695 Shares 6546 views

Pot z automatycznego nawadniania – wielki pomocnik w uprawie kwiatów

Z tym zjawiskiem fizycznym wszystkim znanego ze szkoły. Sam płyn przemyka przez pre-zwilżoną ciąg. Uprzednio oczyszczone w ten sposób wodę z okien, to biegł bezpośrednio w wiszących butelkę. A ktoś pomyślał, aby zastosować ten efekt do roślin wodnych. Wynik był doniczce z automatycznym nawadnianiem. Pozwala to na kilka tygodni, pozostawiając rośliny bez nadzoru. Każdy może zrobić urządzenie, w tym uczniak. Czego potrzebujesz?

Najprostszy z puli podlewania automatycznego

Butelka z tworzywa sztucznego tnie się na dwie części.

W górnej części odwróconego, wykonanie otworu w rurze, przez które rozciągają się koronki bawełna. Pod koniec krawata węzeł i mocno dokręcić w korkach.

Koronka jest opuszczona na dno butelki. Nie naprawić, ponieważ nie zostanie napełniony wodą.

W górnej części, gdzie roślina jest obsadzony, wypełnione ziemią. Podlać ziemię dokładnie zwilżoną koronką na całej długości. Otrzymujemy prosty garnek z automatycznym nawadnianiem.

Trzeba czekać na kwiatek złowionych na, przed przystąpieniem do paszy automatycznie.

Jednak pojawienie się projektu nie jest imponująca. Bo to jest bardziej odpowiedni do uprawy sadzonek. Ziarno zasiane można tylko w ziemi.

Transform doniczki

Każdy houseplant w potrzebie przyzwoite danie.

Jeśli masz już oryginalnego doniczka, możliwe jest, aby wstawić własny system automatycznego nawadniania. Pot gwintowanych otworów pustych knoty, z tkaniny bawełnianej, włókna, bandaże. Postaraj się, aby im estetyczny lub delikatnie ułóż po instalacji.

Pokryte ziemią i obsadzone kwiatami. Obok garnka, ale nieco wyżej, umieszczając miskę z wodą. To knoty zanurzone końce, dokładnie wstępnie zwilżone. Ich liczba zależy od wielkości garnka. Żeby nie wypaść z wody, co może być dołączony końce ciężarami.

Kup doniczkach rośliny rosnące w pomieszczeniach

Niezależnie bogata wyobraźnia w kwiaciarni, zawsze można znaleźć gotowy garnek z automatycznym nawadnianiem, bierze swój fantazyjny oryginalne wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania.

Doniczki z avtopolivom wewnątrz składa się z dwóch części. W uprawy roślin, z drugiej jest woda. Jest stosowana do korzeni poprzez jeden z systemów automatycznego nawadniania. Takie garnki stylowe, oryginalne, oni będą ozdobą każdego pomieszczenia w domu.

Często sadzarki z automatycznym nawadnianiem wyposażone we wskaźniki wskazujące poziom wody w układzie. Można wybrać żądany kolor, wielkość, kształt.

Istnieje garnki z różnych automatycznych systemów nawadniania.

Do doniczki z automatycznym podlewaniem lepiej wspólnego

  • Rośliny podlewa się każdy do trzech tygodni.
  • Dostają optymalną ilość wody.
  • Szybko rosną, mają piękny wygląd.
  • Nie gniją korzenie.
  • Woda nie musi wstępnie bronić.
  • Można łatwo spędzić nawożenie nawozami mieszając je z wody.

Oczywiście takie przybory do wewnątrz rośliny są bardzo łatwe do opieki nad nimi. Garnki automatyczne podlewanie ozdobienia domu, daje możliwość rozwoju pięknych i zdrowych kwiaty wysiłku. Można ich używać do warzyw szklarniowych.