435 Shares 3214 views

Vadim Mulerman. Biografia zhańbiony piosenkarz

Ci, którzy dorastali w latach 60. lub 70., dobrze pamięta muzyka grana z „dzwonów” we wszystkich parkach kultury i reszty naszego rozległego kraju. „Ferris Wheel”, „Serce na śniegu”, „nie ma potrzeby krzywić, Harmonia” i innych wspaniałych piosenek z tamtych lat zawodnik Magomayev, Obodzinskii, Mulerman.


Biografia Vadim Iosifovich niewiele różni się od sposobu życia większości radzieckich gwiazd muzyki, który rozpoczął się w latach sześćdziesiątych. Doskonała szkoła wokalna, przechodząc w wyspecjalizowanych instytucjach edukacyjnych (studia w teatrze. Szewczenki), a następnie przez służby w siłach zbrojnych, gdzie miał również okazję zaśpiewać. Następnie – biorąc udział w konkursach śpiewu i ich wygraną.

Gwiazdy i ciernie

W 1966 roku piosenkarz Mulerman dostał swoją pierwszą nagrodę, otworzyła drogę do sowieckiej pop Olympus. Potem były międzynarodowych konkursach: BA (1968), Praga (1969). Kształcenie kontynuował w Konserwatorium, a później przeszkolony jako reżyser w GITIS.

Wszystko poszło dobrze na pierwszy rzut oka. Pierwszy wykonawca z najlepszych pieśni kompozytorów radzieckich była zwykle Vadim Mulerman. Biografia gwiazdy rankingu na horyzoncie Radzieckiego muzyki najbliższej Eduardom Hilem, Iosifom Kobzonom, Editoy Pehoy Leonid Utesov nagle zmniejszył jego szybkiego tempa po konflikcie z Lapin odbyła się na początku lat 70. jako przewodniczący Radia i Telewizji. On jasno wyraził chęć przyszłym roku zrobić bez „Mulermanov i Mondrus” (Larissa Mondrus – również świetny piosenkarz z tych lat „Rise and Shine”, „płatek śniegu”). Spitfire piosenkarka nazywa wielki wódz antysemitą i faszystą.

Gorzki chleb opale

Po takim afront „Lame króla”, „Pod chainmail dzwonienie żelaza”, „Spóźniony Love” przestała podobać słuchaczy. Telewizja okazała się również niedostępne, a zapisy z jakiegoś powodu przestał publikować, ale zanim one wykupione dobrze.

W 1971 roku pojawiło się pytanie o nagrywanie muzyki do nowego serialu „Siedemnaście mgnień wiosny”. Directed Lioznova wiedząc o zdolności Vadima śpiewać, „jak Tichonow”, podkreślał, że utwory wykonywane Mulerman. Biografia piosenkarza mógłby uzupełnić ten ważny epizod, mimo wszystko, film i muzyka na niej napisane Tariverdiev były skazane na sukces. Ale prześladowanie zrobiła swoje i zhańbiony piosenkarz został pozbawiony tej możliwości.

Niemniej jednak, nadal aktywność koncert Vadim Mulerman przeprowadzono z najlepszych orkiestr (Kroll Utesov, Saulsky, Kazhlaeva).

Emigracja i powrót

W 1992 roku z powodów rodzinnych, wokalista udał się do USA. Poważnie chory brat, a jego leczenie pieniędzy w tych trudnych latach, nie było możliwe w ZSRR. Pasażerowie taksówek w Nowym Jorku, siedząc w żółty samochód i nie mógł przypuszczać, że będą one prowadzić słynnego radzieckiego piosenkarza Mulerman Vadim. Biografia ponownie zanotował ostry zakręt, i wydawało się, że na zawsze.

Ale ci ludzie nie poddają się, mimo ciężkich strat. A w Ameryce, piosenkarka znalazła swoje miejsce, zorganizowane studio zabaw na Florydzie.

Ten artysta nie może żyć bez swojej publiczności, i to jest tutaj, na stronie głównej. Wrócił do Charkowa i Vadim Mulerman. Biografia jego startów w tym mieście, a teraz może chodzić pośród ulic od dzieciństwa, ciesząc współuczestnictwo z rodakami, którzy kochają i cenią swoją pracę. Uczy darmo utalentowanych młodych artystów Teatru piosenek umiejętności wokalne. Gardząc bezduszną show-biznesu, Vadim I. podziwia sztuki życia i przekazuje go do nowej generacji, który ma taką nadzieję, będzie kosztować bez ścieżki dźwiękowej.