137 Shares 1085 views

Pierwiosnki z rękami z papieru

Nie tylko na wiosnę można podziwiać wspaniałe kwiaty, takie jak krokusy, przebiśniegi, żonkile i wiele innych. Można to zrobić w każdej porze roku, ponieważ fiolkami z rękami zrobić przystawkę. To wystarczy, aby mieć pod ręką niezbędne materiały, w tym kolorowych i białego papieru, nożyczek i kleju. Oczywiście, te kolory nie mogą być porównywane z życia, ale mogą być wspaniałą ozdobą wnętrza każdego pomieszczenia lub wielki dar bliskiej osoby.

Przebiśniegi papieru falistego: etap przygotowawczy

Jednym z najbardziej znanych kwiatów wiosny są przebiśniegi. Dlatego nie dziwi fakt, że zdecydował się pierwiosnki z ich rąk, w większości małych i dużych mistrzów i myślę, że jest o nich. Im więcej opcji, że stworzenie tego kwiatu ma ogromną wartość. Jeśli chodzi o śnieżyczki, które zostaną omówione dalej, zapotrzebowanie na uzyskanie poprawnego zieloną i białą falistej drewniane yków, nici, kleju i nożyczek. Ilość materiału zależy od tego ile masz zamiar zrobić Primrose papier.

Jego ręce najpierw trzeba przygotować preformy do pręcików. Aby to zrobić, zielony i biały papier do cięcia w niewielkim prostokąta i złożyć górną krawędź 0,5-1 cm. Następnie trzeba przygotować formy wstępnej dla płatków. Wycięte z białego papieru są trzy długie paski, a skręcenie górny wierzchołek każdego z nich, aby zginać do wewnątrz. Zaostrzenie należy zrobić podobny do działania, które owinięte cukierki. Zielonej księgi jest również konieczne, aby wyciąć podłużny liść lub dwa.

Zespół śnieżyczki papieru falistego

Teraz pozostaje tylko zbierać kwiat. Po pierwsze, cynk z yków potrzebne nawijanie zielone pręciki preformy, a następnie – białe, a następnie zamocować z kątem nachylenia wątku. Obok zielonej krepy papieru chcesz wyciąć długi wąski pasek i owiń wszystkie szaszłyki, zaczynając od dolnej krawędzi kwiatu, a kończąc na dolnej części łodygi. Podczas tego procesu, szpikulec jest również niezbędne primotat liście. Na dole papieru musi być przymocowany za pomocą kleju, aby zapobiec odwijania. Rozlegle może cała masa przedstawić komuś jako prezent lub ozdobić swój pokój. Go tam nie ma, być może, człowiek, który nie miałby zadowolony te pierwiosnki papier. Z ich rąk, można również wprowadzić inne kolory, które będą harmonijnie w gotowym bukiet przebiśniegi.

Bukiet w wazonie krokusów: niezbędne materiały

Na piękne pierwiosnki wiosenne są i krokusy, które z natury są prezentowane w różnych kolorach. Pochodzą one w żółty, biały, fioletowy, różowy i wiele innych. Mając to na co rzemiosła „Pierwiosnek” własnymi rękami mistrz odetnie im płatki wielu różnych kolorach. Dlatego też wśród materiałów musi być obecny komplet dwustronna białego i kolorowego papieru. Należy również kij klej, nożyczki, ołówek, karton, tektura i rurkę drewniane szpikulce.

Aby rozpocząć produkcję rękodzieła tworząc pręciki i płatki, z których w przyszłości będzie składać się z fiolkami papierowych. Z rękami trzeba wyciąć pasek szerokości papieru 4 cm i 6 cm – to będzie przyszłość pręcik kwiatu. Ważne jest, aby nie zapominać, aby zrobić małe nacięcie na górnej krawędzi tej części. Na płatkach potrzebne owali z zaostrzonymi krawędziami wymiarach podobnych do pierwszego elementu. Dla każdego kwiatka wymaga jednego pręcik i trzy płatki. Pokolorować wszystkie części zależy wyłącznie od twojej wyobraźni i dostępne na papier ręcznie.

Montaż krokusy i umieszczając je w wazonie

Po pierwsze, do czubka drewnianych patyczkach powinien trzymać pręcik. Następnie, dla wygody produkcji rzemiosła „Pierwiosnek” własnymi rękami, w dolnej części płatków powinien zrobić małe nacięcia i je naprawić na patyku wokół pręcikami. Szpikulec trzeba owinąć pasek papieru zielone – to łodyga. Ponadto, konieczne jest cięcie liści, a także pasty do właściwego miejsca. Takie krokusy może zrobić wiele, pożądane jest użycie papieru o różnych kolorach.

Pozostaje produkować wazon. Tektura rury konieczne jest pasta w z białego papieru. Poniżej wyciąć koło o większej średnicy niż średnica tulei. Następnie, w dolnej części rury jest konieczne, aby nacięcia około 2 cm długości i ich zginanie na zewnątrz, a następnie przyklejona do koła elementu kartonu. Wady osłona dolna część może być cięta w celu uformowania dna wazy z otworem w środku koła. Produkt może być urządzone według własnych upodobań. Teraz musimy umieścić w wazonie kwiaty wykonane wcześniej, pierwiosnki. rąk własnych tworzyć piękno jest gotowy.

Narcyz: aplikacja techniką Quilling

W czasie, kiedy lasy i góry kwitną przebiśniegi i krokusy w kwietniki mieszkańców różnych miejscowościach są widoczne luksusowe żonkile. I pewnie wiele osób ma pytania na temat jak zrobić te pierwiosnki z rękami na papierze. Być może jednym z najbardziej interesujących i pięknych zabytków w tym przypadku jest zastosowanie w Quilling sztukę. Do jego produkcji będą musiały zestaw pasków do Quilling, nożyczki, klej i tektury dla podstawy.

Każdy kwiat narcyz potrzeba 6 paski o długości 30 cm żółty lub bieli. Wszyscy muszą się toczyć w formie „oczy”. Aby wytworzyć trzy pręciki przygotować Strips Lemon 2 cm, i obrócić je na ścisłej kołowym spirali. Rola łodygi wykona zielony pasek 10 cm, a potrzeba sorokasantimetrovaya rozebrać do produkcji liści, skręcone w spiralę darmo i rozbudowany w formie „oczy”.

Making „Narcyz” aplikacja

Na arkusz kartonu w górnej części muszą być umieszczone obok trzy małe spirali – pręciki przyszłego narcyz, a około 6 płatki znikają. Te kwiaty mogą być tyle, ile zmieści się na arkuszu, umieszczając je na różnych wysokościach, w niewielkiej odległości od siebie. Gdy wszystkie żonkile znajdzie swoje miejsce, trzeba będzie trzymać łodyg, a obok nich – płatki.

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić pierwiosnki z rękami na prezent babci, matki lub siostry. bukiety papierowe będą miłe dla oka przez dłuższy czas.