210 Shares 6753 views

Jak wybrać maść na żylaki?

Żylaki – częstą chorobą we współczesnym świecie. Nieprawidłowa dieta i nieznormalizowaną aktywność fizyczna – są głównymi przyczynami choroby. Najważniejszą rzeczą – czas, aby zauważyć i zacząć leczyć. Na szczęście, maść na żylaki teraz dość łatwo kupić bez recepty bez recepty. To może być gotowane w domu.


Jakie są środki na żylaki?

Jeśli podejrzewasz, że ten rozwój w jego żylaki, pożądane jest (aw niektórych przypadkach wystarczy) skonsultować się z lekarzem. Tylko odpowiednio dobrany lek szybko i skutecznie leczyć choroby. Obecnie na rynku można znaleźć nie tylko maść na żylaki, ale także rozmaite żele i płyny, jak również tabletki i kapsułki do spożycia. Wszystkie anty-żylaki są podzielone na trzy grupy. Ten venotoniki – leki pobudzające przepływ krwi, jak również wzmocnienie ścian żył oznacza rozrzedzenie krwi (zapobiegają tworzeniu się skrzepów krwi) i leków przeciwzapalnych. Najtrudniej odebrać leki do stosowania po zabiegu w niektórych chorobach przewlekłych, a także w okresie ciąży lub laktacji.

Leczenie żylaków:. Maści do popularnych receptur

Wiele skutecznych środków do leczenia żylaków oferuje tradycyjną medycynę. Wiele recepty mogą być wykonane w domu przy użyciu dostępnych ziół i pokarmów. Ale nie zapominaj, że mimo pozornej nieszkodliwości, wiele związków tego typu mają poważny wpływ na ludzki organizm, dlatego przed ich zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Dobra maść z żylakami uzyskanych z wywaru z ziół i baz tłuszczowych. Musimy wymieszać równe części glistnika, babki, matki i macochy-seria, koniczyny, dziewanny i szyszki olchy. Trzy łyżeczki gotowej mieszanki do wypełnienia z wrzącą wodą (pół szklanki) i gotować przez pięć minut. Następnie dodać bulion 75 g masła lub smalcu i borsuka. Wszystko wymieszać, gotowe środki do przechowywania w lodówce. Nałożyć grubą warstwę na skórze, w górnej części nogi z owinąć bandażem i polietylenu.

Jakie są środki o ofertę żylaki firm farmaceutycznych?

W nowoczesnej farmacji, nawet najbardziej wykształcony kupujący traci między różnymi lekami. Jak wybrać dobrą maść na żylaki? Wiele z tego typu mogą pochwalić obecność w składzie naturalnych składników. Na przykład, maść „Antistax” – Venotonik na podstawie wyciągów z liści winogron. Lub „Venitan” – krem z wyciągiem z kasztanowca. Większość żeli i maści, leki przeciwzakrzepowe, zawierać w swoim składzie heparyny. Wśród tych narzędzi reklamowane „Venolayf”, „Lioton żel” i „Trombofob”. A jednak nie jest to konieczne, aby sądzić, tylko reklamy i zalecenia przyjaciół, wybierając maść z żylakami. Niezależnie trudno ocenić głębię problemu. Z tego powodu warto zdać egzamin i iść do apteki leków tylko po wizycie specjalisty.