięćdziesiąt.

Pisać i przyszłych studentów, którzy są szkolenia wstępnego uniwersytet, a oni zbyt dużo – więcej niż tysiąc. A szczególnie dużo informacji zwrotnych od otrzymania dodatkowego szkolenia, ale to jest zrozumiałe: daleko poza dziesięciu tysięcy osób studiujących w Mirea (MGUPI). Opinie i przygotowanie lekarzy i kandydatów nauk, które są przygotowywane i chronionych dwadzieścia specjalności. W Mirea stale w sześciu rad dysertacji których bronili tezy i przechodzą stopień naukowy.

nauczycielstwo

W Mirea – ponad dwa tysiące nauczycieli i profesorów dać młodszemu pokoleniu ich doświadczenia i wiedzy. To ogromna, pozornie liczba może zostać zidentyfikowany daleko za 1000 doktorów i profesorów, plus około 3600 profesorów i doktorów nauk, 5 odpowiadające członkowie i pełnoprawnymi członkami Rosyjskiej Akademii Nauk i około 100 członków innych uczelni. A jednak Mirea około 50 laureatów Nagrody i Nagrody Państwowej rządowych.

To dlatego, że takie opinie Mirea. Moskwa, a raczej jego wnioskodawców, z całym bogactwem opcji dla szkolnictwa wyższego często wybiera tę uczelnię. Istnieje wiele zalet i kilka wad, sądząc po opiniach. Są dobrze rozwinięte zaplecze szkoleniowe i doskonały techniczny. studentów Praktyki są w biurach inżynierskich. Na przykład, w SEC „Elektronika”, Technoparku, LEMAC międzynarodowego laboratorium. Bardzo chwalą wyższej matematyki Wydziału Cybernetyki: na maturę i tytuł magistra, a także uczy i odnoszą się do uczniów z bezlitosną uwagą.

działalność międzynarodowa

Współpraca w dziedzinie nauki i edukacji z uczelniami zagranicznymi – najważniejszy element strategicznego linii rozwoju uczelni, ponieważ komunikacja z nimi jest bardzo wąski: prowadzenie wspólnych projektów badawczych, warsztatów i konferencji, rozwój nauki i mobilności studentów w formie wymiany wiodących nauczycieli.

Teraz Mirea bliskie kontakty z instytutami i uczelniami w Niemczech, Francji, Irlandii, Szwecji, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Czech, Hiszpanii, Japonii, na Tajwanie, w Chinach, USA, Kirgistanu, Wietnamu, Korei i wielu innych. Mirea również składa się z wielu międzynarodowych organizacji i stowarzyszeń.

mobilność akademicka

Współpraca naukowa z zagranicą obejmuje wspólne badania, który stworzył specjalną wspólną jednostkę. Głównym celem tej pracy jest wspieranie mobilności akademickiej, czyli realizację wstępnego opracowania programów edukacyjnych, kształcenie i szkolenie studentów za granicą, uzyskując dwa dyplomy – Mirea i wymiana prowadząc nauczycieli i profesorów pouczać i prowadzić badania uniwersyteckie partnerem.