323 Shares 1668 views

Jak założyć prezerwatywę.

W dzisiejszym świecie intymnej kwestii bezpieczeństwa jest dość ostry, bo dzisiejsi młodzi ludzie chcą się bawić w całości i nie jest chroniony. Jednak statystyki dostarczają informacji o opłakanym wzrostem ubiegłego wieku liczba aborcji i chorób przenoszonych drogą płciową. Dane te są bezpośrednim dowodem nieznajomości współczesnej populacji indywidualnych środków ochrony podczas stosunku.


Co dziwne, ale prezerwatywa jest jednym z najtańszych i najbezpieczniejszych metod antykoncepcji. Jednak pomimo faktu, o ile ta metoda jest dostępna we współczesnym świecie, nie każdy zgadza się wykorzystywać, a nawet więcej, część populacji, która nie wie, jak nosić prezerwatywy i jak go wybrać.

Głównie chodzi o nastolatków, jak na pytanie , jak prawidłowo umieścić na prezerwatywy, większość nastolatków nie może zwrócić się do rodziców i starszych braci i sióstr. Musimy zbadać ten problem na własną rękę, ale w większości przypadków, doświadczenie będzie porażką.

Zacznijmy od początku. Przed umieszczeniem na prezerwatywy, konieczne jest, aby kupić. Dla niektórych, problem staje się o wiele bardziej poważne niż faktycznym stosowaniu antykoncepcji. Na szczęście, szeroki łańcuch apteka, która zapewnia samoobsługa, predysponuje do wyboru i zakupu metody bariery antykoncepcji.

Najpierw trzeba wiedzieć, jakie są odmiany prezerwatyw istnieje.

Kształt wyróżnieniem:

Jest to klasyczna wersja prezerwatywy – idealnym środkiem antykoncepcyjnym dla konserwatystów i mężczyzn, którzy mają stosunek płciowy odbywa się po raz pierwszy.

– anatomiczny kształt prezerwatywy, które mają rozszerzenie w głowę.

– prezerwatywy zwiększona wielkość.

– obcisłe prezerwatyw (uważa się, że oni czują się bardziej naturalne).

Dzięki obecności środków smarnych:

– zwykły smar bezwonny.

– smaku oleju.

– smarowanie spermatsidnye (dodatkowe środki antykoncepcyjne).

– środek smarny z dodatkiem środka znieczulającego (wydłuża przyjemność blokując zakończeń nerwowych).

– smarem dezynfekcyjnym (na przykład ekstrakt herbaty drzewa).

Należy pamiętać, że niektóre składniki smarów mogą powodować reakcje alergiczne, więc jeśli zauważysz żadnego dyskomfortu lub wysypkę w okolicy narządów płciowych po użyciu smarowane prezerwatywy, trzeba go rozpakować i używać prezerwatywy lub inne środki z konwencjonalnym smarem.

W fakturze prezerwatyw wyróżnia się:

– postać gładkiej klasyczny.

– podłużne wypukłości (żeberkowane).

– z występów punktowych

– pierścień krzyżykiem w obszarze nasady penisa.

Uważa się, że prezerwatywa struktura wpływa na czas trwania stosunku płciowego , a kobieta czuje. Dlatego przy wyborze prezerwatywy, lepiej jest polegać na preferencjach kobiet.

Istnieje również klasyfikacja wytrzymałość prezerwatywy: seksu analnego – silniejszy i normalnego współżycia seksualnego z maksymalnych doznań – szczególnie cienka. Jak założyć prezerwatywę do seksu analnego – pytanie nie jest aktualna, ponieważ metoda zakładania nie różnią się od zwykłych, ale siła jest lepiej wybrać grubsze prezerwatywy.

Najbardziej nietypowe prezerwatywy wynalazek stalowe o różnych kolorach, oraz z działaniem światła. Dodaje, przyprawa do aktu seksualnego, ale nie wydłuża przeżycie.

Gdy już zdecydujesz się na prezerwatywy, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak założyć prezerwatywę. Aby to zrobić, najlepiej jest najpierw poćwiczyć, ale nie zapominaj, że prezerwatywa jest noszony wyłącznie podczas erekcji.

Każdy człowiek myśli, że wie od urodzenia jak prezerwatyw (jeśli kładli na podświadomość). Jednak w praktyce okazuje się, rzeczy nie są tak idealne.

Pierwszą rzeczą do zrobienia (mężczyzna lub kobieta) – jest sprawdzenie integralności opakowań i półki życia. Nie zaleca się kupić prezerwatywy w nespetsialirovannyh sklepów i straganów. Jeśli opakowanie jest otwarte lub uszkodzone, wewnątrz prezerwatywy będą mogły swobodnie poruszać się i będą odczuwalne przez pęcherzyk powietrza.

Otwórz prezerwatywy powinny być ściśle na znakami bocznymi (zęby lub linia przerywana), tak aby nie uszkodzić prezerwatywy. Nie ma potrzeby, aby spróbować ekstremalnych metod otwierania zębów prezerwatyw lub ostrych przedmiotów – można uzyskać naprawdę „extreme” zabawy w ciągu 9 miesięcy.

Uzyskaj antykoncepcyjną potrzebę naciskając po przeciwnej stronie otworu. Staraj się nie złapać dekoracje prezerwatywy lub gwoździ.

Trzymaj wypukłą końcówkę prezerwatywy z dwoma palcami i umieścić jej drugi koniec z gumką na żołędzi prącia wyprostowanymi. Następnie drugą ręką pociągnąć prezerwatywę na całym odcinku penisa tak, że guma została ustalona na członka korzenia (upewnij się, że na początku pierścienia gumowego był na zewnątrz, w przeciwnym razie trudno będzie rozwijać prezerwatywę).

Jeśli w pierwszym prezerwatywy złamał lub nie umieścić go na, to trzeba je usunąć i zutylizować, a następnie spróbuj ponownie z nowym prezerwatywy.

Jeśli trudno wprowadzić penisa z prezerwatywą, można użyć dodatkowych metod smarowania na bazie wody.

Tutaj wszystko jest gotowe, teraz wiesz dokładnie, jak prezerwatyw.

Ponadto, trzeba wiedzieć, jak się ubrać prezervotiv należy pamiętać, że musi on być umieszczony na penisa całej stosunku płciowego. Po ejakulacji, prącie delikatnie wyodrębnić, a prezerwatywa mocno trzyma ręką usunąć i wyrzucić na śmieci (w każdym razie nie w WC). Nie lekceważyć zasad higieny osobistej po stosunku z prezerwatywą, ponieważ nie zapobiec ewentualnemu rozwojowi patogennych flory bakteryjnej.

Każdy człowiek przed pierwszym stosunkiem seksualnym powinni przeczytać zasady jak nosić prezerwatywy, nawet jeśli jest on całkowicie pewni swoich umiejętności, bo czasem jeden zły ruch może być śmiertelny błąd.