369 Shares 6634 views

Projekt znajduje się garaż na 2 samochody: optymalne wymiary i wyrównanie

Zakup samochodu, każda osoba zadaje sobie pytanie: „Gdzie mam go zatrzymać?”. Publiczny parking – nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale znaleźć nie zawsze zamknięte. Ale co, jeśli mieszkasz w małej miejscowości, w której nie ma? W tym przypadku, oczywiście, najlepszym rozwiązaniem byłaby budowa garażu. Kryty przestrzeń, w której przechowywany jest samochód, chroni urządzenie przed korozją i znacząco przedłużyć jego żywotność. Ponadto, nie będzie możliwe przechowywanie części konia żelaza, wykonywanie drobnych napraw.


Projekt znajduje się garaż na 2 samochody

Obecnie wiele rodzin ma dwa lub trzy samochody, niektóre są tylko planuje zakup drugiego samochodu. Dlatego też, wychodząc z budynku kraju, należy wziąć pod uwagę dalszy wzrost ich potrzeb. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku – budowa garażu na dwa samochody.

Zanim będzie można rzutować garaż na 2 samochody, właściciel musi zdecydować szereg zagadnień pokrewnych:

  • Optymalna wielkość pokoju.
  • Zdolność do przechowywania narzędzi, opony, sprzęt AGD i tak dalej.
  • Liczba, wielkość, rodzaj bram.
  • Łącząc hozblok garażu, domu, kąpiel.
  • rodzaj dachu (pojedynczy skoku, kulki, poddasze).
  • Materiał ściany (board, cegły, prenobloki etc).
  • Typ nakładania (belkami, betonu monolitycznego, wzmocnionego betonu panele).

optymalny rozmiar

Najbardziej kompaktowa konstrukcja garażu na 2 samochody ma wymiary 6×6 m. Ta opcja jest budowa wystarczająco wydajny, stosunkowo niedrogie i może pomieścić dwa średniej klasy samochodu bez trudności. Jeśli jednak aż rodzina ma jeden samochód, budowa garażu będzie przechowywać więcej i, na przykład, motocykl, przyczepę lub inny sprzęt, który zajmuje dużo miejsca.

Jeśli jesteś właścicielem większych pojazdów (pickup, SUV, etc.) lub zakupu tylko w planach, dzięki projektowi garaż na 2 samochody, trzeba wziąć pod uwagę parametry urządzenia.

Dwa samochód klasy „SUV” optymalna wielkość pomieszczeń garażowych 7 7 lub 7 do 8 m. W tym samym czasie, mogą być dostarczone dla każdego drzwi garaż. Ponadto, w przypadku większych samochodów zaleca się zwiększyć wysokość otworu drzwiowego od 2,2 do 3 metrów.

Szerokość bramy wynosi od 2,3 do 2,5 metra.

opcje dla kombinacji

Jeśli witryna nie hozbloka lub kąpiel, funkcja garaż może być rozszerzona, wstępnie zabezpieczony w nim miejsce dla tych obiektów. Tak więc, gospodarka materiałowa, czas pracy i stworzył dość zwarty i funkcjonalny obszar dla działalności gospodarczej i rekreacji.

Projekty garaży na 2 samochody z hozblok

Garaż, co do zasady, nie są wykorzystywane wyłącznie do konserwacji samochodów, ale również do przechowywania różnych innych rzeczy. W prywatnym domu może być zaopatrzenie w żywność, rowery, narzędzia ogrodnicze, opony i wiele innych. Czasami rzeczy zgromadzić tak dużo, że właściciele budują coraz więcej miejsca do przechowywania. Ale bardziej dalekowzroczne build tylko pod jednym dachem, garażem i hozblok. Projektując dwa połączone oszczędność miejsca i energii i czasu. Ponadto, jeden materiał może być stosowany do budowy tych dwóch struktur.

Projekty garaży na 2 samochody z hozblok można zamówić ekspertów lub tworzyć własne. Jest to najtańszy, najszybszy i najprostszy opcja. Rozszerza się przestrzeń jedynie 2-2,5 M można uzyskać wystarczającą przestrzeń dla usytuowania spiżarni minisauna pompowe etc.

Inną bardzo popularną opcją łączenia – projekty 2 garaż z poddaszem.

dach garaż może być dostosowany do różnych potrzeb: Zakwaterowanie, przechowywanie różnych artykułów gospodarstwa domowego itp Na poddaszu Materiały dachowe nie potrzebują dużo więcej niż na budowę rzeszowskiego.

materiały budowlane

Dzisiejsze rynki oferują dość szeroką gamę materiałów budowlanych do budowy garaży i hozpostroek. Najbardziej popularne jest konstrukcja ramy z drewna, cegły i beton.

cegła

Jest to dość wysokiej jakości, wygodny i trwały materiał. ceglane budynki różnią atrakcyjny wygląd. Wadami są stosunkowo wysokie koszty materiału i długość wznoszenia ścian. Tak, a wypłata murarzy pracy nie jest tanie.

drewno

Ten ekologiczny, stosunkowo niedrogie i bardzo atrakcyjnym materiałem. Niska waga jest możliwe do zrobienia bez fundamentu w wielu przypadkach. Ponadto, dobra izolacja termiczna sprawia, że pokój w zimie ciepło dokładnie grzejnik nie będzie zbyt trudne.

beton

Tani, prosty i bardzo łatwo dostępne materiały. Konstrukcja jest prosta i wytrzymała, niepalny. Struktury mogą być zbudowane z dowolnej złożoności i formy. Ale główną wadą konstrukcji betonowych – niezbyt atrakcyjny wygląd, dlatego wiele odmówić materiału, wybierając inne opcje.

konstrukcja ramy

Ludzie, którzy chcą dostać się w krótkim czasie na miejscu elegancka konstrukcja, dopasowanie ramki garaż na 2 samochody. Projekt jego budowy jest wykonywane przez profesjonalistów. Specjaliści z właścicielem chcą zbudować garaż może hozblok i baldachim. Większość prac jest wykonywana w warsztatach firmy i na miejscu montażu jest wykonywana tylko ma części rocznych, tak że budowa trwa tylko kilka dni.